Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już dziś - premiera Path of Exile

29 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2013 o 16:41, Essau napisał:

To by była fajna gra, ale tak z 342343 lat temu. Szereg rozwiązań wywodzi się z antyku,
a na myśl przychodzą takie starocie jak Diablo czy Sacred. Jedynym fajnym elementem jest
rozwój postaci, a to za mało.

System skili, który pozwala na różne cuda to nic? Rozwnięty pseudo crating-hazard to też nic ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę za kilka dni za pomocą steam''a, choć do tej pory i tak gram w DiabloIII... i raczej będę grał... a PoE będzie na chwilę przerwy np.czekaniem na dodatek RoS, chyba że całkowicie mnie odrzuci już po 1/2h gry.

A tak nawiasem to jaką postać polecacie w PoE, w DIII grałem każdą postacią, ale najlepiej gra mi się DH i Barbarzyńcą, więc może ktoś poleci jakiś podobny odpowiednik w PoE co do tych dwóch wariantów, które wymieniłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 17:28, Major345 napisał:

A takie pytanie, czy będzie polska wersja. Jak tak to kiedy ?

W sieci znalazłem, że polska wersja jest potwierdzona u twórcy gry, ale kiedy będzie, to już nie wiem. Sam czekam na polską wersję (choć w angielską też pykałem i było spoko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście strasznie szybko mi się PoE znudziło. Doszedłem do 2 aktu ( gdzieś połowa) dwiema postaciami ale brakuje tam dynamiki akcji i takie tam. Jak to nie przeszkadza to nawet w porządku gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 15:02, Runners_High napisał:

A sama gra jest dobra, kompletna i rozbudowana. Brakuje mi tylko dynamiki walki z Diablo
3. Na pewno trochę pogram, ale głównym H&S zostaje dla mnie D3.

Pograłem już trochę i hm, jakoś Diablo 3 mi bardziej odpowiada. Nie zrozumcie mnie źle, ale gra jest fajna, dobra. No, ale nie ma w nazwie Diablo... A tak na poważnie to po prostu Diablo 3 mi bardziej odpowiada, ale to nie znaczy, że zakończyłem grę w PoE po kilku godzinach, nie, nie. Przejdę na normalu, spróbuje tego nowego bohatera, ot taka odskocznia od gry Blizzarda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z godzinę i odpuściłem. Może dlatego, że nie grałem nigdy w Diablo 2. Natomiast mam już ponad 20 godz przegranych w miodnego Torchlighta 2, więc chyba trzeba dać jednak PoE szansę po tych pozytywnych komentarzach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 07:44, marlowe85 napisał:

Pograłem z godzinę i odpuściłem. Może dlatego, że nie grałem nigdy w Diablo 2. Natomiast
mam już ponad 20 godz przegranych w miodnego Torchlighta 2, więc chyba trzeba dać jednak
PoE szansę po tych pozytywnych komentarzach :-)


Prawda jest taka, że zarówno Path of Exile, jak i Torchlight II czy Diablo III zasługują na szansę, bo każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Ja na przykład przy każdej z nich się dobrze bawię i chętnie gram kolejne godziny we wszystkie tytuły.

PS. Problemy z logowaniem przez steam minęły z tego co widzę, poza pierwszymi godzinami w których było mega ciężko jest już super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować