Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacje z MMO dla najlepszych uczniów!

192 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 16:59, Soleila napisał:

> czy skany indexow moga byc ?

Ni. Dla Studentów też coś będzie - później. Niektórzy wciąż mają sesję. ;)


Mimo że nie jestem studentem a w klasie maturalnej od września to i tak się spytam czy też trzeba będzie mieć jakieś MMO, lub dany typ jakiejś gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:16, mikim napisał:

Beznadzieja. Najgorszy konkurs z wszystkich na gram.pl :P. I co w ogóle ma świadectwo do MMO?


A pomyśl dlaczego jakiś typo grający w shitowatą Tibię przestał się uczyć i chodzić do szkoły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:16, mikim napisał:

Beznadzieja. Najgorszy konkurs z wszystkich na gram.pl :P. I co w ogóle ma świadectwo do MMO?


MMO- to jest: moje magiczne oceny - czyli świadectwo;) Dla niektórych świadectwo po przyjściu do domu może być jak artefakt (typu worek złota bez dna) lub klątwa (typu ochrzan full opcja) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wymyśliliście nic lepszego z okazji końca roku szkolnego. Czyli niczego takiego, na czym ja mógłbym skorzystać ;) Średnią mam wysoką, ale MMO nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 16:59, Soleila napisał:

Ni. Dla Studentów też coś będzie - później. Niektórzy wciąż mają sesję. ;)


To się nie mogę doczekać. Chociaż moja sesja skończy się w połowie lipca.. jak dobrze pójdzie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ale z moją średnią 3.36 to napewno 0 szans:D Poza tym nie mam żadnego MMO na koncie w tej chwili:D Grałem w WoW''a, ale nawet go nie zarejstrowałem a potem sprzedałem:) Ale przynajmniej chodzę do dobrego LO i do klasy z poszerzoną biol, chem i fizyką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy trzeba to wysłać do niedzieli? Bo ja chodzę do takiej dziwnej szkoły, w której rok szkolny kończy się za tydzień w czwartek (29.06.06), a średnią będę miał niezłą - 5,64 albo 5,71. I WoWa też mam zaistalowanego. Czy mógłbym wysłać moje świadectwo w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:32, Śpiący napisał:

Ej a jak ja mam WoW''a ale nie od was tylko zza granicy to co mam zrobic? :(


Musi być zarejestrowany, a chyba nie sądze żeby do zagranicznych gierek dawali kody rejestracyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że studenci nie będą musieli dawać kserówek indeksów, jako, że mój zostaje na wakacje na uczelni ;P
To tak a propos konkursu dla studentów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... szkoda, że nie 2 lata temu. Miało się 5,8. A teraz, na studiach, nie sposób - ocena niżej. Ale usprawiedliwiam się tym, że szóstek nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę konkurs dla studentów :D Jak dobrze pojdzie, to jszcze tylko jutro i w środę i koniec tego nędznego okresu - 8 egzaminów to stanowczo za dużo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować