Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe Call of Duty: Ghosts

49 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2013 o 11:54, 4ny4 napisał:

Na jajco.

Tak to sobie pyskuj do kumpli z gimnazjum. Wódki razem nie piliśmy, kolegami z lat szczenięcych nie jesteśmy. Wyjdź i sprawdź gdzie zostawiłeś swoją kulturę.

Dnia 24.10.2013 o 11:54, 4ny4 napisał:

Nie każdy gra w rozdzielczości 1280x1024. Spróbuj odpalić C3 w rozdzielczości
WQXGA z MSAA x8, wtedy zrozumiesz po co GTX770.

Gram w Crysisa 3 i battlefielda 3 w pełnych ustawieniach w rozdziałce 1920x1200. Żaden z tych tytułów nie wymaga GTX 770 w zalecanych, i ma do tego lepszą grafę niż Cod Ghost. Żadna z tych gier nie jest next genem.
Zatkało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 12:20, Darkstar181 napisał:

Tak to sobie pyskuj do kumpli z gimnazjum. Wódki razem nie piliśmy, kolegami z lat szczenięcych
nie jesteśmy. Wyjdź i sprawdź gdzie zostawiłeś swoją kulturę.


:D

Dnia 24.10.2013 o 12:20, Darkstar181 napisał:

Gram w Crysisa 3 i battlefielda 3 w pełnych ustawieniach w rozdziałce 1920x1200. Żaden
z tych tytułów nie wymaga GTX 770 w zalecanych, i ma do tego lepszą grafę niż Cod Ghost.
Żadna z tych gier nie jest next genem.
Zatkało ?


Nie. Bo grasz w FHD, a nie powyżej. Dodaj jeszcze do tego obsługę 3D i jeden GTX770 nie wystarczy i właśnie dlatego najwyższe wymagania dla C3 nie są wyssane z palca jak i dla wielu innych gier. Jest mnóstwo przypadków gdzie mamy doczynienia ze słabą optymalizacją, ale nie w przypadku C3 i BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Bo grasz w FHD, a nie powyżej. Dodaj jeszcze do tego obsługę 3D i jeden GTX770 nie
> wystarczy i właśnie dlatego najwyższe wymagania dla C3 nie są wyssane z palca jak i dla
> wielu innych gier. Jest mnóstwo przypadków gdzie mamy doczynienia ze słabą optymalizacją,
> ale nie w przypadku C3 i BF3.

"...ze słabą optymalizacją, ale nie w przypadku C3 i BF3."

Co do BFa to się zgadzam, ale ludzie - u mnie Crysis 3, ze wszystkim na max i w roz 1920x1200 ma jedyne 35-50fpsów na GF 690, i7 980x i 12GB ramu, to jest żart, a nie optymalizacja.


A CoD... Wychodzi wiele next genowych gier to Acti chciało, żeby ich gra chociaż w połowie była next genowa - więc dali next genowe wymagania :d .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam teraz pytanie do specjalistów. Czy na mojej karcie Radeon HD4850 CoD odpali? Czy na tych poniżej HD5870 nie da rady? Z góry dziękuję za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 14:32, Eternal101 napisał:

40GB? Tyle co wow ze wszystkimi dodatkami i patchami xd. No cóż dobra grafika kosztuje.


WoW zajmuje 25 gb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podają w minimalnych wymaganiach Radeona 5870. Czy sprawiedliwie, czy potrzebne - nie wiemy, okaże się jak gra wyjdzie. Ale zróbmy założenie, że gra potrzebuje tej karty. Jeśli na pudełku z grą będzie informacja, że gra wymaga 5870 i lepszej, obsługuje karty serii 6xxx/7xxx no to posiadacze odgrzewanych kotletów mogą się rozczarować. Sam posiadam 5770 i czekam jak się sytuacja będzie rozwijała, bo zarówno 6770 jak i 7770 to ten sam produkt sprzedany w nowym opakowaniu (6770) bądź lekko podkręcona szybkość pamięci i mniejsze zużycie mocy (7770). Będzie zdziwienie, jak gra albo nie ruszy, albo na 1024x768 będzie klatkować.
Bądź druga możliwość - odpali się na starszych kartach, ale zawyżmy wymagania dla nakręcenia popytu na
a) produkt (jak takie ma wymogi, to super extra gra i grafika - kupuję) oraz na
b) sprzęt - kupię nową kartę i procka, abym mógł pograć w super extra grę z taką samą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 14:34, TigerXP napisał:

> 40GB? Tyle co wow ze wszystkimi dodatkami i patchami xd. No cóż dobra grafika kosztuje.


WoW zajmuje 25 gb :P


Dużo mu nie brakuje do 40 GB ;p. U mnie zajmuje 26,7 GB :D.

Chudy2k5 ale to jest nowy silnik do tego nowa generacja trzeba się liczyć z tym ze wymagania skoczą, po 2 zaloże się że ten CoD będzie miał skopaną optyme jak chyba każda gra która ukazywała się jako next genowa (ah ten pamiętny Gothic 3 który do dziś nie chodzi jak powinien :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> posiadam 5770 i czekam jak się sytuacja będzie rozwijała, bo zarówno 6770 jak i 7770
> to ten sam produkt sprzedany w nowym opakowaniu (6770) bądź lekko podkręcona szybkość
> pamięci i mniejsze zużycie mocy (7770)

Małe masz pojęcie w temacie. 7770 to zupełnie inna architektura. 6770 jest kotletem 5770, ale nie 7770.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to po raz kolejny - śmiech na sali. Zarówno gra, jak i wymagania. Ciekawi mnie gdzie teraz się podzieje największy "argument" fanboy-ów cod-a, ze gra przynajmniej jest dostępna dla ludzi ze słabszym sprzętem :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Małe masz pojęcie w temacie. 7770 to zupełnie inna architektura. 6770 jest kotletem 5770,
> ale nie 7770.

Zgadzam się, doczytałem i jednak zmiana architektury wprowadza wiele nowych funkcji co nie zmienia, że wydajnością 7770/7750 jest koło 6770 (raz lepiej i zbliża się do mocniejszych "szóstek" raz prawie tak samo) więc w zastosowaniu "do grania w CODa" różnica może być niezauważalna. Jeśli jednak zmiany w technologii bardziej podnoszą wydajność niż myślę, to powiedz w jaki sposób (szczere pytanie bez ironii, codziennie się uczę czegoś nowego).
A z wcześniejszym Twoim postem o różnicy między 5780 a gts450 zgadzam się całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A narzekali ludziska że w nowym COD-zie nie ma żadnych nowość.A tu Acti zrobiło psikusa i wywaliło systemy 32 bitowe.Więc jak się chce to można wprowadzić jakieś nowości do odgrzewanego kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować