Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Matter - sklepy wycofują rzekomo niedokończoną grę z oferty i zwracają pieniądze

13 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Pomimo zapewnień wydawcy, że zarzuty o rzekomej niekompletności Dark Matter są nieprawdziwe, sklepy do tego tytułu podchodzą bardzo nieufnie i nie chcą narażać swoich klientów na rozczarowanie.

Przeczytaj cały tekst "Dark Matter - sklepy wycofują rzekomo niedokończoną grę z oferty i zwracają pieniądze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, kiedyś już chyba narzekałem na to, że branża stoczyła się tak nisko, że całkowicie normalne zachowanie jest ewenementem zasługującym na newsa.
Co nie zmienia faktu, że ten konkretny przypadek jest godny pochwały i odnotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> co to znaczy ze gra jest niedokonczona ?
Też jestem ciekaw. Do tej pory rzadko wycofywano ze sprzedarzy gry z tego powodu, tylko wydawało się DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje, ze gracze komentujacy na forach to po prostu buraki. Szkoda tej gry bo jest świetna. Z tego co czytalem na steamie to kazdy tam kipial hejtem tylko po to by hejtować. Nie doszedłem jeszcze do końca, ale mimo to, że zakończenie jest ponoć tandetne, ludzie chyba powinni jednak zachować pewną wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenia są głupie i całkowicie popieram bodajże designera Ubisoftu, którego wpis zacytowany w formie wyrwanych z kontekstu fragmentów wywołał swego czasu niezasłużone poruszenie i falę negatywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kolejny przykład syndromu "ostatnie 10 minut zepsuło mi 99% świetnej gry" wywołanego wpierw przez Mass Effect 3. Teraz to już to studio i wydawca mogą nie być w stanie dokończyć gry z powodu utraty funduszy i zaufania graczy.

I gdzie tam Dark Matter do takich niedokończonych KLASYKÓW jak Knights of the Old Republic II - The Sith Lords, Trespasser czy [tu wstaw jakąś mocno pociętą grę, o której zapomniałem].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować