Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złote Dżojstiki: Ken Levine otrzyma nagrodę za całokształt twórczości

13 postów w tym temacie

Za poprowadzenie i ostatecznie doprowadzenie do takiego wyglądu bioshocka i bioshocka infinite osobiście uważam ze nagroda w 100% zasłużona. Są inne gry AAA równie duże i sławne, ale na tyle gier ile widziałem żadna nie poruszyła mnie jak powyżej dwa wspomniane tytuły. Jego słowa moim zdaniem są trafne i każdy kto ma w życiu cel przyzna mu racje. Na koniec zapytań czy z gali będzie może jakiś steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 17:38, WeNt napisał:

Za poprowadzenie i ostatecznie doprowadzenie do takiego wyglądu bioshocka i bioshocka
infinite osobiście uważam ze nagroda w 100% zasłużona.

Za Infinite to akurat zasługuje na kopa w cztery litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że za to co zobaczyłem w Bioshockach też polubiłem Levine''a. Teraz tylko właśnie nadrobić System Shocka jak już jestem na fali grania w starsze tytuły i nadrabiania zaległości sprzed kilkunastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu w branży którzy rzeczywiście coś do niej wnosi. Lubie go słuchać bo ma zawsze dużo ciekawych rzeczy do powiedzenie na temat dokąd powinny zmierzać gry i jak chciałby to osiągnąć, a nie jak kłamca Piotruś czy inni którzy albo zawsze są "podekscytowani" albo zgorzkniali bo kiedyś zrobili coś dobrego i chcą żeby ich wielbić cały czas niezależnie jakiego g**** by nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Twórca serii System Shock i Bioshock"
Okej, co do Bioshock''a nie mam wątpliwości, ale twórcą System Shock'a to jest Warren Spector, a nie Levine, który pracował przy drugiej (gorszej od pierwszej) części..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Za poprowadzenie i ostatecznie doprowadzenie do takiego wyglądu bioshocka i bioshocka
>
> > infinite osobiście uważam ze nagroda w 100% zasłużona.
> Za Infinite to akurat zasługuje na kopa w cztery litery.
Zgadzam się. Imo końcówka Infinite to była tania sztuczka, do tego przekombinowana co czyniło ją zupełnie nie wiarygodną i nie tka ciekawą jak np. twist fabularny z pierwszego Bioshocka. Za to System Shock 2 to imo gra za która samą jedną należy się nagroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 21:19, cHICEK napisał:

Zgadzam się. Imo końcówka Infinite to była tania sztuczka, do tego przekombinowana co
czyniło ją zupełnie nie wiarygodną i nie tka ciekawą jak np. twist fabularny z pierwszego
Bioshocka. Za to System Shock 2 to imo gra za która samą jedną należy się nagroda :D

Głównie chodzi mi decyzje, które znacznie pogorszyły gameplay - ograniczenie do dwóch broni, zmiana działania ulepszeń broni, apteczek i "soli", itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować