Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA szykuje Battlefielda na platformy mobilne

17 postów w tym temacie

Boże kiedy producenci zrozumieją że na telefonach czy też tabletach nie da się grać w fpsy i przestaną je robić skoro mało kto je kupuje. Często firmy po zrobieniu fpsa wycofują się z tego gatunku na telefony/tablety a EA jak zawsze uważa to za genialne. Pewnie dlatego że gracze się nie znają i EA wie co my chcemy.

Killzone Najemnik pokazał jaka jakości i jak świetne multi może być na konsole przenośne, biorąc pod uwagę współprace psv z ps4 sprzedaż tej 1 pójdzie znów do góry.. ALEEE NIEEE oni fpsy robią na telefony/tablety ;/

Dodam tylko że poprzed bf na telefony został wycofany.. przypadek? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boże kiedy producenci zrozumieją że na telefonach czy też tabletach nie da się grać w
> fpsy i przestaną je robić skoro mało kto je kupuje. Często firmy po zrobieniu fpsa wycofują
> się z tego gatunku na telefony/tablety a EA jak zawsze uważa to za genialne.

Mało kto jest kupuje? Wystarczy spojrzeć na popularność serii Modern Combat, czy NOVA, żeby dowiedzieć się, że fpsy są bardzo porządanym gatunkiem na smartphonach/tabletach.

I jak najbardziej da się w nie grać. Mi lepiej się celuje żyroskopem w telefonie, niż gałką na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 19:19, Kafar napisał:

Dodam tylko że poprzed bf na telefony został wycofany.. przypadek? Nie sądzę.

Był tak realistyczny, że Obama zażądał wycofania gry z AppStore.

THANKS OBAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 19:34, ww3pl napisał:

> Dodam tylko że poprzed bf na telefony został wycofany.. przypadek? Nie sądzę.
Był tak realistyczny, że Obama zażądał wycofania gry z AppStore.

THANKS OBAMA.


Ważne że sprzedawali i nagle produkt zniknął. Patrząc ile miał negatywnych komentarzy odnośnie sterowania to ja się nie dziwie ;) poza tym gówniano był wykonany to już swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mało kto jest kupuje? Wystarczy spojrzeć na popularność serii Modern Combat, czy NOVA,
> żeby dowiedzieć się, że fpsy są bardzo porządanym gatunkiem na smartphonach/tabletach.
>
> I jak najbardziej da się w nie grać. Mi lepiej się celuje żyroskopem w telefonie, niż
> gałką na padzie.

Dokładnie, sam mam Modern Combat 4 na iOS i bawię się przednie :) Takie czasy że wszystko się robi żeby zarobić, a czy to będzie na PC, konsoli czy smartfonie to już nie ma znaczenia, każdy się znajdzie na zakup na poszczególnej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ziom te gry co wymieniłeś są w 90% czasu na rynku za free lub za 3.19zł ;) myslisz że
> EA Ci tą męczarnie za tyle da ?:D

Ty chyba mówisz o innych grach...
NOVA i MC chyba raz były przecenione z 22zł na 3zł w jakiejś świątecznej promocji, długi czas po premierze. Zrozum, że na takie gry jest naprawdę popyt, ludzie jak tylko widzą fps z dobrą grafiką to kupują. W dodatku jeśli zobaczą w nazwie taką markę jak bf to sprzedaż będzie jeszcze większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też mówię że już raz widzieli i była afera taka jak z Activision i ich Guitar Hero chyba czy coś. :) no ale nie ważne, raz się już przejechali EA stać na kolejne próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Robercie! Pragnę wyrazić wątpliwość w stosunku do praktyki stosowania skrótów w tytule newsa. Po pierwsze, zawsze może się trafić ktoś, kto rozwinięca skrótu nie zna. Po drugie, brzmi to nieco zbyt kolokwialnie (tytuł newsa to nie komentarz). Inna sprawa, kiedy skrót jest de facto oficjalną nazwą lub jej częścią (np. iOS), ale tutaj (EA) z takim przypadkiem nie mamy do czynienia. Luźny ton jest jak najbardziej w porządku, ale tutaj zbliżamy się już niebezpiecznie do granicy niechlujstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 22:39, Zajanski napisał:

Panie Robercie! Pragnę wyrazić wątpliwość w stosunku do praktyki stosowania skrótów w
tytule newsa. Po pierwsze, zawsze może się trafić ktoś, kto rozwinięca skrótu nie zna.
Po drugie, brzmi to nieco zbyt kolokwialnie (tytuł newsa to nie komentarz). Inna sprawa,
kiedy skrót jest de facto oficjalną nazwą lub jej częścią (np. iOS), ale tutaj (EA) z
takim przypadkiem nie mamy do czynienia. Luźny ton jest jak najbardziej w porządku, ale
tutaj zbliżamy się już niebezpiecznie do granicy niechlujstwa.

Mówiłem, że spotkamy się w sądzie, pamiętasz?

Wiesz, co mi wyskakuje w images.google.pl jak wpisuję Robert Sawicki?
http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/634075418455849248.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 22:45, ww3pl napisał:

Wiesz, co mi wyskakuje w images.google.pl jak wpisuję Robert Sawicki?
http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/634075418455849248.jpg

Wiesz, co mi wyskakuje w images.google.pl jak wpisuję Robert Sawicki?
http://www.fabryka.pl/uploads/tx_evoproducts/sa/mo/samochody-wehrmachtu_robert-sawicki-99902099522_978-83-72199-13-3_600.jpg

Żądamy wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 22:48, Dared00 napisał:

Żądamy wyjaśnień.


Wieczorami newsman na gram.pl, a za dnia wielbiciel III Rzeszy, dorabia pisząc ksiązki o Wehrmachcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 22:50, fablish napisał:

Eaaa, ale o co chodzi?


Pańska wypowiedź brzmi zdecydowanie zbyt kolokwialnie, a granica niechlujstwa niewątpliwie została przekroczona. Materiał dowodowy zostanie przekazany do Prokuratury. Przysługuje Panu odwołanie w terminie czternastu dni od dnia doręczenia decyzji.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszej wypowiedzi zastosowanie mają odpowiednie przepisy regulaminu serwisu internetowego gram.pl.

Z poważaniem,
Rzecznik gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ziom te gry co wymieniłeś są w 90% czasu na rynku za free lub za 3.19zł ;) myslisz że
> EA Ci tą męczarnie za tyle da ?:D

Żartujesz?Widać, że nie masz smartphona, bo gadasz nie samowite bzdury.O ile MC tak średnio mi się podoba, to Nova jest najlepszym fps-em na telefony.I te gry przeciętnie kosztują na sklepie play 22,90 zł, no może 3 razy w roku zdarzy się promocja.A grałeś w Anomaly?Gra się lepiej niż na pc, więc nie mów, że granie na telefonach nie ma sensu, bo właśnie ma coraz większy sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować