Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2015 o 13:06, Outlander-pro napisał:

/ciach/

Murky obecnie to tylko i wyłącznie pusher. Za kill na nim team dostaje jedynie 25% expa, więc śmierć tak nie boli. Osobiście również jestem zmuszony nim pograć, 500 golda nie może się zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 13:06, Outlander-pro napisał:

Murky na free weeku to będzie festiwal śmieszności :D Ja już się wczoraj ubawiłem grając
Novą, to kille lecą jak nigdy xD Jedno Q i po Murkym xD

Na serio o czym myśleli goście z Blizza projektując tego herosa?
Ma moje nieszczęście wylosowałem questa 3 gier specjalistą, żadnego nie mam, a Murky
jest jedynym dostępnym :< Trzeba będzie przegrać 3 mecze xD


No, jest to kuriozalna postać, w tym momencie widzę ją w każdej niemal grze. W pierwszej, grając Vallą zabijałem go co 10 sekund. Nie widzialem do tej pory, żeby ktoś w ogóle ogarniał co nią robić. I jeszcze kosztuje 10k XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam się dziwię, że ludzie nim giną tak często. Jak sobie dzisiaj zagrałem trzy razy do zrobienia zadania i death ratio miałem na poziomie 1,5 max. A widziałem typka, co zginął nim jakieś 11 razy o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 14:37, Muradin_07 napisał:

A widziałem typka, co zginął nim jakieś 11 razy o.O


Murky jest jak Abathur i Nova, podczas free weeku, każdy gra, a nie ma zielonego pojęcia jak grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale... grałem nim po raz pierwszy dzisiaj i wystarczy uważać. Mnie to niekiedy zastanawia dlaczego niektórym tak ciężko przychodzi to do głowy, aby najzwyczajniej w świecie nie pakować się tam, gdzie nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebieski na forum napisał, że za tydzień powinen się pojawić wcześniej zapowiedziany duży patch, zawierający Sylvanas oraz nową mapę.

No, nareszcie pojawi się moja królowa. Ileż można na nią czekać... Fajnie, że kolejną mapę dodają, ale przydałaby się jakaś możliwość ich filtrowania. Pewnie znowu będę miał to samo co ze Sky Temple - na złość przez pierwszy tydzień żadnej gry na niej nie będę miał :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno Grobowiec ma być takim miniaturowym Sky Temple mniej więcej... więc tak naprawdę różnica będzie taka, że z topa na bota będzie się szło błyskawicznie.

Ja czekam na mapę tematyczną z Diablo, ale na to to poczekamy pewnie jeszcze sporo. Może do tego czasu dodadzą Króla Leorica albo Krzyżowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2015 o 23:04, Muradin_07 napisał:

Ja czekam na mapę tematyczną z Diablo, ale na to to poczekamy pewnie jeszcze sporo. Może
do tego czasu dodadzą Króla Leorica albo Krzyżowca :)


Na razie dziwi, że wszystkie mapy są fantastyczno-warcraftowe, a żadnej SF/starcraftowej. Mógłby być jakiś tryb z przejmowaniem nie wiem, satelit, dział orbitalnych, nuke''ów czy czegokolwiek innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pojawią się wraz z pojawieniem się Legacy of the Void. Na to liczę tak samo, jak na pojawienie się Artanisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ,czy będą wprowadzać postacie np z Diablo2. Przecież takiego nekromantę to bym łykał jak pelikan cegłę. Czekam również na crusadera i .. Deckarda Caina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 09:50, Astmol napisał:

Zastanawiam się ,czy będą wprowadzać postacie np z Diablo2. Przecież takiego nekromantę
to bym łykał jak pelikan cegłę. Czekam również na crusadera i .. Deckarda Caina :D


Na pewno wprowadzą, a Deckard Cain chyba został zapowiedziany jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wprowadzą, a Deckard Cain chyba został zapowiedziany jakiś czas temu.

Ani słowa o Decardzie i było, za t o z przecieków wyłania się Crusader, Butcher i Leoryk/Skeleton King.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna wystarczy i ile byś ich nie miał będzie zawsze 50% więcej, ale musi być ona chyba dodana z real id Battle.net. To znaczy o tym słyszałem, nie jestem pewny czy czasem coś mi się nie pokręciło z tymi dawnymi givewayami kluczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup kolejnego champa, a skoro są tacy drodzy, to mam nadzieję, że będzie to rozważna decyzja. Dlatego też chciałbym spytać was o wrażenia z gry Kerrigan i Thrallem.
Zastanawiam się jeszcze nad Nazeebo i Jainą, ale nimi grałem i wiem na co ich stać :) Dzięki za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 17:37, Outlander-pro napisał:

Planuję zakup kolejnego champa, a skoro są tacy drodzy, to mam nadzieję, że będzie to
rozważna decyzja. Dlatego też chciałbym spytać was o wrażenia z gry Kerrigan i Thrallem.
Zastanawiam się jeszcze nad Nazeebo i Jainą, ale nimi grałem i wiem na co ich stać :)
Dzięki za opinie!


Thrallem fajnie mi się grało przed patchem. Po nim nie grałem, bo starałem się ogarniać innych champów do hero league. Co do Kerrigan nie grałem wcale, Jaina jest papierowa... Nazeebo bym spróbował wziąć albo poczekać do patcha, bo może jakiś być przeceniony z 10k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 17:37, Outlander-pro napisał:

Planuję zakup kolejnego champa, a skoro są tacy drodzy, to mam nadzieję, że będzie to
rozważna decyzja. Dlatego też chciałbym spytać was o wrażenia z gry Kerrigan i Thrallem.
Zastanawiam się jeszcze nad Nazeebo i Jainą, ale nimi grałem i wiem na co ich stać :)
Dzięki za opinie!


Gram głównie Jainą, jak masz ogarnięty team, który nie będzie Cie zostawiał na pastwę brusierów to masz nieziemski dmg w TFach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim z decyzją radziłbym poczekać do następnego tygodnia. We wtorek/środę wyjdzie patch, w którym pojawi się zapewne sporo zmian, które wpłyną na balans gry.
No i wpadnie dodatkowe złoto (10 tysiaków dla lvl40 profilów!), co również poszerzy możliwości wyboru.
A i też szansa na przecenę herosów jest (w sensie, zmniejszenie na stałe ceny bohatera o tier cenowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować