Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacje z MMO dla najlepszych uczniów!

192 postów w tym temacie

Przydałby się oczywiście podział na szkoły :P
Wiadomo, że szóstoklasista ma większą szansę na zbliżenie się do maksymalnej średniej i tym samym do nagrody, niż licealista ;) BTW ja i tak nie biorę udziału w konkursie, bo nie mam żadnego MMO, ale myślę o innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bzdurny konkurs ,ponieważ wtedy nie mam żadnych szans :(( średnią lepiej zmilcze bo nie ma sie czym chwalić :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle to nie ma :) Czerwony pasek w I LO będzie, ale 0,02 mniej i by nie było :) Czyli 4,76 mam.

P.S. Jest chyba taki specjalny wątek do średniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:59, PolishWerewolf napisał:

Aż tak źle to nie ma :) Czerwony pasek w I LO będzie, ale 0,02 mniej i by nie było :) Czyli
4,76 mam.


No to ładnie. :) Pozwolicie, że ja nie będę zdradzał swojej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mam zamiaru się męczyć. Nie gram w żadną grę MMO ( i dobrze, bo bym funduszy już nie miał)i ze średnią 4,3 to nawet Ociupenkich szans nie mam, bo patrze jakie tu geniusze ze mną dyskutują. Jak chodzi o kasę to naród zawsze mądry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orginalny konkurs :P Mam WoW-a zarejstrowanego ale średnią tylko 4,4 więc szanse są żadne :p Ale gratuluje pomysłu CDP!! Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hmmmm... Osoba grająca w płatnego MMO, mająca średnią w okolicach 6.0? Brzmi jak science-fiction... :D

No to byłoby science-fiction, jakbym trzy lata temu miał WoWa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatora
Mam przesłać fotki z obydwu stron czy tylko ta z ocenami ???
Na wygrana i tak nie licze ale jak pasek jest [na swiadectwie nie na... z tyłu] to czemu nie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs bezsensowny. Albo ludzie mają za małą srednią, albo nie mają żadnej zarejestrowanej gry MMO.
To nie jest konkurs, tylko prawie że selekcja. Ale jest w tym pewien sens. Kto powiedzieł że średnia musi być wysoka? Wygrają dwie najwyższe:) Także nasyłajcie...
Ekhem... i coś jeszcze. Ciekaw jestem na jakiej zasadzoe dział kryterium ocen. Równie dobrze ktoś może przesłać świadectwo ukończenia 1 klasy liceum, ze średnią dajmy na to 4.80, a druga osoba średnią 5.0...z 6 klasy podstawówki. Brane jest to w ogóle pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mysl CYTATU z informacji: Z nadesłanych świadectw wybierzemy dwa z najwyższą średnią [...] masz takie same szanse jak inni. Zeby Ci to bardziej uproscic ;) - o wygranej nie decyduje kolejnosc zgloszen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować