Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - recenzja

67 postów w tym temacie

> > Kto kur.. nie czeka na Wiedźmina 3?:D
> Ja. Tak wszyscy hype''em zarzygali, że mi zbrzydło.
No widzisz.Ja mam dokładnie to samo uczucie z GTA.Przedtem się bardziej jarałem, ale odkąd wszyscy zaczęli się onanizować(czasami na serio odnosiłem takie wrażenie), to ta gra mi niesamowicie zbrzydła i wiem, że nawet jak wyjdzie na pc to na pewno nie kupię tego w dniu premiery, ale kilka miesięcy po(nawet nie wiem czy w ogóle kupię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 20:59, Dared00 napisał:

Nie tyle przejadła mi się sama gra, tylko po prostu mam dość bycia karmionym kolejnym
pierdółkowatym newsem o Wiedźminie co tydzień, na rok przed premierą gry.


Newsy co tydzień? O Wiedźminie 3?? Gdzie? To chyba mnie coś omija bo już od jakiegoś czasu jest cicho i nic NOWEGO nie słyszałem o W3. Jasne, kilka razy już były te same infa z różnych imprez podawane ale to raczej co innego.
W porównaniu do AS4/ Battlefield4/ GTAV to o W3 nic nie słychać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamień milowy to takie coś, co występuje z dość krótkich, regularnych odstępach i każdy egzemplarz wygląda prawie tak samo. Bardziej mi to pasuje do serii CoD, ale pewnie GTA też w dużej mierze pod to podpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno mnie dziwi.Gra która ma bardzo dużo problemów z multi to dostaje, aż 9.6?Założe się, że gdyby to była gra pod inną nazwą to dostałaby co najmniej 1,5 oczka w dół, ale jak gra nosi nazwę gta to musi być przynajmniej 9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 21:23, Kajmal napisał:

I jeszcze jedno mnie dziwi.Gra która ma bardzo dużo problemów z multi to dostaje, aż
9.6?Założe się, że gdyby to była gra pod inną nazwą to dostałaby co najmniej 1,5 oczka
w dół, ale jak gra nosi nazwę gta to musi być przynajmniej 9...


Recenzja jest GTA V a nie GTA Online. GTA Online to "osobna" gra. Zapewne recenzja samego modelu online skończyła by się oceną max 6.5 ale to swoją drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 21:34, TuRaSs napisał:

Recenzja jest GTA V a nie GTA Online.

Nope, recenzent pisał też o GTAO, również w minusach są "problemy z Online".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 21:34, TuRaSs napisał:

Recenzja jest GTA V a nie GTA Online.


Tja, a minus dla trybu Online jest dla jaj.

Ocenę 9.6 to ja widziałem, ale bez trybu Online.

W przypadku recenzji całej gry powinno być najwyżej 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście oczekiwałem na tą produkcję bardzo niecierpliwie i z pewnością niebawem zakupię ją do swojej kolekcji :-).
Recenzja bardzo ciekawa i dobra jak i również ocena wysoka, co bardzo miło zobaczyć, przy tym tytule :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, liczyłem, że zobaczę jakąś niższą ocenę dla odmiany. Kamień milowy - coś uwierzyć nie mogę. Aż zagram... za ten rok/dwa, by móc tu wrócić z komentarzem, odkopać temat i pojeździć po grze. Nie umiem uwierzyć, by mnie zachwyciła jak 99% ludzkości grającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale... Ale jestem zaskoczony. Pozytywnie napisany tekst, może trochę krytyczny, ale nie na tyle by uznać to za czepialstwo... Brawo, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W przypadku recenzji całej gry powinno być najwyżej 8/10.
Spoko, nie graj w Online i będziesz miał 9.6/10. Dla mnie GTAV: O to tylko świetny dodatek do genialnego trybu single, oczywiście po tym jak się ustabilizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 23:12, Karfein napisał:

Nie umiem uwierzyć, /.../


;D

Gry które przekraczają wszelkie przewidywalne rekordy sprzedaży już tak mają. CoD, GTA, BF czy innego rodzaju sieciowe hity zazwyczaj zgarniają wysokie noty. Co wcale nie znaczy, że zasłużenie - tym bardziej, że premiera GTA na obecnej generacji konsol to żart z klientów. Drogi, gwarantujący niezłe zyski żart ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 21:21, Zajanski napisał:

Kamień milowy to takie coś, co występuje z dość krótkich, regularnych odstępach i każdy
egzemplarz wygląda prawie tak samo. Bardziej mi to pasuje do serii CoD, ale pewnie GTA
też w dużej mierze pod to podpada.


Kamień milowy to także epokowy wynalazek, coś co zapoczątkowuje wielkie zmiany itp itd.
Proponuję poczytać słownik frazeologiczny.

Co do samej recki... Wciąż nie mogę się nadziwić, że seria GTA ma aż taką siłę przebicia i tak zawraca ludziom w głowach. W GTA V nie grałem ale żadna z poprzednich części (no poza 1 i 2) nie przykuła mnie do monitora na dłużej niż kilkadziesiąt minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wciąż nie mogę się nadziwić, że seria GTA ma aż taką siłę przebicia

Dnia 24.10.2013 o 09:58, Phobos_s napisał:

i tak zawraca ludziom w głowach.

A ja wciąż nie mogę się nadziwić, że niektórzy się dziwią. Masa contentu, wielka mapa, wciągająca fabuła, ciekawi bohaterowie, możliwość prowadzenia różnych rodzajów pojazdów, praktycznie nieograniczona swoboda we "free roamingu", wielka frajda płynąca z rozgrywki, wszystko to doprawione odpowiednią dawką seksu i brutalności. Co w tym takiego dziwnego, że wielu ludziom się to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 02:06, Mikko91 napisał:

Spoko, nie graj w Online i będziesz miał 9.6/10. Dla mnie GTAV: O to tylko świetny dodatek
do genialnego trybu single, oczywiście po tym jak się ustabilizował.


Skup się - jest to recenzja całej gry, nie ma pomijania błędów, bo to Rockstar.

Jest mowa o trybie Online, oceniamy całą grę.

''Dol łit it''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować