Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2013 o 21:40, Muradin_07 napisał:

Ilidan pojawił się także na artworku niedawno, nie wiem czy w tym alpha gameplayu też
się nie pojawił. Tak czy inaczej grywalną postacią będzie ;)


Wynagrodzenie za to, co zrobiono mu w Outlandach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz gameplay trailer, masz tam Abomination, Arthasa, Diabolo, Tyraela, Cairnea, Barbę, Kerrigan, Novę, Monka, Demon Huntera, Illidana, Raynora, Uthera, Malfuriona, Fenixa (fuck yea), Kel''Thuzada, Tinkera i Abathura. Będzie w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 23:25, luzac napisał:

Zobacz gameplay trailer, masz tam Abomination, Arthasa, Diabolo, Tyraela, Cairnea, Barbę,
Kerrigan, Novę, Monka, Demon Huntera, Illidana, Raynora, Uthera, Malfuriona, Fenixa (fuck
yea), Kel''Thuzada, Tinkera i Abathura. Będzie w czym wybierać.


Wystarczy wejść na stronę i zobaczyć jeszcze kilku :) Tak czy inaczej to będzie gra Blizza, gdzie będą najważniejsi bohaterowie gier Blizza, więc roster na pewno będzie okazały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych skinów postaci będzie. Zapewne na tym chcą zarabiać i przynajmniej część będzie płatna, jeśli nie wszystkie.
"The SC2 editor was a powerful tool, so the team took it and made a game with it. The feedback was positive and the team wanted to work on it some more." - Ten edytor jest tak "przystępny" w obsłudze, że niektórzy żartowali, iż tylko Blizzard go dobrze rozumie (i wąska garstka graczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie... Mamy pierwszą odsłonę rosteru bohaterów Heroes of the Storm! Podaję postać i oczywiście grę/universum z której ona pochodzi:

Stitches (WoW), Arthas/Lich King (Warcraft/WoW), Diablo (no chyba wiadomo... Starcraft? :D), Tyrael (Diablo), Elite Tauren Chieftain (metal tauren... powiedzmy że Hearthstone), Sonya (Diablo III), Kerrigan (Starcraft II Heart of the Swarm), Illidan (Warcraft/WoW), Nova (Starcraft II), Falstad (WoW), Valla - Demon Hunter (Diablo III), Raynor (Starcraft II Wings of Liberty), Uther (Warcraft/WoW), Malfurion (Warcraft/WoW), Tassadar (Starcraft), Naziba - Witch Doctor (Diablo III), Gazlowe (WoW), Abathur (Starcraft II - Heart of the Swarm).

Moje marzenie się spełniło... Abathur w rosterze! :D

Oczywiście mówimy tutaj o wersji alpha, w którą można było grać podczas BlizzConu 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Haha Falstad, ciekawe czy będzie miał skina "Red Shirt Guy" : D

Jak tylko zobaczyłem Lich Kinga i Illidana, to wiedziałem kim będę grał : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co właśnie ja widziałem to Abathur na pewno będzie supportem i mi się to bardzo podoba :D Taka Sona z niego wyjdzie, tylko będzie mu trochę brakowało do niej... jakieś 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 12:58, Ecko09 napisał:

Próbuję się zapisać do bety, ale gdy klikam na stronie "Zapisy do bety" to nic się nie
dzieje =/ Jakieś problemy tymczasowe?

Idź bezpośrednio na Battle.net, zaloguj się i w ustawieniach bet zaznacz HotS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moba zawsze mnie ciekawiła, ale wszystkie obecne to festiwal bucostwa i samolóbstwa jeżeli gra się samemu.
Do HotSa przekonuje mnie przede wszystkim Diablo ze spawarą i brak last hitowania wraz z xp dla calej drużyny. Liczę też, że wśród bohaterów znajdą się postaci ze starych Diablo. Mefisto, Baal. Kowal :3 "Twe kości posłużą mi za oręż." Nuff said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się całkiem spore podsumowanie wszystkich informacji związanych z Heroes of the Storm. Jako, że jest tego naprawdę sporo nie ma sensu przepisywać całości. Tak więc wrzucam link do tekstu, który się pojawił, gdzie wyjaśnionych jest kilka rzeczy takich jak kwestia skinów, wygląd mapy (podobna do Twisted Treeline z LoLa w sumie) i inne.

http://mmo24.pl/aktualnosci/11.2013/heroes-of-the-storm-podsumowanie-z-blizzconu!.html#.UoYdw3COSvx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 07:39, Muradin_07 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=vB_6GRNS7dg

Materiał opisujący jak wygląda wersja alpha Heroes of the Storm.

Wrażenia? Jeśli skórka do postaci będzie kosztować jakieś 7,50 $ to będzie naprawdę słabo
w porównaniu z innymi grami MOBA.

Wydaje mi się że spadnie cena za skórki, to tylko alfa.
W każdym razie Husky streamowal wczoraj rozgrywkę.
Gra prezentuje się spoko, ale jest sporo do dopracowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować