Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - recenzja

67 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Z dużym opóźnieniem publikujemy recenzję GTA V. Zmaksowanie gry, drugie podejście i... wciąż nie udało się znaleźć zbyt wielu wad. Nie doczekaliśmy się za to w tym czasie usabilizowania GTA Online i wersji iFruit na Androida, więc za coś można było ocenę obiżyć.

Przeczytaj cały tekst "Grand Theft Auto V - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recka z opóźnieniem, ostatnio też nowy numer cdaction z mega recenzją, mnie już się gra zdążyła lekko znudzić do tego czasu hehe. Nie licząc wtopy z multi to świetne GTA. Gdyby ktoś teraz próbował mnie przekonać abym wrócił do IV to nie byłoby o tym nawet mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi sie bardzo podobala i przeszedlem ja z przyjemnoscia, ale niestety dla mnie nie jest to idealna gra, poniwaz caly czas mialem uczucie, ze grafika juz nie jest pierwszej swiezosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaaaaaardzo dużo szczegółów zawartych w grze, ale mógłbym się doczepić braku hydrauliki. No ludzie błagam, Los Santos bez hydrauliki?! Bardzo dużo pracy włożone w tą grę oczywiście nie idzie na marne, bo jest świetna, ale tej opcji mi bardzo brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Upgrade, no chyba, że nie czekasz na Wiedźmina 3 ;)

Dokładnie upgrade polecam do PS4, ci z xkloca mataczą,
ale ps3 też warto posiadać, dlatego nie tyle upgrade co kupno nowej
konsoli ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

85 godzin to oczywiście na 100% zrobiona? Bo ja zebrałem większość, kampanię, misje poboczne i prawie wszystko ukończyłem w 70 h. Nie jest to chwalenie się tylko pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu cud, miód i orzeszki.
> Teraz dylemat, modernizacja kompa, czy XboxOne/PS4...

Też się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że PS4. Wydam 1800 zł zapewne na 8-10 lat. Z PC tak różowo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 20:26, PolAndRock napisał:

hipster

Mogę być i hipsterem. To tak, jak z czekoladą: pół tabliczki albo tabliczka - mniam. Dziesięć tabliczek - przy ósmej się porzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Mogę być i hipsterem. To tak, jak z czekoladą: pół tabliczki albo tabliczka - mniam.
> Dziesięć tabliczek - przy ósmej się porzygam.

Z tym przykładem z czekoladą to nie trafiłeś. Rozumiem gdyby była mowa o seri Need for speed albo Assassina gdzie części wychodzą praktycznie co roku. Ale Wiedźmin ma póki co 2 części. Więc ciężko żeby się przejadła gra która ma 2 części które są różne pod względem schematyki, grania, prawie wszystkiego prócz świata wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 20:49, TuRaSs napisał:

Więc ciężko żeby się przejadła gra która ma 2 części które są różne pod
względem schematyki, grania, prawie wszystkiego prócz świata wspólnego.

Nie tyle przejadła mi się sama gra, tylko po prostu mam dość bycia karmionym kolejnym pierdółkowatym newsem o Wiedźminie co tydzień, na rok przed premierą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kto kur.. nie czeka na Wiedźmina 3?:D

ja nie czekam, ponieważ widzę, że polscy developerzy są jeszcze słabi. odstają od zagranicznych. sprawiają wrażenie dzieci we mgle, strasznie podnieconych tym co robią, ale jeszcze mało rozgarniętych. ale seria wiedźmin pokazuje, że chociaż jeszcze błądzą, to jest wyraźny progres. wiedźmin 3 może zmienić sytuacje i być właśnie pierwszą polską grą, która po prostu nie będzie odstawała od światowych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować