Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Witam,

od 3 dni nie moge grac. Ciagle rozlacza sie z battle.netem i wywala blad (widoczny na zalaczonym obrazku). Ktos jeszcze ma takie problemy albo wie jak sobie z tym poradzic? Sorry, za zdjecie monitora, ale nie wiem dlaczego PrintScreen wychodzi jako czarny obreaz oO

20150124145323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic wlasnie nie pomaga... przeczytalem juz kilkanascie tematow zwiazanych z tym, probowalem wszystkiego co bylo napisane. I dalej dupa. Chyba zostaje tylko kontakt z pomoca techniczna, moze cos wymysla unikalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś usunąć folder Heroes of the Storm z Moich Dokumentów? Ewentualnie można jeszcze odinstalować grę, na wszelki wypadek sprawdzić, czy nie zostały po niej jakieś wpisy w rejestrze i potem zainstalować od nowa. Nie wiem czy to pomorze, ale skoro gra i tak nie działa to raczej bardziej nie zaszkodzi. Instalację można zostawić w tle i zająć się czymś innym, więc nawet nie stracisz na tym za dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kilka gier testów i stwierdzam- ta gra jest nudna, nieoryginalna, mapy są tendencyjne i na siłę próbują "zająć" czymś gracza, bo gra ma zero głębi... walka nieczytelna, a bohaterowie to odgrzewane kotlety... w dodatku gra tnie mi się z jakiegoś powodu i to ostro, co nie jest przyjemne. No nic, ja sobie z hotsem daję spokój ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 22:53, Budo napisał:


Kilka gier testów i stwierdzam- ta gra jest nudna, nieoryginalna, mapy są tendencyjne
i na siłę próbują "zająć" czymś gracza, bo gra ma zero głębi... walka nieczytelna, a
bohaterowie to odgrzewane kotlety...

Na początku myślałem dokładnie tak samo i porzuciłem granie na 2 miesiące, wieszając psy na czym popadnie. Teraz nie mogę się oderwać :) A co do mapek, o to własnie chodzi o robienie objective''ów i współpracę przy tym. Krew mnie zalewa gdy widzę ludzi z LoL''a, którzy na siłę push''ują linie ignorując zadania i campy, a to nie tędy droga.

Dnia 31.01.2015 o 22:53, Budo napisał:

w dodatku gra tnie mi się z jakiegoś powodu i to
ostro, co nie jest przyjemne. No nic, ja sobie z hotsem daję spokój ;]

Spróbuj w opcjach włączyć synchronizację pionową, u mnie efekt był od razu zauważalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pojawił się całkiem fajny poradnik w jaki sposób podchodzić do campów, fortów i innych walk w grze bazujących na przewadze:

1 Hero advantage: Mercs
2 Hero advantage: Merc hard, boss if one exists
3-4 Hero advantage: Take a fort, getting a quick siege camp is acceptable if you do it as a team
5 Hero advantage: Push hard you have absolute map control

1 Hero disadvantage: Either do mercs your side, or group as 4 and try to gank them doing mercs
2 hero disadvantage: Quickly do some mercs on your side
3-4 Hero disadvantage: Play close to your towers, you may have to concede a fort. The most important thing here is not dying. You need to get back to full 5 strength ASAP.
5 Hero disadvantage: You screwed up, play very defensively when you rez. Wait for full 5.

Całkiem przydatne, pomaga w trakcie gry. Oby tylko pamiętać, że próba obrony fortu/nexusa 1v5 to nagła śmierć. Nawet brak pełnego składu nie daje szansy na wygraną teamfightu czy zrobienie campu. Plus trzeba patrzeć na to ile czasu zostało do wstania danych przeciwników. Powiedzmy jeśli czterech jest na 25s do respawnu można spokojnie robić bossa u siebie na Cursed Hollow. Zanim wstaną i dojdą to Boss już idzie na fort na górze.

@Budo: Co do cięcia się gry to też po ostatnich patchach zauważyłem, że raz na jakiś czas dostaję przycinek na 2 sekundy. Ale to tylko może z raz podczas całej rozgrywki. Natomiast co do map to dość dużym plusem wydaje mi się to, że jest właśnie ta różnorodność map i nie gramy ciągle tej samej mapy. No i samo to, że nie ma jakiejś z góry określonej mety, choć ta pojawia się już w Hero League np. 2x Tank, 2x Range, Support. Ale to jeszcze wszystko cały czas się zmienia i to jednak ciągle jest beta. Blizzard, mimo że faktycznie postawił na dość mocno obsadzony przez League of Legends i Dotę 2 gatunek, to broni się naprawdę mocno i wcale nie można tej gry nazywać casualową mobą. Nawet mimo braku itemów i farmionego złota, braku masterek i innych podobnych. Po prostu trafili swoim pomysłem w pewną niszę plus samo to, że jest to gra Blizzarda z ulubionymi bohaterami z ich gier.

Swoją drogą zapytam się z ciekawości - kogo byście wybrali za 7k złota: Rehgara czy Arthasa? Już kilku supportów mam (Malfuriona, Uthera), a z tego co się zorientowałem Arthas polecany jest do Hero League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - czy jutro może ktoś będzie chciał grać Hero League? Bo dziś zagrałem trzy mecze, trzy przegrałem i chyba bez ogarniętych ludzi to nie ma sensu tam wbijać na dłużej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 11:17, Ecko09 napisał:

Posiadacz bety nie ma możliwości zaproszenia 1 znajomego do bety?


Nie. Jakiś czas temu była akcja z losowaniem, gdzie jeśli nabiło się chyba 40-ty poziom to z listy znajomych ktoś mógł dostać zaproszenie do bety, ale tylko w przypadku dodania prawdziwego id a nie tylko tego Battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi powie jaki jest haczyk w tak tanim E.T.C? Toz to hero niemal idealny :D po 5 grach kupilem bez zastanowienia. 2k golda to prawie jak za darmo za cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować