Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Batman: Arkham Origins

160 postów w tym temacie

Za 2 dni premiera, a tu nawet nie ma tematu na temat tej gry? :o No chyba, że moja wyszukiwarka nawala ( w sumie nic nowego). Nie wie ktoś czy ta gra będzie korzystać ze steama czy z ncizego? GfW Live na pewno nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazłeś taką informację? W sklepie muve.pl, ani na stronie wydawcy nie jest napisane, że gra korzysta z jakichkolwiek DRM-ów. Gdyby rzeczywiście gra byłaby na Steamie, oznacza to, że możemy nie pograć przed oficjalną europejską premierą, a ta dopiero za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 19:47, Demagol napisał:

To może się jednak zmienić. Myślę, że warto poczekać na rozwój sytuacji. Nie sądzę, żeby
ta gra obeszła się bez Steama.


Jeżeli gra będzie wymagać Steama to czy z grą będzie trzeba poczekać dwa tygodnie, czy będzie jakaś blokada regionalna tylko dla Polski?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W linku podanym przez Demagola, masz napisane na karcie produktu, ile czasu pozostało do premiery, a co za tym idzie, do odblokowania gry na Steamie. Światowa premiera jest 25 października i właśnie wtedy zostanie wyłączona blokada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 19:59, lis_23 napisał:

Jeżeli gra będzie wymagać Steama to czy z grą będzie trzeba poczekać dwa tygodnie, czy
będzie jakaś blokada regionalna tylko dla Polski?.


2 tygodniowy poślizg dotyczy tylko wersji na Wii U i wersji pudłkowej na PC w Europie (nie licząc Polski). Wersja cyforowa nie ma opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pre-ordery powinny przyjść jutro czy w piątek? Nie dostałem jeszcze kodu do upc i mam kłopot, bo nie wiem który dzień zaplanować sobie tak aby być dostępnym dla kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 10:49, Damianuss1 napisał:

Na stronie cdaction jest już recenzja i nie jest ona niestety różowa. Tak coś czułem,
że to skok na kasę.


Ja na recenzje zamieszczane na stronie CDA nawet nie patrzę, ich autorzy narzekają na wszystko w każdej grze, szkoda czasu tracić na czytanie tego. Poczekam aż inne strony wrzucą recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi którzy już mają i mniej więcej obczaili wersję PC.
Jak ma się sprawa z optymalizacją? Niby to Unreal Engine więc gra powinna ruszyć na mikrofalówce ale z ciekawości wolę zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że Arkham Asylum było paskudnie zoptymalizowane, a wiele nowszych gier chodziło dużo lepiej. Nie wiem, jak jest teraz, ale ja bym się na cuda nie nastawiał, jeśli ktoś ma słabszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 12:24, Demagol napisał:

Ja pamiętam, że Arkham Asylum było paskudnie zoptymalizowane, a wiele nowszych gier chodziło
dużo lepiej. Nie wiem, jak jest teraz, ale ja bym się na cuda nie nastawiał, jeśli ktoś
ma słabszy sprzęt.

A nie chodzi Ci przypadkiem o AC? Ja w Asylum grałem w pełni komfortowo na wysokich detalach na złomie, który dziś już nie poradziłby sobie raczej z żadną nową grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 11:59, Ecko09 napisał:

Ja na recenzje zamieszczane na stronie CDA nawet nie patrzę

Są i inni. Wychodzi na to, że to zwyczajnie dobra gra, która niczym już zaskoczyć nie może. Ja tam jestem zniechęcony bo liczyłem na coś lepszego. Nadchodzi nowa generacja i szkoda gotówki na średniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 14:54, Damianuss1 napisał:

Ja tam jestem zniechęcony bo liczyłem na coś lepszego. Nadchodzi nowa generacja
i szkoda gotówki na średniaki.

Na pocieszenie może być fakt, że Rocksteady na pewno pracuje teraz nad czymś na prawdę grubym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2013 o 14:54, Damianuss1 napisał:

Są i inni. Wychodzi na to, że to zwyczajnie dobra gra, która niczym już zaskoczyć nie
może. Ja tam jestem zniechęcony bo liczyłem na coś lepszego. Nadchodzi nowa generacja
i szkoda gotówki na średniaki.


Nikt nigdy nie mówił, że BAO będzie tytułem " nowej generacji ", brak wersji na nowe konsole o czymś jednak świadczy
a osobiście na prawdę nie rozumiem ludzi i nie wiem, o co im tak na prawdę chodzi?
bo gdyby nowe studio przebudowało całkowicie grę to byłoby narzekanie, że zniszczono wszystko to, co było w tej serii najlepsze a tak jest narzekanie, że jest tylko to, co jest w serii najlepsze ;)
na prawdę, nie wiem już, czym ta seria mogłaby zaskoczyć?
macie jakieś pomysły?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować