Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 - premiera jesienią 2014 roku

17 postów w tym temacie

> Szczerze mówiąc spodziewałem się premiery nieco wcześniej.

Mi się wydawało, że nawet mówili że w maju-czerwcu.
Wrzesień?
No, to będzie dość sporo kotletów od EA na jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotlet podamy jesienią a w ciągu następnych miesięcy damy wam miliony przeterminowanych surówek - taka sytuacja. Polityka z serią The Sims robi się powoli żałosna. Strzelam na 12-13 dodatków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kotlet podamy jesienią a w ciągu następnych miesięcy damy wam miliony przeterminowanych
> surówek - taka sytuacja. Polityka z serią The Sims robi się powoli żałosna. Strzelam
> na 12-13 dodatków. :)

To idealne liczby, sprawdziły się przy TS2 i TS3. Po takiej ilości sporo osób przestaje je kupować i bardziej się opłaca robić kolejną odsłonę simsów i zgarniać hajs od nowa.
Ciekawe, kiedy wprowadzą duże miasta i solidny tryb multiplayer. W TS6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 22:58, ZnaQ napisał:

To idealne liczby, sprawdziły się przy TS2 i TS3. Po takiej ilości sporo osób przestaje
je kupować i bardziej się opłaca robić kolejną odsłonę simsów i zgarniać hajs od nowa.
Ciekawe, kiedy wprowadzą duże miasta i solidny tryb multiplayer. W TS6?

duże miasta pochłonęłyby chyba za dużo zasobów komputera. w TS4 już pozbyli się tego koszmarnego CASt, przez które "trójka" jest praktycznie niegrywalna nawet na dobrym sprzęcie, ale nie sądzę, żeby to wystarczyło.
szczerze mówiąc, mi rozmiar Sunset Valley bardzo pasował, a zdaje się, że to zdecydowanie najmniejsze miasto w TS3. więc pewnie czegoś dwa razy większego możemy się w TS4 spodziewać, biorąc pod uwagę usunięcie CASt.
ale z drugiej strony - nadal nie potwierdzili obecności otwartego świata w TS4. nieudostępnienie tego byłoby już totalnym strzałem w stopę. próbowałem ostatnio grać w TS2, ale przez te ciągłe ładowania musiałem ciągle siedzieć we własnym domu, co jest cholernie frustrujące. możliwość odwiedzania sąsiadów i kradnięcia ich drogich telewizorów było moją ulubioną rzeczą w TS3 i naprawdę ciekawym sposobem zarobkowania, dziwnie pasującym do tej głęboko niemoralnej serii.

co do samego newsa - jestem mocno rozczarowany, ale przynajmniej mam więcej czasu na zebranie kasy na preorder, co przy mojej pensji, zapale do pracy i uzależnienia od papierosów i kupowania używanych książek na allegro zajmie mi sporo czasu. i przynajmniej EA będzie miało szansę na wydanie dopracowanej gry (fingers crossed!), bo TS3 w dniu premiery było katastrofą. do tej pory mam koszmary na temat tego, jak powoli działała ta gra i długich minutach spędzonych na patrzeniu na śpiących simów z powodu niedziałającej opcji przyspieszenia czasu.
granted, podstawowe TS3 jest grą naprawdę bogatą w możliwości, aż da się z przyjemnością grać bez dodatków i niewiele brakuje. mam nadzieję, że TS4 będzie jeszcze lepsze. a naprawdę się na to zapowiada, pomijając tę debilną konieczność malowania całego domu na pastelowe żółcie (trzymam kciuki, żeby dało się jakoś obejść to, że kolorystyka pomieszczeń wpływa na nastrój simów, bo brzmi to jak cholernie irytująca opcja. czy ktokolwiek z nas spojrzał kiedyś na czerwoną ścianę i poczuł się nagle napalony...?).
i tak, aż ciężko mi uwierzyć, że jestem tak podjarany na TS4, nawet bardziej niż byłem na TS3 (podjary na TS2 chyba nic nie przebije w najbliższej przyszłości gier komputerowych, ale to inne czasy były, prawdziwy przełom plus dzieckiem się było wtedy na dobrą sprawę). tak samo jak nie mogę uwierzyć w to, jak długi wywód napisałem, ale trudno, nie mam z kim o tej grze rozmawiać, z jakiegoś powodu TS nadal ma złą repę na dzielni. po to są fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Robercik1 - co to jest ten CASt o którym piszesz? Kiedys sporo bawiłem się sims 2 a teraz kupiłem swojemu młodemu sims3 z kilkoma dodatkami. Z ciekawości trochę posiedziałem nad 3 częścią i oprócz dość długiego wczytywania nie zauwazyłem zeby gra chodziła źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 07:24, pavulon78 napisał:

@ Robercik1 - co to jest ten CASt o którym piszesz? Kiedys sporo bawiłem się sims 2 a
teraz kupiłem swojemu młodemu sims3 z kilkoma dodatkami. Z ciekawości trochę posiedziałem
nad 3 częścią i oprócz dość długiego wczytywania nie zauwazyłem zeby gra chodziła źle.

Create a Style. ta opcja, gdzie możesz zmienić kolor/teksturę praktycznie wszystkiego w grze. z każdym kolejnym dodatkiem, dodanym obiektem i nową teksturą, gra chodzi coraz wolniej. w podstawce dało się to znieść, ale wystarczy zainstalować jeden dodatek, żeby zauważyć gigantyczny spadek wydajności. i najgorsze, że EA ma to gdzieś, a szkoda, bo to fajna opcja jest. ale chyba nie ma dla niej ratunku. cieszę się, że z TS4 ją wycięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Robercik. U siebie na razie nie zauważyłem spadków wydajności (zainstalowane zwierzaki, podróże i 4 pory roku). Na maksymlanych ustawieniach grafiki fraps pokazuje ok. 100 fps. Natomiast jak grał mój młody to coś się zwaliło i strasznie szarpało przy przesuwaniu kamery. Jak kamera stał w miescu to sim łaził ok. 100 fps. Każdy ruch kamera to straszne zwiechy ekranu. Nie pomagał restart gry ani reset komputera. Na moim sejwie śmigało aż miło a u niego strasznie cięło. Dopiero jak wyprowadził sima do innego miasta (nie innego domu tylko musiał zmienić całe miasto) to wszystko wrociło do normy i gra znowu zaczęła ładnie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 07:53, pavulon78 napisał:

Dzięki za info Robercik. U siebie na razie nie zauważyłem spadków wydajności (zainstalowane
zwierzaki, podróże i 4 pory roku). Na maksymlanych ustawieniach grafiki fraps pokazuje
ok. 100 fps. Natomiast jak grał mój młody to coś się zwaliło i strasznie szarpało przy
przesuwaniu kamery. Jak kamera stał w miescu to sim łaził ok. 100 fps. Każdy ruch kamera
to straszne zwiechy ekranu. Nie pomagał restart gry ani reset komputera. Na moim sejwie
śmigało aż miło a u niego strasznie cięło. Dopiero jak wyprowadził sima do innego miasta
(nie innego domu tylko musiał zmienić całe miasto) to wszystko wrociło do normy i gra
znowu zaczęła ładnie chodzić.

typowe dla TS3 błędy. jest dużo fanowskich modów, które radzą sobie z tymi problemami, zainteresuj się tym dla dobra młodego i dla dobra frajdy. wpisz w google essential TS3 mods i znajdziesz sterty tych cudowności.
co do spadków wydajności - cóż, pozazdrościć. jesteś najwidoczniej jednym ze szczęśliwych szczęśliwców. albo masz po prostu świetnego peceta. ja u siebie jestem w stanie grać, ale fps oscyluje w granicach nieprzyjemnego 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 15:01, Giftys napisał:

[m]


BAN - za notoryczny spam poza tym gram.pl to nie tablica reklamowo/ogłoszeniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować