Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2015 o 11:04, Daronn_Darker napisał:

Też macie jakieś komunikaty od GM`ów? By zgłosić się na jakąś podejrzaną stronę?


Ta, nawet sobie tym głowy nie zawracaj, zwykli oszuści szukający jeleni. Swoją drogą mogli się bardziej postarać i nie linkować strony z domeną .cn :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 19:25, Undertaker napisał:

Dziwne. Mi śmiga nawet na LAPTOPIE z 850M.


Mam 740M i mimo że detale średnie, to pamiętam czasy jak lagów nie było prawie wcale :D
Coś po drodze się w kodzie zepsuło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 12:00, Saref napisał:

> Też macie jakieś komunikaty od GM`ów? By zgłosić się na jakąś podejrzaną stronę?


Ta, nawet sobie tym głowy nie zawracaj, zwykli oszuści szukający jeleni. Swoją drogą
mogli się bardziej postarać i nie linkować strony z domeną .cn :D.

no właśnie. Wszedłem na reddita i tam masa jest informacji o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tylko pokazuje, że w Hotsa gra dużo osób, którzy nie powinni. Szczerze nie rozumiem całego zamieszania, herosi to moba, czyli gra na podejmowaniu trafnych decyzji w ograniczonym czasie. Więc w interesie graczy powinno być żeby odsiać jak największą liczbę ludzi, którzy nie potrafią tego nawet na spokojnie. Ja bym nie chciał wylądować w drużynie z osobą, która nie potrafi odróżnić fejkowego GMa, więc nie miałbym nic przeciwko żeby część ludzi straciła w ten sposób konto.

To raz, a dwa - skąd ten strach się bierze? Dostaje się prywatną wiadomość od GMa i już cały rozsądek szlag trafia. Bo GM się do mnie odezwał. A niechby był nawet prawdziwy, to co z tego? Konto zbanuje bo się mu nie odpisze, albo nie zrobi tego o co poprosi? Wolne żarty. Wypadałoby mieć trochę poczucia własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to, że wystarczyłoby zablokować domyślnie wiadomości od nieznajomych i problem by znikł niemal zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 14:19, Boguslav4 napisał:

> Dziwne. Mi śmiga nawet na LAPTOPIE z 850M.

Mam 740M i mimo że detale średnie, to pamiętam czasy jak lagów nie było prawie wcale
:D
Coś po drodze się w kodzie zepsuło :/



Tryb wysokiej wydajności czy oszczędzanie energii w lapku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można się jakoś porozumiewać z wrogą drużyną, czy jest to kompletnie wyłączone?

Gra się w Hots całkiem fajnie, wpadam na 20 min, przywali się komuś Muradinem czy pogra carry Crystal Maiden, szkoda że nie można wybierać map, kompletnie nie trawię map z dragon knightem i kopalniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 18:17, Fatal-X napisał:

Czy można się jakoś porozumiewać z wrogą drużyną, czy jest to kompletnie wyłączone?


Żeby zredukować toksyczność i hejt nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 02:32, Grodhar napisał:

> > /.../
Tryb wysokiej wydajności czy oszczędzanie energii w lapku?


Wysokiej wydajności, inaczej zawsze używa zintegorowanej karty Intela, a ona się do gier nie nadaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 18:19, Outlander-pro napisał:

Żeby zredukować toksyczność i hejt nie ma takiej opcji.


I chwała Blizzardowi za to! Tak samo fajnie, że w HS nie ma opcji chatu z drugim losowym graczem. Ja bym się również nie pogniewał, gdyby w PUGach całkowicie wyłączyli opcję chatu poza ekranem wyboru postaci w rankedach, a zamiast tego dali rozbudowany system komend. Jak w Smite.

BTW: teraz wyjdą dwa nowe champy razem czy sam Butcher?

@Fatal-X też żałuję. Lubię świątynie i pirata, kopalnie słabe. Brakuje mi mapy zwykłego 5v5 z 3 liniami i bez objectivsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sam Butcher. Ale pewny nie jestem, będziemy musieli przekonać się o tym niedługo.

Ja to na razie zbieram 10k i kupuję Jainę. Pograłem też Nazeebo i chyba dawno tak dobrze żadnym bohaterem mi się nie grało od czasu, kiedy odkryłem Rehgara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ślepym żeby nie zauważyć, szczególnie że widać czas życia Locustów. A zawsze można dobrać Tassadara żeby Oracle pomógł.

Co prawda nie gram ostatnio nic rywalizacyjnego w hotsie, ale mam wrażenie ze ta nowa mapa będzie miała straszliwy efekt kuli śnieżnej. Nie ma tu nic co dałoby rade zrównoważyć bossa, a żeby go zdobyć będzie trzeba wygrać team fighta. Przegraj, nie dość że jesteś martwym, to jeszcze przeciwnik dostaje pomocnika na linii. Na razie nie potrafię sobie wyobrazić odwrócenia losu meczu. Ale może ludzie poważniej podchodzący do gry coś wymyślą.

Póki co mamy zwycięzce w konkursie na mapę z najgorszą SI, nie wygrać przeciw botom przed 9-10min to wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nowej mapy nie zobaczyłem - po patchu wydajność spadła do granic możliwości, freezy co parę sekund.

Nie chcą mnie to trudno, wracam do lola. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja freezy co parę sekund miałem, ponieważ traciłem packety. Jesteś pewien, że nie tracisz żadnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 17:51, Varo napisał:

Ja freezy co parę sekund miałem, ponieważ traciłem packety. Jesteś pewien, że nie tracisz
żadnych?


Daj znać w jaki sposób mogę to sprawdzić - bo podejrzewam że nie chodzi o ''ping'' wklepywany w cmd ;)
Z samym łączem problemów nie mam, a hotsowy error o problemach z połączeniem wyskakuje też regularnie jak się np. pamięć zapcha (przy czym imo zapychać się nie powinna - dla mnie to wygląda jak skopana optymalizacja albo coś w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 18:02, Adjatha napisał:

Daj znać w jaki sposób mogę to sprawdzić - bo podejrzewam że nie chodzi o ''ping'' wklepywany
w cmd ;)
Z samym łączem problemów nie mam, a hotsowy error o problemach z połączeniem wyskakuje
też regularnie jak się np. pamięć zapcha (przy czym imo zapychać się nie powinna - dla
mnie to wygląda jak skopana optymalizacja albo coś w tym stylu)

Ja sprawdzałem właśnie przez komendę cmd. Co i gdzie wpisać masz tutaj https://eu.battle.net/support/pl/article/uruchamianie-testu-pathping
Tylko poczekaj parę minut aż test się zrobi (zwykle wystarczy z 4-5 min).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 18:24, Varo napisał:

Ja sprawdzałem właśnie przez komendę cmd. Co i gdzie wpisać masz tutaj https://eu.battle.net/support/pl/article/uruchamianie-testu-pathping
Tylko poczekaj parę minut aż test się zrobi (zwykle wystarczy z 4-5 min).


O, dzięki, nie chciało mi się szukać w sumie więc nie wiedziałem że taki łatwy dostęp do ich ip jest ;)
W każdym razie - to nie to, zero zgubionych pakietów.
Ale nie dziwi mnie to, przejrzyj ten wątek, parę osób się skarżyło na tego typu problemy już wcześniej. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować