Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że teraz przed Blizzconem wszystkim dają po równo tylko z pewnym opóźnieniem. Choć nie powiem - w przeciągu ostatnich może z 5 gier trafiłem 3 razy na gracza z tym samym nickiem. Całe szczęście, że ograniał gierki.

A tak to jak ktoś będzie chciał pograć to może mnie tam kiedyś dodać. Na razie staram się ogarniać całą mechanikę gry i wymaksować poziom Muradina ;D

Battletag: Cyro #2597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cebulaku, oni mają na tej grze zarabiać, a nie dawać Ci bohaterów za darmo. LoL przez pięć lat nie zwiększył ilości zarabianych IP, ba nawet w pewnym momencie ją zmniejszyli.

Poza tym, to że ty nie chcesz płacić, nie oznacza że hamburger któremu kupno bohatera to odmówić dwóch bułek nie zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 18:45, luzac napisał:

Cebulaku, oni mają na tej grze zarabiać, a nie dawać Ci bohaterów za darmo. LoL przez
pięć lat nie zwiększył ilości zarabianych IP, ba nawet w pewnym momencie ją zmniejszyli.


Moje zdanie podziela duża liczba osób, problemem jest liczba golda przyznawanego co grę i blizzarda powinno to obchodzić, bo jeżeli jedyny sposób aby coś nabyć w grze to real money, to szybko zabraknie motywacji do grania.

A w lolu uzbieranie na championa za 6300 nie zajmuje całego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 18:45, luzac napisał:

Cebulaku, oni mają na tej grze zarabiać, a nie dawać Ci bohaterów za darmo. LoL przez
pięć lat nie zwiększył ilości zarabianych IP, ba nawet w pewnym momencie ją zmniejszyli.

Poza tym, to że ty nie chcesz płacić, nie oznacza że hamburger któremu kupno bohatera
to odmówić dwóch bułek nie zapłaci.


Cebulaku? Hamburger? To jakieś nowe określenia czy jak? Nie bądź chamski dla innych osób, bo chyba sam byś nie chciał jakby ktoś Ciebie nazwał "cebulakiem" czy "hamburgerem" - Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem są ceny bohaterów, ale jeszcze większym ceny skinów. Za normalnego płacimy prawie tyle ile za legendarnego w lolu. Mam nadzieję, że gdy wejdzie beta w styczniu to zmniejszą ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 19:13, B1SH0P napisał:

/ciach/

Uciułanie na każdą postać w LoLu zajęło mi cztery lata. Czy traciłem przez ten czas motywację? Nie. Skupiłem się na ulubionych postaciach, potem na tańszych, a w końcu na droższych. A są ludzie którzy potrafili zdobyć wszystko w dużo mniejszym czasie bo poświęcała więcej czasu ode mnie. Początkujących mobowców, czyli wyraźny target HotS też te ceny nie ruszą, bo albo będą grindować albo rzucą kasę. I wszystko to z szerokim uśmiechem.

@Nightdew
Większość skinów w HotS tak czy siak jest dla mnie brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 19:13, B1SH0P napisał:

Moje zdanie podziela duża liczba osób, problemem jest liczba golda przyznawanego co grę
i blizzarda powinno to obchodzić, bo jeżeli jedyny sposób aby coś nabyć w grze to real
money, to szybko zabraknie motywacji do grania.

A w lolu uzbieranie na championa za 6300 nie zajmuje całego miesiąca.

Na początku też tak myślałem, ale potem zorientowałem się, że w grze jest coś takiego jak Daily Quest i teraz twierdzę że nie jest tak tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 20:13, Runners_High napisał:

Na początku też tak myślałem, ale potem zorientowałem się, że w grze jest coś takiego
jak Daily Quest i teraz twierdzę że nie jest tak tragicznie :)


Co do Daily Quest, to problemem w tym wypadku jest kompletna losowość, ponieważ widziałem ludzi, którzy narzekają na to, że dostają questy za które nagrodą jest np. 200 golda, a ich znajomi mają questy, które gwarantują 500-800. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zwiększenie ilości questów dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 22:35, luzac napisał:

Dostałem quest na 200g na grę dwa razy postacią z Diabolo... żadnej postaci z Diabolo
nie ma w rotacji. XD


W ostatnich dwóch rotacjach (tyle czasu gram) byli herosi z każdego uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 22:29, B1SH0P napisał:

Co do Daily Quest, to problemem w tym wypadku jest kompletna losowość, ponieważ widziałem
ludzi, którzy narzekają na to, że dostają questy za które nagrodą jest np. 200 golda,
a ich znajomi mają questy, które gwarantują 500-800. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem
byłoby zwiększenie ilości questów dziennie.

Jak na razie, przez ponad dwa miesiące gry, miałem łącznie dwa drogie daily (600 i 800). Reszta to głównie 300, rzadziej 200. Z drugiej strony, znajomy w tym tygodniu dostałem 4x 800g daily. Aż chce się rzucić monitorem ;).

Problem jest z goldem też taki, że na początku idzie całkiem ładnie, bo dostajemy co parę poziomów dodatkowego tysiaka czy dwa, plus 500g za wbicie lvl5 herosem. Potem zostaje tylko 20/30g za grę i daily.

Mogliby dodać dodatkowe nagrody za profil 15+. Jakiś tysiak czy dwa za lvl10 hero też by się przydał, tym bardziej, że jedyną nagrodą za 9>10 (co wymaga prawie 5mil expa) jest możliwość odblokowania Master Skina, za którego trzeba zabulić 10k golda.

Ja na chwilę obecną wydałem łącznie 24k golda (Rehgar, Tyrael, Zeratul) i zostały mi grosze. Większość hero lvl5 już ma, więc pozostało tylko farmienie daily. Ciężko będzie nazbierać golda na Jainę i Sylvanas, jeżeli wyjdą przed styczniową betą... Bo nie oszukujmy się, zapewne wszystko po 10k będzię :(.

@luzac
Zawsze w darmowej rotacji są dostępne postacie z każdego uniwersum i każdej klasy. Pewnie nie masz wbitego 15 poziomu profilu, który odblokowuje siódmego bohatera (bazowo jest 5, na 12 szósty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że ten rodzaj gry mnie wciągnie, ale uniwersum gier Blizzarda ma coś w sobie, ale jak zobaczyłem swojego Diablo siedzącego na jaszczurze to padłem ze śmiechu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajmie wbicie 20 poziomu?

Bo do 20 listopada jeśli wbije się 20 lvl wszyscy znajomi z listy dostaną zaproszenie do technicznej alphy i chciałbym skorzystać z tego, bo kolega nie ma dostępu i nie wiem ile czasu musiałbym poświęcić na rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 12:21, Muradin_07 napisał:

No ja grałem jakieś 2 tygodnie mniej więcej, trochę ze znajomym, dużo sam. Który masz
aktualnie poziom?


7 ale gram drugi dzień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uła... no to będzie ciężko :/

Gdyby to było przed piętnastym listopada z tego co czytałem to mógłbym po prostu dodać go do znajomych i wtedy z mojej listy mógłby mieć szansę na klucz. A tak to trochę słaba sprawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 12:28, Muradin_07 napisał:

Uła... no to będzie ciężko :/

Gdyby to było przed piętnastym listopada z tego co czytałem to mógłbym po prostu dodać
go do znajomych i wtedy z mojej listy mógłby mieć szansę na klucz. A tak to trochę słaba
sprawa :/


No dokładnie, a czekanie do 15 stycznie kiedy na 100% dostanie dostęp to trochę czasu zejdzie ;/
No nic trudno dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować