Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kim zagramy w Alien: Isolation?

24 postów w tym temacie

> Tylko jeden przeciwnik ?! Ciekawe jak to im wyjdzie, ale trochę wieje nudą ;p
Widać że nie oglądałeś ani jednego filmu z obcym. A co do gry mam nadzieje że nie będę musiał przeżywać kolejnego colonial marines którego nie mogę przeboleć do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś od ostatniego AvP nikt nie zrobił dobrej gry o obcym... Zresztą z tego powodu mnie one nie interesują... ale może akurat...

Btw. JA CHCĘ COŚ Z PREDATOREM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm trudno straszyć jednym xeno skoro znany jak sam predator i każdy wie jak umrze lub jak ogólnie wróg wygląda .
p.s:musieli pokombinować w stylu Prometeusza by chociaż trochę gra zaskakiwała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to się boje że to będzie kolejny syf.
Wzorowany na takiej produkcji jak Dishonored, haha XD Przeciwnicy są w pomieszczeniu i nas nie widzą bo chowamy się pod stołem który znajduje się na środku tego pomieszczenia przecież to jest kurde śmieszne, jak ja to zobaczyłem na gameplayu z Dishonored to runołem na ziemie i o mało się nie posikałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hmm trudno straszyć jednym xeno skoro znany jak sam predator i każdy wie jak umrze lub
> jak ogólnie wróg wygląda .
> p.s:musieli pokombinować w stylu Prometeusza by chociaż trochę gra zaskakiwała .

dlaczego... wystarczy jeden przeciwnik, ataki z zaskoczenia, kryjówki i takie tam podobnie wyglądające obiekty (zmyłki). Aż jestem ciekaw co z tego wyjdzie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 23:41, Naimad-PL napisał:

przecież to jest kurde śmieszne, jak ja to zobaczyłem na gameplayu z Dishonored to runołem
na ziemie i o mało się nie posikałem.


Ja też omal nie runąłem na ziemię, gdy przeczytałem to co piszesz...
Szczególnie, że psioczysz na grę, którą faktycznie widziałeś tylko na gameplay''u jak sam napisałeś. Pograj a dopiero się wypowiadaj.
Poza tym, wzorowanie się na jakiejś grze nie oznacza kopiowania tego, że "jak schowasz się za stołem to cię nie widać" tylko zrobienie gry posiadającej podobne rozwiązania, np: budowę poziomów, albo mechanizmy, albo sposób prowadzenia narracji...

Co do samego newsa... dość zaskakujące rozwiązanie z jednym tylko przeciwnikiem. Jednak może wyjść z tego coś dobrego, z tym, że bardziej widzę wtedy tę grę jako czystą skradankę. Bardziej bym się tu wzorował na Amnesii niż na Bioshocku... No zobaczymy... Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta. "tajne źródło doskonale zaznajomione z tym co dzieje się w Sedze, lecz pragnące zachować anonimowość ze względu na obawę o utratę pracy." Bo nikt nie wie, że przeciek jest kontrolowany, przez szefostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Córkę Ellen Ripley, bohaterki pierwszej części Obcego" ?

Tak - w pierwszej części Ripley miała córkę, ale ponieważ dryfowała w kosmosie przez 57 lat, zanim dotarła do jakiejkolwiek cywilizacji ludzkiej, jej córka zmarła ze starości. Z tego co pamiętam, Ripley planowo w pierwszej części miała dotrzeć na jej 12 urodziny. Info o tym można znaleźć na początku 2 części gry Ripley jest na stacji kosmicznej, info przekazuje Burke w częściowo wyciętej scenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pomieszanie z poplątaniem :P Skoro Amanda Ripley zmarła ze starości. i było opisane to w filmach wątek jest zamknięty :) ,ale np. Newt (dziewczynka z Aliens) mogła by być lepszym materiałem na taki wątek !!!!

Cóż niech robią oby nie kolejnego alieno-gniota !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 10:50, Khalbar napisał:

Takie pomieszanie z poplątaniem :P Skoro Amanda Ripley zmarła ze starości. i było opisane
to w filmach wątek jest zamknięty :) ,ale np. Newt (dziewczynka z Aliens) mogła by być
lepszym materiałem na taki wątek !!!!


Problem polega na tym, że w przypadku Newt gracze zmuszeni byliby do kierowania dzieckiem. Wyobrażasz sobie jak Newt pokonuje Obcego w finalnej konfrontacji? Bo ja nie.
W przypadku Amandy nie wiadomo co działo się z nią przez te 57 lat, gdy Ripley dryfowała przez kosmos...
Mogła w wieku np 28 lat pracować na odległej górniczej planecie gdzie znaleziono jaja Obcych. Górnicy zostali ewakuowani ale na statek dostał się Obcy i Amanda walczy o przetrwanie... :)
Taki pierwszy z brzegu przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden alien na całą gre to faktycznie mało, ale jeden alien na jedną plansze przed którym trzeba sie chowac. trzeba robić na niego zasadzki, zapędzać go w kozi róg przy pomocy różnych sprzętów, czujników, elementów otoczenia, zamykać za nim drzwi, albo samemu się nie zapędzić w jeden zamknięty pokój obstawiony przez aliena - było by naprawdę ciekawie - ja liczę na kolejne zwiedzanie derelicta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Takie pomieszanie z poplątaniem :P Skoro Amanda Ripley zmarła ze starości. i było
> opisane
> > to w filmach wątek jest zamknięty :) ,ale np. Newt (dziewczynka z Aliens) mogła
> by być
> > lepszym materiałem na taki wątek !!!!
>
> Problem polega na tym, że w przypadku Newt gracze zmuszeni byliby do kierowania dzieckiem.
> Wyobrażasz sobie jak Newt pokonuje Obcego w finalnej konfrontacji? Bo ja nie.
> W przypadku Amandy nie wiadomo co działo się z nią przez te 57 lat, gdy Ripley dryfowała
> przez kosmos...
> Mogła w wieku np 28 lat pracować na odległej górniczej planecie gdzie znaleziono jaja
> Obcych. Górnicy zostali ewakuowani ale na statek dostał się Obcy i Amanda walczy o przetrwanie...
> :)
> Taki pierwszy z brzegu przykład.

Nie no spoko, takich przykładów może być mnóstwo, ale są one ograniczone ,
Ponieważ ograniczony jest czas do pierwszej części filmu ,natomiast dwudziestoparoletnia Newt też mogłaby ponownie spotkać obcego co fabularnie mogło by być ciekawsze :P Ale to tylko moje skromne zdanie !
Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 14:18, Khalbar napisał:

Nie no spoko, takich przykładów może być mnóstwo, ale są one ograniczone ,
Ponieważ ograniczony jest czas do pierwszej części filmu ,natomiast dwudziestoparoletnia
Newt też mogłaby ponownie spotkać obcego co fabularnie mogło by być ciekawsze :P Ale
to tylko moje skromne zdanie !
Pozdro :P


Tylko, że Newt zginęła w Obcym 3. I to jest kanon, więc każda gra, w której gralibyśmy Newt byłaby od razu niekanoniczna i byłaby "historią alternatywną"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować