Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Próbowałem z podnoszeniem - dalej rzuca umiejętność, nawet chyba nie była pod wpływem cechy. Musiałbym wziąć i sprawdzić czy faktycznie tak jest jak nie jest "niepowstrzymana". Zresztą - gdyby była to by nie została podniesiona.

Ze stunem - nie widziałem jeszcze.

Teoretycznie można ją odpychać Raynorem albo Muradinem za pomocą Haymakera. Wtedy faktycznie problem znika, ostatnia w kolejności w TFie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 10:34, B1SH0P napisał:

Nie, w porównaniu do innych tanków jest DMG jest mały, więc można ją po prostu ignorować
w TFach.


Od kiedy rolą tanków jest robienie dmgu?

Joaśka ma tonę cc i survi i ona ma dawać możliwość generowania dpsu tym, którzy są za niego odpowiedzialni, nie wygrywać 1v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 11:14, Adjatha napisał:

Joaśka ma tonę cc i survi i ona ma dawać możliwość generowania dpsu tym, którzy są za
niego odpowiedzialni, nie wygrywać 1v5.


Czytaj uważnie, napisałem w porównaniu do innych tanków. Jej CC nie jest problemem kiedy team ogarnia grę. Niektórych tanków nie da się ignorować jak się gra squishy assassinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 11:28, B1SH0P napisał:

Czytaj uważnie, napisałem w porównaniu do innych tanków.

Co nie zmienia faktu, że rolą tanków NIE jest robienie dmgu.

Dnia 05.06.2015 o 11:28, B1SH0P napisał:

Jej CC nie jest problemem kiedy team ogarnia grę.

Kiedy team ogarnia grę to nic nie jest problemem nigdy. Przynajmniej w teorii. Praktyka pokazuje, że jednak jest inaczej.
Pomijając już skopany matchmaking i granie z losowymi ludźmi, gdzie niezależnie od "poziomu" meczu ludzie pickują nie patrząc na resztę.

Dnia 05.06.2015 o 11:28, B1SH0P napisał:

Niektórych tanków nie da się ignorować jak się gra squishy assassinem

Powiedziałbym że ze względu na cc bardziej niż na dmg (bo, powtórzę się, od dmgu są inne postacie), ale najwidoczniej się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 19:47, Undertaker napisał:

A ja powiem, że crusaderka to najlepszy tank w grze i wyczuwam nerfa. Jest prawie nie
do ubicia sprawą potężnego D.

Dokładnie. Zarówno Unstoppable (3 sekundowy) jak i Stoneskin (30%HP) są talentami z 16 poziomu z 60 sekundowym cooldownem. A Johanna, nie dość, że ma to od pierwszego poziomu, to z 1/3 cooldownu.

Jak patrzę na trait mojego Tyraela (bo dobrze mi się nim gra!) to nic tylko chce mi się płakać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 18:40, Undertaker napisał:

Ja zauważyłem, że po premierze wzrósł rage. Chyba dzieciarnia z LoL-a przybywa. Już nawet
parę razy widziałem klasyczne "no SS noob!!!!11!!1"


Akurat w przypadku "ss" to sam może nie daję po zaworach co po prostu pytam się czy widzieli, że przeciwnik schodzi z linii w moim kierunku. Sam staram się pingować w miejscach potencjalnych zagrożeń gankiem, ostrzegam przed niebezpieczeństwem, więc nie wiem dlaczego inni też nie powinni tego robić? Przecież od tego te wszystkie elementy gry są ;)

akwyx: ja cieszę się z tego, ze Blizzard naprawdę ma zamiar wypuszczać bohaterów w odstępach 3-4 tygodniowych. To się chwali, bo na tyle wolnych pól, ile jest teraz na ekranie głównym mają rozkład na jakieś rok z górką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2015 o 18:57, Muradin_07 napisał:

akwyx: ja cieszę się z tego, ze Blizzard naprawdę ma zamiar wypuszczać bohaterów
w odstępach 3-4 tygodniowych. To się chwali, bo na tyle wolnych pól, ile jest teraz na
ekranie głównym mają rozkład na jakieś rok z górką :D


Też się cieszę. Fajnie widzieć znajome mordki zaklęte w burzowe heksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś starter packa na gram.pl? Piszą, że gratis jest tam Muradin i Magni (skin), tylko czy to są dwa kody osobno czy jeden, a jeżeli to drugie to co się dzieje w przypadku kiedy Muradina już posiadam? W ogóle jest jakaś możliwość odebrania rzeczy jako giftów jeżeli w momencie kupowania paczki już je się posiada czy po prostu wtedy taki zakup traci na wartości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 09:08, Azvar napisał:

Kupował ktoś starter packa na gram.pl? Piszą, że gratis jest tam Muradin i Magni (skin),
tylko czy to są dwa kody osobno czy jeden, a jeżeli to drugie to co się dzieje w przypadku
kiedy Muradina już posiadam? W ogóle jest jakaś możliwość odebrania rzeczy jako giftów
jeżeli w momencie kupowania paczki już je się posiada czy po prostu wtedy taki zakup
traci na wartości?

Nie wiem jak teraz, ale w becie otrzymywałeś jedynie zawartość której jeszcze nie posiadasz. Duplikaty nie przechodziły w gifty, po prostu przepadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 18:11, Undertaker napisał:

Oj, gimbaza zlatuje się z LoL-a i zaczynają się wyzwiska... Zrobić B2P!


Przyszedł ten moment w, którym większość nowych graczy ma lvl 30 i zaczyna hero league, jak losuje gościa z 45 rankiem, który pisze "noob team, fucking feeders, they''re doing baron" to nie ma żadnych wątpliwości skąd takiego przywiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=-RYw5wAKKc0

Trailer do eventu The Eternal Conflict. Dochodzi Monk (podobno support, ale musiałbym poszukać więcej info), przybliżony mniej więcej został King Leoric (all i do is resp...) i ja bym doszukiwał się jeszcze Auriel jako kolejnej postaci (pojawia się na szkicach na samym początku).

Do tego wcześniej zapowiedziane skiny do Valli - Amazon, Tychusa - Prison i Diablo Aniołek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 11:32, Fariin napisał:

>i Diablo Aniołek...
Chyba na koniec w lewym górnym rogu widać jeszcze Tyraela w nowym skinie ?


Mi się wydaje, że to jest master skin w kolorze czerwonym... tak to wygląda. Albo demoniczny po reworku, bo coś tam mieli przy nim grzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 12:17, DarkWolf_PL napisał:

> Kupował ktoś starter packa na gram.pl? Piszą, że gratis jest tam Muradin i Magni
(skin),
> tylko czy to są dwa kody osobno czy jeden, a jeżeli to drugie to co się dzieje w
przypadku
> kiedy Muradina już posiadam? W ogóle jest jakaś możliwość odebrania rzeczy jako
giftów
> jeżeli w momencie kupowania paczki już je się posiada czy po prostu wtedy taki zakup

> traci na wartości?
Nie wiem jak teraz, ale w becie otrzymywałeś jedynie zawartość której jeszcze nie posiadasz.
Duplikaty nie przechodziły w gifty, po prostu przepadały.


No to kicha, powinni to jakoś rozwiązać, inaczej kolejne paczki z bohaterami będą tracić na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekaw, to Nvidia wypuściła nowe sterowniki do Geforce''ów, które są jakoś specjalnie zrobione pod HotSa - no cóż, ściągnąłem, zagrałem i nadal jest niegrywalnie, żadnych rożnic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować