Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun telewizyjny Battlefield 4 z prezenterem o starannej gestykulacji

14 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Film nazywa się "Anthem" i opowiada o tym, co Battlefield może zapewnić jako jedyna gra w okolicy. W skrócie - te pościgi, te wybuchy, niszczenie ładnych wieżowców i produkcja konfetti z betonowych osłon.

Przeczytaj cały tekst "Nowy zwiastun telewizyjny Battlefield 4 z prezenterem o starannej gestykulacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wymaganiach minimalnych Vista, w zalecanych W8, to źle wróży. Kiedyś tego nie było... Dzisiaj już nie jestem w stanie podążać, nie tyle za technologią, co za wymaganiami sprzętowymi gier. Tak jakby starali się wszystkich przekonać, że przesiadka na konsole jest nieunikniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz Windows XP wymaganiach weź się ogarnij. A czym się różnią wymagania zalecane od minimalnych kwestii windowsa? Sam mam viste i nie marudze oczywiście wersji 64 bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W wymaganiach minimalnych Vista, w zalecanych W8, to źle wróży. Kiedyś tego nie było...
> Dzisiaj już nie jestem w stanie podążać, nie tyle za technologią, co za wymaganiami sprzętowymi
> gier. Tak jakby starali się wszystkich przekonać, że przesiadka na konsole jest nieunikniona.
Jeśli nie nadąża się z kupowaniem części do kompa pod nowe gry, i nie ma się hajsu na zakup komputera na najbliższe 2 lata, to przesiadka na konsolę jest chyba rozsądnym rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W wymaganiach minimalnych Vista, w zalecanych W8, to źle wróży. Kiedyś tego nie
> było...
> > Dzisiaj już nie jestem w stanie podążać, nie tyle za technologią, co za wymaganiami
> sprzętowymi
> > gier. Tak jakby starali się wszystkich przekonać, że przesiadka na konsole jest
> nieunikniona.
> Jeśli nie nadąża się z kupowaniem części do kompa pod nowe gry, i nie ma się hajsu na
> zakup komputera na najbliższe 2 lata, to przesiadka na konsolę jest chyba rozsądnym rozwiązaniem
> :)
Obecnego kompa kupiłem 6 lat temu, czyli mniejwięcej tyle ile trwała obecna generacja konsol. Byłem zadowolony, wszystko chodziło wystarczająco dobrze, często lepiej niż na konsolach. Teraz nowa generacja, to mam zamiar przed świętami kupić nowy sprzet który znowu podziała mi spokojnie z 5 lat. Czy to aż tak duży wydatek? No w porównaniu do konsol to chyba nie jak dodamy tańsze gry + wiele moich ulubionych gier PC (strategiczne).
Schody się zaczynają jak ktoś zawsze chce miec 60fps w fullHD. Wtedy wymiana co 2 lata zalecana. Nie przeczę też ze są gry które na tym moim sprzęcie już po prostu nie działają (jak np. Planet SIde 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ech- chyba teraz z BF''em4 jet to samo co z którymś tam CoD''em: dzień bez info o tej
> grze, to dzień stracony, lol :S

Premiera za tydzien wiec co sie dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > W wymaganiach minimalnych Vista, w zalecanych W8, to źle wróży. Kiedyś tego
> nie
> > było...
> > > Dzisiaj już nie jestem w stanie podążać, nie tyle za technologią, co za wymaganiami
>
> > sprzętowymi
> > > gier. Tak jakby starali się wszystkich przekonać, że przesiadka na konsole
> jest
> > nieunikniona.
> > Jeśli nie nadąża się z kupowaniem części do kompa pod nowe gry, i nie ma się hajsu
> na
> > zakup komputera na najbliższe 2 lata, to przesiadka na konsolę jest chyba rozsądnym
> rozwiązaniem
> > :)
> Obecnego kompa kupiłem 6 lat temu, czyli mniejwięcej tyle ile trwała obecna generacja
> konsol. Byłem zadowolony, wszystko chodziło wystarczająco dobrze, często lepiej niż na
> konsolach. Teraz nowa generacja, to mam zamiar przed świętami kupić nowy sprzet który
> znowu podziała mi spokojnie z 5 lat. Czy to aż tak duży wydatek? No w porównaniu do konsol
> to chyba nie jak dodamy tańsze gry + wiele moich ulubionych gier PC (strategiczne).
> Schody się zaczynają jak ktoś zawsze chce miec 60fps w fullHD. Wtedy wymiana co 2 lata
> zalecana. Nie przeczę też ze są gry które na tym moim sprzęcie już po prostu nie działają
> (jak np. Planet SIde 2)
Nowe ps3 w tym momencie kosztuje 649zł i wraz z premierą ps4 będzie cały czas tanieć, aż dojdzie do ceny zbliżonej do ps2, podobnie z grami, które w przyszłym roku będą chodzić w granicach 40zł od większości tytułów (już teraz w komisach tyle kosztuje większość gier). No i do tego jest jeszcze ps+, na którym lista gier jest przynajmniej imponująca, możesz sprawdzić na wiki. Ja subskrybuję ps+ od 14 miesięcy i mam za groszę wielką kolekcję gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > W wymaganiach minimalnych Vista, w zalecanych W8, to źle wróży. Kiedyś
> tego
> > nie
> > > było...
> > > > Dzisiaj już nie jestem w stanie podążać, nie tyle za technologią, co za
> wymaganiami
> >
> > > sprzętowymi
> > > > gier. Tak jakby starali się wszystkich przekonać, że przesiadka na konsole
>
> > jest
> > > nieunikniona.
> > > Jeśli nie nadąża się z kupowaniem części do kompa pod nowe gry, i nie ma się
> hajsu
> > na
> > > zakup komputera na najbliższe 2 lata, to przesiadka na konsolę jest chyba rozsądnym
>
> > rozwiązaniem
> > > :)
> > Obecnego kompa kupiłem 6 lat temu, czyli mniejwięcej tyle ile trwała obecna generacja
>
> > konsol. Byłem zadowolony, wszystko chodziło wystarczająco dobrze, często lepiej
> niż na
> > konsolach. Teraz nowa generacja, to mam zamiar przed świętami kupić nowy sprzet
> który
> > znowu podziała mi spokojnie z 5 lat. Czy to aż tak duży wydatek? No w porównaniu
> do konsol
> > to chyba nie jak dodamy tańsze gry + wiele moich ulubionych gier PC (strategiczne).
>
> > Schody się zaczynają jak ktoś zawsze chce miec 60fps w fullHD. Wtedy wymiana co
> 2 lata
> > zalecana. Nie przeczę też ze są gry które na tym moim sprzęcie już po prostu nie
> działają
> > (jak np. Planet SIde 2)
> Nowe ps3 w tym momencie kosztuje 649zł i wraz z premierą ps4 będzie cały czas tanieć,
> aż dojdzie do ceny zbliżonej do ps2, podobnie z grami, które w przyszłym roku będą chodzić
> w granicach 40zł od większości tytułów (już teraz w komisach tyle kosztuje większość
> gier). No i do tego jest jeszcze ps+, na którym lista gier jest przynajmniej imponująca,
> możesz sprawdzić na wiki. Ja subskrybuję ps+ od 14 miesięcy i mam za groszę wielką kolekcję
> gier.
spore osiągnięcie, gry staniały tuż przed wejściem następcy obecnej generacji :P ja jednak wolę jak nowa gra z półki tanieje po 2-3 miesiącach niż po 4-5 latach :P używki to inna sprawa, ale jak na PC kupujesz coś już starszego za 20zł to po grzyba szukać używki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> spore osiągnięcie, gry staniały tuż przed wejściem następcy obecnej generacji :P ja jednak
> wolę jak nowa gra z półki tanieje po 2-3 miesiącach niż po 4-5 latach :P używki to inna
> sprawa, ale jak na PC kupujesz coś już starszego za 20zł to po grzyba szukać używki :P
>

Odpal BF3 na nowym kompie za 600zł (już bez problemu można kupić nowego Xbox oraz PS3 w tej cenie) w rozdzielczości 720p (na konsolach obecnej generacji jest niepełne ale chyba takiej rozdziałki nie ma na PC) w 30 kl/s. Ewentualnie gry pokroju Forza, GT5, GTA5 i inne. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikałem w informacje o tej grze, ale obejrzałem zwiastun.
No i teraz zbieram szczękę z podłogi. Graficznie gra powala i przy próbie wyjścia z zachwytu daje jeszcze jeden sierpowy. Co do samej mechaniki oczekiwałbym powtórki z kilkoma urozmaiceniami z BF3. Ale mimo wszystko za zwiastun daje "okejke" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Odpal BF3 na nowym kompie za 600zł (już bez problemu można kupić nowego Xbox oraz PS3
> w tej cenie) w rozdzielczości 720p (na konsolach obecnej generacji jest niepełne ale
> chyba takiej rozdziałki nie ma na PC) w 30 kl/s. Ewentualnie gry pokroju Forza, GT5,
> GTA5 i inne. Życzę powodzenia.

To już tyle razy było, ze napiszę w skrócie - za 600-700 złotych można złożyć komputer, który bez problemu odpala gry w HD. Mój komputer, na który wyłożyłem niewiele więcej obsługuje wszystkie odpalane przeze mnie gry w Full HD, mając stabilną ilość klatek na sekundę (ponad 30). Da się? Da się, więc nie wiem, o czym rozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Odpal BF3 na nowym kompie za 600zł (już bez problemu można kupić nowego Xbox oraz
> PS3
> > w tej cenie) w rozdzielczości 720p (na konsolach obecnej generacji jest niepełne
> ale
> > chyba takiej rozdziałki nie ma na PC) w 30 kl/s. Ewentualnie gry pokroju Forza,
> GT5,
> > GTA5 i inne. Życzę powodzenia.
>
> To już tyle razy było, ze napiszę w skrócie - za 600-700 złotych można złożyć komputer,
> który bez problemu odpala gry w HD. Mój komputer, na który wyłożyłem niewiele więcej
> obsługuje wszystkie odpalane przeze mnie gry w Full HD, mając stabilną ilość klatek na
> sekundę (ponad 30). Da się? Da się, więc nie wiem, o czym rozmawiamy...

Tetris ? Mój snart też to odpala w HD. Krzyż na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować