Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Ano to chyba był Garden of Terror. Dzisiaj grałem coś podobnego na Dragon Shrine. Pierwsza połowa do 16 minuty dostawaliśmy lanie, ale potem na 36-tej minucie wygraliśmy z przewagą jednego poziomu. Dobra gra, dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 01:17, Outlander-pro napisał:

A z dzisiejszej rotacji pograłem trochę Tyraelem i ma kit super - niezła przeżywalność
i duża mobilność, doskoki, damage bardziej niż przyzwoity - super!


Potwierdzam, też wypróbowałem Tyraela i jest to bardzo uniwersalna postać, można grać na różne sposoby. W zasadzie nie nazwałbym go wojownikiem, to taki mix różnych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2015 o 11:00, PrinceLaCroix napisał:

Potwierdzam, też wypróbowałem Tyraela i jest to bardzo uniwersalna postać, można grać
na różne sposoby. W zasadzie nie nazwałbym go wojownikiem, to taki mix różnych klas.


Fajne jest to, że można zbudować go na takiego supportującego tanka, albo właśnie dodać mu sporo DPSa, zatem rzeczywiście różni się od innych warriorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 01:17, Outlander-pro napisał:

A z dzisiejszej rotacji pograłem trochę Tyraelem i ma kit super - niezła przeżywalność
i duża mobilność, doskoki, damage bardziej niż przyzwoity - super!

Gra się faktycznie fajnie (sam jestem w połowie drogi 9>10), ale jego największą wadą jest zupełnie bezużyteczny Trait. Wcześniej, jak jeszcze Resurgence było w grze, to grało się agresywniej i coś tam ten pasyw wnosił. Teraz jest zupełnie bezużyteczny.
Od jakiegoś czasu mówili, że będzie jego zmiana, ale coś jej nie widać...

Poza tym, wydaje mi się, że ma słabe talenty. Na lvl4 mamy dwa bezużyteczne talenty (Retribution, Even in death), a na lvl13 poza Burning Rage wszystko jest równie słabe (co nie znaczy, że sama fire aura jest jakaś wybitna)...
No i chyba żeby zrobić na złość, na lvl7 i 16 są tak dobre talenty, że aż ciężko wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wcześniej dziś miałem swój najdłuższy mecz jak dotąd (jakieś 31-32 min.), a teraz najszybszy win w nieco ponad 12 min D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, na każdej mapie utrzymuję jakieś 50-66% win ratio, oprócz Cursed Hollow gdzie prawie wszystko przegrywam xD Szkoda, że nie da się wyłączyć danego trybu z wyszukiwania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ho, w końcu odało mi się dostać zaproszenie do bety i coś sobie pocisnąłem w weekend. Całkiem fajna gierka, po LoLu nawet miłe odświeżenie. Zacząłem od Raynora, którego chcę sobie na początek wymasterować i odblokować wszystkie rzeczy. Ustukałem też pierwsze 7k kredytków i zastanawiam się nad kolejną postacią. Kogo polecacie? W LoLa zazwyczaj gram dpsem i chciałbym się koncentrować tutaj też na wklejaniu obrażeń wrogom. Intryguje mnie Arthas, bo lubię go jako postać. Fajnie się nim gra? A jak nie to kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o DPSów to ja jak najbardziej polecam Vallę - tania, fun to play i naprawdę można ciekawe akcje nią wyciągać. Ewentualnie Tychus. Ale warto sobie te postacie najpierw ograć uzywając opcji wypróbowania w sklepie, albo poczekać na nową rotację jutro. Być może się pojawią.

Co i tak nie zmienia, że Vallę możesz kupować raczej w ciemno. Nie jest droga, a naprawdę można nią sporo zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 10:03, Astmol napisał:

/Ciach/

Odradzam ci Arthasa, na tle innych tanków jest prawdopodobnie najgorszym pickiem. Oprócz ww. wypróbuj Illidana (syndrom kamikaze) lub Zerathula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 10:45, DarkWolf_PL napisał:

> /Ciach/
Odradzam ci Arthasa, na tle innych tanków jest prawdopodobnie najgorszym pickiem. Oprócz
ww. wypróbuj Illidana (syndrom kamikaze) lub Zerathula.


Przecież Arthas to najlepszy Fighter w grze z tymi wszystkimi healami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że obecnie to Zszywaniec jest lepszy od Arthasa. Niepilnowanego Artiego na ulcie jest dość łatwo zneutralizować, bo cooldowny na leczeniu z ultimate i nawet Q jak ktoś spanikuje i zacznie ładować wszystko po kolei po prostu nie zdążą się jakoś wymieniać, aby żywotność była większa.

No chyba, że ma przy sobie Li Li albo Rehgara - wtedy jest moc. Wtedy sporo zależy od ich wsparcia, bo sam z siebie za dużo nie uleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 11:51, Muradin_07 napisał:

Ja bym powiedział, że obecnie to Zszywaniec jest lepszy od Arthasa. Niepilnowanego Artiego
na ulcie jest dość łatwo zneutralizować, bo cooldowny na leczeniu z ultimate i nawet
Q jak ktoś spanikuje i zacznie ładować wszystko po kolei po prostu nie zdążą się jakoś
wymieniać, aby żywotność była większa.

No chyba, że ma przy sobie Li Li albo Rehgara - wtedy jest moc. Wtedy sporo zależy od
ich wsparcia, bo sam z siebie za dużo nie uleczy.


No racja, Stitches najlepszy (o ile ma się team, który wie jak wykorzystać dobre hooki, a nie że se przyciągniesz gościa, a team nic), ale Arthas IMO jest drugi najlepszy. CC też ma niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano Arthas drugi, choć ja bym się zastanowił. Dobrze ograny Diablo czy ETC może być nawet lepszy. Ewentualnie Muradin (hue), choć u tego rozpoczęcie jakiejkolwiek walki jest na soloq dość sporą loterią i zazwyczaj kończy się zgonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nerfie to już nie ten sam Arthas. Top tier dla tanków jak dla mnie to Stitches, Muradin, ETC i ogarnięty Diablo. Oczywiście Arthasem nadal się da grać (sam nim często gram), ale to już nie to samo, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok nabyłem Stichesa, pograłem nim na razie ze 4 gry i muszę powiedzieć, że strasznie mi siedzi ta postać. To jakby połączenie Mundo, Singeda i Blitzcranka z Lola :D. Zdecydowanie W jest w tym momencie przegięte, z opcją stuna całego teamu, epicki grab, do tego heale... pełen wypas, wyczuwam nerfy mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 09:17, Astmol napisał:

Ok nabyłem Stichesa, pograłem nim na razie ze 4 gry i muszę powiedzieć, że strasznie
mi siedzi ta postać. To jakby połączenie Mundo, Singeda i Blitzcranka z Lola :D. Zdecydowanie
W jest w tym momencie przegięte, z opcją stuna całego teamu, epicki grab, do tego heale...
pełen wypas, wyczuwam nerfy mocno.


Postać jest bardzo mocno inspirowana postacią Pudge''a ze starej (i też nowej) doty. To praktycznie ten sam bohater. A w każdej mobie ofensywna postać z dalekim grabem będzie siać postrach :) Może ponerfią mu trochę heala albo damage z pasywki, bo te są całkiem srogie na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Murky na free weeku to będzie festiwal śmieszności :D Ja już się wczoraj ubawiłem grając Novą, to kille lecą jak nigdy xD Jedno Q i po Murkym xD

Na serio o czym myśleli goście z Blizza projektując tego herosa?
Ma moje nieszczęście wylosowałem questa 3 gier specjalistą, żadnego nie mam, a Murky jest jedynym dostępnym :< Trzeba będzie przegrać 3 mecze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować