Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fabuła Fable: Legends rozwijana będzie przez DLC

21 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2013 o 22:44, Dared00 napisał:

Płatne dodatki kontynuujące fabułę? Jaja sobie robicie?! Skandal, totalnie zamierzam
zbojkotować...

...Diablo 2 i Baldur''s Gate 2.

Oh, kaman, tutaj chodzi o epizodyczny content, a nie o jeden większy kontynuujący fabułę.

I sam nie wiem, co mam z tym zrobić - jak pisałem, zależy jak bardzo się przylenią przy robieniu tego, co jest w podstawowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra, w której będzie tylko sam szkielet i intro. Reszta w DLC. Jak to przejdzie, to pozostałe firmy na 100% pójdą tą drogą.
5-10 lat wydawania DLC, pokręciło ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 22:44, Dared00 napisał:

Płatne dodatki kontynuujące fabułę? Jaja sobie robicie?! Skandal, totalnie zamierzam
zbojkotować...

...Diablo 2 i Baldur''s Gate 2.

Za porównywanie z góry planowej serii DLC obliczonej na kasę z pełnoprawnymi dodatkami oferującymi drugie tyle co podstawka i zrobionymi (niemal) na żądanie fanów powinieneś przejść Warszawę wzdłuż w worku pokutnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pienicie się jakbyście pierwszy raz usłyszeli o grze wraz z góry planowymi dlc, nikt was do ich kupna nie zmusi a sporo osób pewnie się skusi na parę dodatkowych misji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze czasy opierają się praktycznie jedynie na DLC. Powołuje się tutaj na BioWare i Ubisoft, który wciska swoje DLC, nawet w najmniejszą szparkę, ale w tym przypadku...to trochę przesada.
To jakby kupić kanapkę z szynką, serem i sałatą a dostać plasterek szynki bez chleba, bo za resztę musisz dopłacić.
Kupujesz coś, dajesz "hajs" a dostajesz marną część całości. Moim zdaniem to skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 00:46, PiotrekNocek napisał:

To jakby kupić kanapkę z szynką, serem i sałatą a dostać plasterek szynki bez chleba,
bo za resztę musisz dopłacić.
Kupujesz coś, dajesz "hajs" a dostajesz marną część całości. Moim zdaniem to skandal.

Cóż, idea "mniej za więcej" ma się dobrze. Szkoda tylko, że niszczy coraz większą liczbę serii.

Zależy jak to wszystko podzielą, ale jeśli mają kontynuować główną fabułę w dlc, to jest to oczywiście bezczelne zagranie. Pół biedy, gdyby dlc dodawać miały wyłącznie jakieś poboczne wątki/zadania. Wątpliwe są zapewnienia żeby gra miała pożyć przez kilka lat. Zwykle wspieranie gry dlc kończy się po roku. Najgorsza możliwość to taka, że zainteresowanie grą spadnie na tyle, że już nie wydadzą kolejnych dlc i gra skończy się z dziurawą, niedokończoną fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ta marka nie jest już w stanie niżej upaść, ale najwyraźniej nigdy nie należy nie doceniać pomysłowości ludzkiej ;p

Dobra, tak czy owak, ja ciągle czekam na ten moment gdy będzie trzeba kupić 2 DLC żeby poznać zakończenie historii. Oraz przynajmniej jednego deelceka żeby móc zapisać grę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy gdziekolwiek jest wspomniane, czy te DLC będą płatne? Wcale tak być nie musi, samo określenie DLC nie zakłada jeszcze płacenia.
Oczywiście to że będą płatne jest bardziej prawdopodobne, niemniej warto by to było wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 23:48, Pawlotti napisał:

A potem sie dziwia wydawcy ze piractwo kwitnie.

Co to za idiotyczny tok myślenia? Czegoś nie lubie i mi się nie podoba, WIĘC to kradnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z tego wyglądał raczej średnio, takie drużynowe tłuczenie złych pysków. Mało w tym ducha Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A potem sie dziwia wydawcy ze piractwo kwitnie.
> Co to za idiotyczny tok myślenia? Czegoś nie lubie i mi się nie podoba, WIĘC to kradnę?

Tylko ze czlowiek nie po to zarabia te 1300 czy iles tam zeby im placic za dlc. A co do tej gry to ja nią jestem zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować