Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Wcześniej mapka do StarCrafta 2, obecnie szykuje się nowa produkcja F2P.

Więcej informacji na nadchodzącym BlizzConie 2013. W tej chwili nie da się powiedzieć jak wygląda produkcja, bo pewnie wszystko, co o niej wiedzieliśmy wcześniej można wyrzucić do kosza. A może i nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 00:01, Demagol napisał:

Na razie cicho. BlizzCon będzie 8-9 listopada.


to pozostaje nam czekać. Jestem ciekaw tego moba. Może trzeba będzie się przerzucić z doty ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje szansa, że HotStorm wniesie jakiś powiew świeżości do tego gatunku swoim naciskiem na współpracę i aktywną obronę bazy oraz pomysłami typu limitowana amunicja wież obronnych czy potężne moby, które możemy pokonać, a następnie przeciągnąć na naszą stronę, samo tempo zabawy ma być dużo szybsze.

Ja tam czekam, choć DotA niespecjalnie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie moge się doczekać Blizzcona, bo nie sądze żeby wypuścili kolejnego klona Doty, a graczy LoLa niełatwo będzie odciągnąć. Mam nadzieje na hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko akurat w przypadku nowego HotSa tak jak w przypadku Hearthstone - to jest gra Blizzarda, to odniesie sukces, a klucze do bety (jeżeli wystartuje) będą chodzić po serwisach aukcyjnych po nawet 150 zł za stukę, nawet jak gra będzie F2P.

Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 03:19, DarkWolf_PL napisał:

Są dość stare jeszcze sprzed zmiany nazwy.


Pewna postać z SC opanowała widzę DPS :P
Mało bohaterów to dobrze, ale tak ze 2 jeszcze na każdą klasę i byłoby idealnie... (Byle nie dojśc do kilkunastu jak w Lolu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 11:48, Boguslav4 napisał:

Pewna postać z SC opanowała widzę DPS :P
Mało bohaterów to dobrze, ale tak ze 2 jeszcze na każdą klasę i byłoby idealnie... (Byle
nie dojśc do kilkunastu jak w Lolu).


Z tego co czytałem będzie ich mało, blizz podobno stawiana na jakość i unikalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 15:36, DarkWolf_PL napisał:

Z tego co czytałem będzie ich mało, blizz podobno stawiana na jakość i unikalność.


Wszystkiego byc może dowiemy się jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy trailer podczas streamu został już zaprezentowany. Gdy tylko się pojawi wrzucę go do tematu.

Jeżeli chodzi o to co zobaczyłem: wrażenia naprawdę pozytywne. Gra wygląda jak Dota z Warcraft III na nowym silniku graficznym, co może być tylko plusem. Przy okazji jest mała szansa na to, że właśnie w takim stylu będzie utrzymany właśnie Warcraft IV.

Co ważne: to była wersja alpha, w którą będzie można grać na BlizzConie... a także dzisiaj ruszają zapisy na bętę Heroes of the Storm! Tak więc powoli możecie wyczekiwać momentu, gdy pojawi się opcja do odhaczenia w profilu betatestera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarCraft ;) Tak naprawę gdyby to chodziło o WoWa to bym napisał WoW. Tylko raczej nie wierze, że w tej grze będzie jakakolwiek zmiana graficzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że Muradin jak w pierwszej wersji Blizzard Dota się znalazł to znajdzie się i w HotSowym rosterze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: cinematic ukazuje postać Diablo z trzeciej części, natomiast na gameplayu pokazany jest Diablo z D1/D2, skórka do odblokowania/kupienia? Gdzieś tam plącze się też Azmodan, czy w końcu spisze się jako najlepszy dowódca piekieł? :P

Gra zapowiada się miodnie, nawet jeśli to moba i w sumie pierwsza moba, w która chcę grać, głównie przez setting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będą to skórki. Podobnie jak i wyobrażam sobie skórki do innych postaci... Np. Kerrigan z laboratorium i Kerrigan jako Queen of Blades...

http://www.youtube.com/watch?v=h9R6ZexXm7E - a tutaj macie coś innego. Trailer HotSa po polsku. Moja reakcja - nadal zbieram szczękę z podłogi. Nova... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 21:12, Muradin_07 napisał:

Zapewne będą to skórki. Podobnie jak i wyobrażam sobie skórki do innych postaci... Np.
Kerrigan z laboratorium i Kerrigan jako Queen of Blades...

http://www.youtube.com/watch?v=h9R6ZexXm7E - a tutaj macie coś innego. Trailer HotSa
po polsku. Moja reakcja - nadal zbieram szczękę z podłogi. Nova... :3


Na samym końcu pokazano artworki innych postaci (np. Illidiana), ciekawe czy z jakiegoś powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilidan pojawił się także na artworku niedawno, nie wiem czy w tym alpha gameplayu też się nie pojawił. Tak czy inaczej grywalną postacią będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować