Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Batman: Arkham Origins

160 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2014 o 13:19, Heartbreaker napisał:

Mylisz się. Ci super przestępcy byli wcześniej. Terroryzowali miasto Gotham do czasu,
aż pojawił się obrońca. Batman był odpowiedzią na nieudolność policji.

Nie jestem pewien, wydaje mi się, że pierwszym super złoczyńcą był Strach na Wróble i pojawił się on już po tym, jak Batman został obrońcą Gotham, ale niech lepiej wypowie się ktoś bardziej obeznany w uniwersum Batka, ja nie czytuję komiksów od upadku Tim Semic - przynajmniej Bane''a nie powinno być w grze, gdyż jest to młoda postać z lat 90-tych i pojawiła się dosyć późno w życiu Batmana.

Dnia 11.05.2014 o 13:19, Heartbreaker napisał:

Co do Season Passa, to dostaniesz go w Empiku, na cdp.pl albo na muve. Jest też na Steamie.


Chodzi mi o to , czy można go zakupić w inny, niż cyfrowy sposób?, bez posiadania karty kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2014 o 13:29, lis_23 napisał:

Chodzi mi o to , czy można go zakupić w inny, niż cyfrowy sposób?, bez posiadania karty
kredytowej.


Nie można. Tylko drogą cyfrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chronologicznie, to pierwszymi przeciwnikami byli gangsterzy. W Detective Comics #27 pojawił się Alfred Stryker, w DC#28 Frenchy Blake.

Pierwszym superzłoczyńcą był Doctor Death (Karl Helfern). Pojawił się w DC#29. Było to w lipcu 1939 roku.

No i tak jak już Kraju mówił, SPka kupisz tylko online. SP nie zawiera Online Drop 1 i 2 oraz Black Mask Challenge. Zawiera za to pakiet skórek, Inicjację (czyli zestaw wyzwań jako

Spoiler

Bruce Wayne

) i dodatek fabularny Cold, Cold Heart.

Co do Scarecrowa. Hugo pojawił się w 1940 roku, natomiast już jako Scarecrow debiutował na jesieni 1941.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Batman_Family_enemies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, czy Twoim zdaniem tacy przeciwnicy jak Pingwin, Joker czy Bane powinni być obecni w tej grze?

co do SP to ten do kupienia nie zawiera tej opcji gry jako Bruce, zanim stał się Mrocznym Rycerzem (dobra, już doczytałem spoiler ;)) ale zawiera najnowsze fabularne DLC, tak?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest prequel Arkham Asylum i te postacie musiały się pojawić. Poza Bane''m, to są najstarsi i najlepiej rozpoznawali wrogowie Batmana. Tak to można uzasadnić. No a początki Batmana prędzej Inicjacja przedstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze coś o wydajności - na moim sprzęcie z podpisu w teście wydajność gry wychodzi mi maks 60 kl / s, średnio 58 kl / s a minimum 30 kl / s , wszystko na maksa, 1920x1080, obecnie jestem w więzieniu BlackGate i odnoszę wrażenie, że gra lekko przycina podczss szybkiego biegu po wieziennyc korytarzach, pomimi załączonego Pxysyxa nie obserwuję też latających, poruszających się kartek papieru ale w tej akurat lokscji owe kartki to przede wszystkim tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka: warto brać Zimne Zimne Serce za 7zł?
Trochę się obawiam, że będzie śmierdzieć Zemstą Harley z AC, a to było crapowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 14:15, kaczek93 napisał:

Krótka piłka: warto brać Zimne Zimne Serce za 7zł?
Trochę się obawiam, że będzie śmierdzieć Zemstą Harley z AC, a to było crapowate.


Zemstą Harley nie była taka zła, a 7 zł to nie dużo. Możesz wziąć, jeżeli jesteś skłonny tyle przeznaczyć na półtorej godziny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik sprzedaje Seasons Pass za 15 zł, oraz tę drugą gierkę z Batmanem, również za 15 zł
i tu mam problem: próbuję zapłacić kartą i mam takie pole do wypełnienia (pierwszy raz płacę kartą):

CVV2/CVC2/PCSC

co mam tam wpisać?.

Oki, to już mam ale gdzie mam szukać daty ważności karty?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 14:58, SiDi napisał:

Ważność karty jest... na samej karcie. W formacie MM:RR.


Dobra, na razie mam problem z nr seryjnym karty, który nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że kod weryfikacyjny karty (to CVC) to są 3 cyfry umieszczone na rewersie karty. Może on jest niepoprawnie wpisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 15:06, SiDi napisał:

Dodam, że kod weryfikacyjny karty (to CVC) to są 3 cyfry umieszczone na rewersie karty.
Może on jest niepoprawnie wpisany.


Już jest dobrze, po prostu wpisywałem główny numer karty z odstępami, a trzeba wpisać jednym ciągiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem wczoraj na steamie Nietoperka i po odpaleniu gry wyskakuje mi komunikat o kostiumie, który można odblokować rejestrując/logując się na WBID które już mam, klikam dalej czy kontynuuj i mam wpisać adres email do tego konta, problem w tym że nie widać żadnego pola żeby ten email wpisać.... ktoś pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 12:54, Mefisto napisał:

Witam, zakupiłem wczoraj na steamie Nietoperka i po odpaleniu gry wyskakuje mi komunikat
o kostiumie, który można odblokować rejestrując/logując się na WBID które już mam, klikam
dalej czy kontynuuj i mam wpisać adres email do tego konta, problem w tym że nie widać
żadnego pola żeby ten email wpisać.... ktoś pomoże ?


Pamiętam, że miałem ten sam problem, lecz nie wiem jak go rozwiązałem. Może zarejestruj się na stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, okazało się, że trzeba było odpalić Batman Arkham Origins Online i dopiero wszystkie pola były widoczne - Kostium odblokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu z banku w Zaułkach pojawił się dziecięcy wózek i quest Shivy. Wyszedłem po tym z gry i po paru tygodniach gdy wróciłem, to widzę, że nie mam tego questa i wózka tak samo nie ma. Wie ktoś co w takiej sytuacji zrobić? Dlaczego ta cholerna gra jest tak zbugowana, zaczyna mnie to wyprowadzać z równawagi. Najpierw brak przestępst na moście i źle opisane wymagania, przez co nie mogę skończyć wyzwań w Systemie Mrocznego Rycerza, a teraz nawet questy się pieprzą -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 08:58, Kazak napisał:

Po wyjściu z banku w Zaułkach pojawił się dziecięcy wózek i quest Shivy. Wyszedłem po
tym z gry i po paru tygodniach gdy wróciłem, to widzę, że nie mam tego questa i wózka
tak samo nie ma. Wie ktoś co w takiej sytuacji zrobić? Dlaczego ta cholerna gra jest
tak zbugowana, zaczyna mnie to wyprowadzać z równawagi. Najpierw brak przestępst na moście
i źle opisane wymagania, przez co nie mogę skończyć wyzwań w Systemie Mrocznego Rycerza,
a teraz nawet questy się pieprzą -_-

Niestety nie pomogę Ci, bo w grę grałem na początku roku, ale w temacie wszechobecnych bugów mnie nie zaatakował żaden.
Co by jednak nie mówić, Arkham Origins było dla mnie najgorszą grą z serii, która skutecznie obrzydziła mi wszystkie gry spod szyldu Arkham i to ją obwiniam za to, że nie jaram się teraz Arkham Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy może coś przegapiłem w endgame po skonczeniu fabuły. Rozwiązałem jedną sprawe co sie pojawiła, złapałem 20 uciekinierów i nic ponadto. Dalej nie mam jednej złej postaci odblokowanej (tej co jest Enigma, Anarky i kilku więcej). Nie wiem też co z Leacy Towe (czy jakoś tak) mogę wejsć tylko do przedsionka i nic ponadto. Czy jest coś jeszcze w mieście do zrobienia po skończeniu fabuły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować