Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2015 o 07:29, Muradin_07 napisał:

A to z tym złotem to fakt? Są już patch notes? Bo o tym to nie czytałem o.O

W ostatnim niebieskim poście potwierdzono, że w tym dużym patchu wejdą zmiany związane z goldem,.

A co nam obiecali to było:
- 7 dniowy Stimpack @lvl10 konta (one dają również bonus do golda)
- 2,000 golda na lvl20, 25, 30, 35, 40, czyli 10,000 łącznie @lvl40
- 1,250 golda za HERO lvl15 oraz 2,500 za HERO lvl20 (zwiększają możliwość bicia poziomów dla herosów do 20, dla farmerów, którzy nie lubią "marnować" xpa grając lvl10 bohaterami)

Te zmiany były podane na PAX''ie, także nie ma żadnego potwierdzenia czy w takiej formie wejdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi, bo na PAXie to faktycznie zapowiedzieli, ale nie wiadomo czy wejdzie to wraz z tym patchem. Dla mnie duży patch to prędzej ten wprowadzający Team League, bo wtedy każdemu na czterdziestym, kto chce sobie pograć będzie łatwiej zdobyć wymaganą liczbę bohaterów.

Na razie to mieli dodać Sylvanas, nową mapę, poprawić balans dla supportów (bo coraz częściej grana jest meta 2xsupp, 2xassasin, 1xtank) i kilka usprawnień do samej gry żeby nie pożerała tylu zasobów. Czy coś w tym stylu.

Z resztą - zobaczymy co będzie w następnym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienianie adresu email nie działa czy co (na stronie)? Próbuję na 2 koncie zmienić adres i w ogóle ta sekcja za zmienianie emaili się nie wczytuje, wszystkie inne działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 16:05, Ecko09 napisał:

Zmienianie adresu email nie działa czy co (na stronie)? Próbuję na 2 koncie zmienić adres
i w ogóle ta sekcja za zmienianie emaili się nie wczytuje, wszystkie inne działają.


Jeśli chodzi o Battle.net to warto napisać do supportu Blizzowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope, myślą nad tym, ale jeszcze nie wprowadzają. Niby w grach esportowych wprowadzony był jeden ban, ale one rządzą się swoimi prawami i w samej grze nie zostały jeszcze wprowadzone. Poza tym liczba bohaterów jak na razie jest dość mała. Jeśli okazałoby się, że masz 10 postaci i jedna zostanie zbanowana z tych, które posiadasz i dziewięciu zostanie już wybranych z Twojej listy... no nie masz czym grać :D

Sytuacja teoretyczna, ale może się wydarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W League of Legends rozwiązano to w ten sposób, że gry rankingowe można rozgrywać mając przynajmniej 16 championów (pięcioosobowe drużyny i po trzy możliwości banów dla każdej ze stron), tyle że tam zdobycie takiej ilości postaci to kwestia kilkunastu gier ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w HotSie jest tak samo - trzeba dziesięć mieć w tym momencie jak na taką ilość bohaterów bez banów. Teraz aktualnie mam ich... chyba 14 albo 15, nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiąc zadania dzienne, czyszcząc "grind to 5" i grając mniej więcej 3-4 gry szybkie to idzie nazbierać. No ok... od listopada trochę pograłem w tego HotSa, ale nie grałem za to w inne gry, więc te ponad 600 gierek wpaść musiało czy to w współpracy, szybkich czy Lidze. Ale kupić te postacie za 2000, z 2-3 za 4000 i 1-2 za 7000 idzie dość łatwo.

Jak wejdą te nagrody z golda, o których wspominał Mordant to na 30-tym poziomie liczba bohaterów do HL na pewno będzie wystarczająca, do Team League już w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lo!
Wczoraj dołączyłem do burzowej braci herosów. I teraz moje pytanie, czy jest coś takiego (artykuł, strona) gdzie mógłbym poczytać o taktykach na poszczególnych mapach, czego nie robić, na czym najlepiej się skupić, co daje największą przewagę na poszczególnych mapach etc.
Zauważyłem, że gra opiera się przede wszystkim na "objectivach", co mi się bardzo podoba, ale chciałbym po prostu wiedzieć. Od czego zaczynać, kiedy najlepiej coś przejąć/zebrać a kiedy lepiej np. popchnąć linię bo mam przewagę.
Wiem, że potrzeba mi trochę czasu i obeznania jeśli chodzi o to, co może robić każda postać, czego się po niej spodziewać (jasne, mogę przeczytać całą Hots Wiki, ale bez doświadczenia w grze i tak nie będę wiedział co w danym momencie robi przeciwnik).
Mechanicznie jeśli chodzi o opanowanie bohaterów problemu nie mam (troszkę w moby różne grałęm, więc daję sobie spokojnie radę i ludzie po skończonych rozgrywkach z reguły mnie chwalą.

Więc, jeśli ktoś dysponuje takimi tekstami to bardzo chętnie bym się z nimi zapoznał. Język może być nasz ojczysty albo angielski, z tym nie będzie problemu.
Teraz i tak jestem na studiach, gdzie mój lapek nie pociągnie Hotsa, więc mam sporo czasu, żeby takowe informacje przyswoić.

Jeśli koś chciałby pograć wieczorem (a w sumie to po nocy) w weekend to proszę bardzo: Kolia#2968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dziś jakieś problemy z battle.net są - twierdzi że jestem w kolejce do logowania, a potem i tak mnie nie loguje, ew. odliczanie leci od początku, kilkanaście minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 11:23, Outlander-pro napisał:

Widzę, że dziś jakieś problemy z battle.net są - twierdzi że jestem w kolejce do logowania,
a potem i tak mnie nie loguje, ew. odliczanie leci od początku, kilkanaście minut.

The #Bnet login issues we were experiencing earlier should now be resolved. Apologies for any inconvenience caused.

https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN

Tak więc powinno już działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 klucze od blizza jeśli ktoś potrzebuje do hotsa :)

1. EPF9F2-PN7Y-MJ8HKY-ZD2T-ZEBTKX
2. JKX9X4-C6CG-X7Z4ZF-GRMY-CT9CME
3. 4GRKXK-F6TK-XYFRKM-94KX-JXPDC9
4. 94CK49-EE7J-NY9NFG-GXP4-KC9YN6

Mam nadzieje że komuś się przydadzą, miłej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 23:38, ThoruS napisał:

Mam 4 klucze od blizza jeśli ktoś potrzebuje do hotsa :)

Wiem że to podniecający moment ale radze takie maile czytac do konca:

Pamiętaj, że powyższe klucze są przeznaczone wyłącznie dla Twoich znajomych. Udostępnianie kluczy publicznie, ich sprzedaż lub wystawianie na aukcjach może spowodować wyłączenie dostępu do gry i uniemożliwi Ci skompletowanie drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie nie przeczytalem , ale sama sytuacja nie jest jakos podniecajaca :) sam w hotsa nie gram i myslalem ze komus sie przyda. Jak nie da rady to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować