Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun premierowy Deus Ex: Human Revolution - Director`s Cut

26 postów w tym temacie

> > Ta nowa edycja robi upgrade gry, czy dodaje się oddzielnie, powiększając burdel
> w bibliotece?
> > ;p
> Gra robi burdel w bibliotece ;p , umieszczając się pomiędzy podstawką a missing link.
> Już naprawili i można pobierać 18 gb, czyli tak czy siak dzisiaj pograne mam ;p

18gb czy 15,2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 11:18, azahriel666 napisał:

pobrałem wczoraj,zainstalowałem, i o dziwo nie ma do wyboru jezyka polskiego.
Dla mnie osobiście trochę dziwne,ze osiągnięcia są spolszczone a sama gra nie..


Miałem właśnie kupować to rozszerzenie, ale skoro nie ma języka polskiego... :D Ciekawe czy jest szansa, że język polski się jednak pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z większych faili Steam, jeśli chodzi o premierę. Zaryzykowałbym nawet porównanie do spektakularnej wpadki z czasów jeszcze Half Life 2.

Najpierw problemy z ceną: Steam ustala na poziomie 4.99 euro dla posiadaczy DE:HR + TML. Po dwóch godzinach zmiana ceny na 3.99. Oficjalne przeprosiny ze strony SE i informacja o refund od ich pracownika na oficjalnych stronach. Co na to Steam? "My nic nie wiemy, a nie ma możliwości dawania refunda - kto kupił za 4.99 euro tego sprawa i strata".

Premiera niby o 10 rano naszego czasu, a gra była dostępna dopiero po interwencji SE około 17. SE nie wie, co się dzieje, bo Steam utknął na statusie pre-patcha (wyłączając nawet pre-load). Support Valve milczy, moderatorzy kasują tematy z community hub Steamowego.

Jakby tego było mało okazuje się, że nie ma niektórych wersji językowych, w tym polskiej. Support Steam nabiera wody w usta po raz kolejny, SE nie wie znowu, o co chodzi. Plus problemy u części użytkowników z płynnością i innymi rzeczami. Z problemów, które rzucają się w oczy i przeszkadzają wymieniłbym też low-resowe filmy, które w takiej edycji nie powinny się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować