Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2015 o 08:29, Undertaker napisał:

> Nie podoba mi się ta nowa mapa strasznie jednostronna jest

W jakim sensie?


wystarczy dobry early setup , 2 anioły i splitpush a przeciwnicy nie mają szans zrobić comebacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 17:04, hammerfall87 napisał:

wystarczy dobry early setup , 2 anioły i splitpush a przeciwnicy nie mają szans zrobić
comebacku.


Co jest o tyle łatwe, bo istnieje bardzo duża szansa na to, że drużyna wygrywająca pierwszego nieśmiertelnego, w walce o drugiego będzie miła przewagę ulti. 10 gdzieś wtedy powinna zaskoczyć. Trochę słabo jeśli praktyka pokaże że w jakimś olbrzymim procencie gier już w 5min wiadomo kto wygra. Obstawiam, że Blizz prędzej niż później będzie musiał przyspieszyć o 45-60 sekund pojawienie się nieśmiertelnych. Jeśli nie to sama mapa na turniejach będzie pierwszą banowaną, jeśli takie praktyki na scenie hotsa są normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 09:30, Undertaker napisał:

Jednak przydałby się surrender. Czasem po 5 minutach już wiesz, że grasz z mega nieogarami
i gra to strata czasu.

Taaa i 98% takich gier wyciągałem do wygranej. Bo przy "ultowych" levelach sytuacja się zmieniała, nawet z nieogarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry są tak krótkie że można jeszcze przeżyć nawet jak się widzi że pewnie będzie porażka. Gorzej np w takiej Docie, bo tam gra może trwać godzinę i dłużej a surrendera nie ma.

Jak można zobaczyć statystyki z danego meczu? Zaraz po zakończeniu są różne statystyki, ale kiedy już wychodzimy z tego menu to nie wiem jak później jeszcze zobaczyć te staty. Historia gier pokazuje tylko mapę i zwycięstwo/porażka. Poza tym, przydałby się po zginięciu jakieś małe podsumowanie obrażeń, czasami nie wiem co mnie zabiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest zdrowo nawalone z matchmakingiem... Mieli poprawić, a właśnie przegraliśmy grę będąc SIEDEM poziomów do tyłu. Nigdy się przedtem nie zdarzyło. Zresztą w ogóle coraz więcej nierównych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada nowy bohater. Co do nowego matchm. to mam wrażenie, że jest gorzej niż wcześniej. Gry się beznadziejdzie przyegrywa albo beznadziejnie wygrywa. Nie ma równowagi sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2015 o 10:28, Undertaker napisał:

Coś jest zdrowo nawalone z matchmakingiem... Mieli poprawić, a właśnie przegraliśmy grę
będąc SIEDEM poziomów do tyłu. Nigdy się przedtem nie zdarzyło. Zresztą w ogóle coraz
więcej nierównych gier.


Może to własnie wynik usprawnień względem rozegranych QMów. Powiem tak - wszystkie mecze rozegrane od momentu wprowadzenia zmian wygrałem lub przegrałem równo. Zdarzył się tylko jeden stomp, ale to dzisiaj ze względu na słabo grającego Murkiego.

Nadal jednak dobiera np. graczy z liczbą gier 500 do 1500 i to jest niesprawiedliwe imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz pierwszy opuściłem mecz ze złości. Już którąś grę prawie z rzędu losuje mi team z 2 tankami i 2 supportami i do tego 1 spec = no dmg. A drużyna przeciwna skompletowana poprawnie. 3 minuty i 0:4. Coś się tam nieźle spieprzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teamy są trochę zrąbane czasami, ostatnio grałem przeciwko 2 wojakom, 1 specjalista i 2 supporty właśnie. My mieliśmy 2 zabójców, 1 specjalista i 2 supporty. Graliśmy na tej nowej mapie, wróg po prostu nie miał dmg żeby zabić na czas naszego nieśmiertelnego. W tej 40 minutowej grze, tylko jeden raz udało im się zdobyć nieśmiertelnego, trzymali się jednak długo, bo teamfight mieli w porządku.

4 zabójców + jakiś cienki frontline wojak to też klasyka xD.

Jestem już blisko odblokowania tych gier ligowych, czy tam draftuje się bohaterów normalnie, tak jak w każdej innej grze, czy nadal jest randka w ciemno jak w szybkich grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz normalny draft:
1 - 2
2 - 2
2 - 1
Plus wiesz na jakiej mapie grasz. Jedyne czego brakuje to wymiany herosów. Plus od razu mówię, że trzeba wskoczyć troszkę wyżej, żeby te gry wyglądały lepiej.
Banów nie ma (są tylko w rozgrywkach esportowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie... po prostu meta na przerózne mapy jest różna. No chyba, że QM - wtedy wolna amerykanka ale...

Normalnym jest, że dwóch tanków z dobrym CC potrafi pozamiatać dobrze skrojony i wszechstronny zdawałoby się team. Poza tym specjaliści wbrew wszystkiemu potrafią zadawać największy dmg przeciwko fortom i bohaterom, tylko różnią się mechaniką. Co to oznacza... np. to, że dwóch tanków, Tassadar (idący w dps z krytycznych), Brightwing i Gazol potrafi pozamiatać całą drużynę ustawiając wieżyczki. Dlatego też to ma swój urok, bo nie ma określonej mety w grze. Przyjęło się na początku, że gra się 3xAssassin, 1xWarrior, 1xSupport, ale to dawno temu i nie prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 11:49, Fatal-X napisał:

Jestem już blisko odblokowania tych gier ligowych, czy tam draftuje się bohaterów normalnie,
tak jak w każdej innej grze, czy nadal jest randka w ciemno jak w szybkich grach?


Jak kolega wyżej napisał. Ale od siebie dodam, że na wyższych poziomach ligowych gry zazwyczaj się zrównują. Praktycznie rzadko robi się taki syf jak na randomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dla mnie koniec z szybkimi meczami. Właśnie przegrałem z jakąś 10 grę z rzędu. Nie wiem jak to możliwe, ale non stop losuje mi nieogary. W lidze takich numerów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 18:31, Undertaker napisał:

Ok, dla mnie koniec z szybkimi meczami. Właśnie przegrałem z jakąś 10 grę z rzędu. Nie
wiem jak to możliwe, ale non stop losuje mi nieogary. W lidze takich numerów nie ma.

Nie wiem dokładnie jak działa MM ale może po prostu masz mało gier (QM) i do tego sporo przegranych (bo na początku trochę przegrałeś, potem nie odrobiłeś i dalej siedzisz nisko jeśli chodzi o procent wygranych). Jeśli tak to można jedynie zakasać rękawy, zapętlić "Eye of the tiger" i spróbować wyciągnąć drużynę w kilku grach pod rząd. Ewentualnie skrzyknąć kolegów i pograć z nimi. Jakby co jestem chętny, są wakację a nocami często przesiaduję. Battle tag w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od zamkniętej bety, poziom 40 długo przed otwartą, a w lidze ranga 15, więc to nie to. Chętnie bym pograł, ale ja nie mam wakacji, a czasu tylko na daily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować