Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Waśnie w oddziale, ogień i patos - nowy trailer trybu dla jednego gracza w Battlefield 4

55 postów w tym temacie

> Konkurs: znajdź choć jedną różnicę pomiędzy zwiastunem BF4 a CoD:Ghosts (czy jakąkolwiek
> inną strzelaniną z cyklu "modern warfare"). Do wygrania paczka krówek.
>
> BF3 miał jedną z najgorszych kampanii dla pojedynczego gracza w historii gatunku (2 kroki
> w lewo... "you''re leaving the combat zone!"), a wydawało się, że poniżej "poziomu" prezentowanego
> przez CoD zejść już się nie da. Powiedzmy więc, że moje zaufanie do DICE jest ograniczone.
>
Czy jak podam 1000 różnic to dostanę tonę krówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie mozna wybrac przy instalce miedzy wersja ANG a PL to sie normalnie zalamie.... na co wogole robic dubbing skoro gra ma byc dla pegi18...dubbing tylko malym dzieciom jest potrzebny bo taki 18latek powinien bez problemu rozumiec co po angielsku gadaja bez jakichkolwiek napisow.

wersja kinowa jest najlepsza i nic tego nei zmieni... zwlaszcza ten dubbing ktory brzmi jakby ktos tekst wypowiadal trzymajac glowe w muszli klozetowej... takie suche i bez obrobki dzwiekowej... zwykly amator z mikrofonem z biedronki zrobilby perwnie lepszy dubbing bo ten dodatkowo pozbawiony emocji do danej sytuacji... takie suche czytanie tekstu... brzmi tak zle w moim uchu ze dalem rade tylko 30sec wytrzymac te katusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer prezentuje się bardzo ciekawie i widowiskowo - Nie mogę się już doczekać premiery gry Battlefield 4 :-).
Trzecia część gry Battlefield mnie nie zawiodła, i mam nadzieję ,że i Battlefield 4 mnie nie zawiedzie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropny dubbing, głos tej Chinki brzmi jak jakieś nastolatki (coś mi się wydaje że to gwiazdeczka Jabłczyńska). No ale co się dziwić że te dubbingi gier to szmiry skoro u nas gier nie traktuje się poważnie, wszędzie w wywiadach aktorzy mówią że to takie zabawne doświadczenie... że co ? Zabawne !? To jest wasza praca za którą bierzecie ciężkie pieniądze więc potraktujcie ją poważnie do uwy nędzy !
Wygląda na to że skopali kampanię jeszcze bardziej od poprzedniej, albo nie wiedzą jak źle to wygląda w trailerze. Mam wrażenie jakby wszystkie misje działy się na pacyfiku albo wyspach bo żołnierze są pozostałością floty amerykańskiej . No super, czyli siedzenie na tyłkach na jakimś lotniskowcu i pływanie pontonem ? A gdzie są odrzutowce, czołgi, destrukcja ? W multi ? To na cholerę było w ogóle marnować czas i środki na kampanię !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 13:14, Zgreed66 napisał:

Jak usłyszalem Jabłczyńską bodaj to padłem :)
taki milutki i słici głosik u kobiecego termintatora ;d

chciała najmniej to wzieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena BF4 i CoD Ghosts:
(NIE BIORĘ POD UWAGĘ GRAFIKI!)

Singleplayer/(Kampania):
BF4: Dobra kampania, ciekawa fabuła, polski dubbing BARDZO słaby - 8/10
CoD:G: Ciekawa fabuła, niestety znów oskryptowane elementy, fabuła dużo urozmaicona - 8/10

Multiplayer/(Gra Wieloosobowa):
BF4: Niestety to samo co w trójce, pare nowości - 7,5/10
CoD:G: Dużo nowości zaczynając od nowych trybów kończąc na kustromizacji postaci, większe mapy, pare pomniejszych poprawek i nowości - 8,9/10

OGÓLNA OCENA:
BF4: 8,5/10
CoD:Ghosts: 9/10

Dziękuję do widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra robota, zrobiłeś recenzje gier na miesiąc przed premierą. Zatrudnij się w IGN.
Może przeczytaj jeszcze raz mój komentarz :)
To są moje spostrzeżenia z tego co dostaliśmy, ślepy jesteś że nie oceniłem gameplayu itd ? Bo jak mam ocenic gameplay skoro nawet nie gralem. Przyjzyj sie a sam zobaczysz ze ocenilem tylko rzeczy ktore pokazano na trailerach i gameplayach, durniu -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> (NIE BIORĘ POD UWAGĘ GRAFIKI!)

Można wiedzieć dlaczego?

> Multiplayer/(Gra Wieloosobowa):
> BF4: Niestety to samo co w trójce

Widać, że grałeś w betę -.-

> CoD:G: Dużo nowości

ŚMIECHŁEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować