Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Ilu tu nas z gramu gra w Hotsa?

Mam taki problem, że czasem ,gdy pasek wczytywania do końca nic się dalej nie dzieje. I nie wiem teraz czy to gra mi się zawiesza czy mam czekać te kilka minut dłużej?

Rehgar zawsze mógł się stawać stealth? Ni cholery nie pamiętam, by miał taką możliwość, gdy grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 23:06, Ecko09 napisał:

Ilu tu nas z gramu gra w Hotsa?

Trochę będzie :D

Dnia 05.10.2015 o 23:06, Ecko09 napisał:

Mam taki problem, że czasem ,gdy pasek wczytywania do końca nic się dalej nie dzieje.
I nie wiem teraz czy to gra mi się zawiesza czy mam czekać te kilka minut dłużej?

Czekać, raz na jakiś czas gra potrafi się ładować dłużej. Raz czekałem może z 10 minut, ale był to odosobniony przypadek.

Dnia 05.10.2015 o 23:06, Ecko09 napisał:

Rehgar zawsze mógł się stawać stealth? Ni cholery nie pamiętam, by miał taką możliwość,
gdy grałem.

Tak, zawsze miał talent pozwalający zamieniać mu się w ducha. W sumie w połączeniu z Feral Lunge jest takim dobrym dobijaczem. Ale ludzie nie biorą tego talentu, bo na tym samym poziomie mamy Feral Heart, które się najzwyczajniej opłaca gdy gra się praktycznie ciągle pod postacią wilka i wyskakuje raz na jakiś czas zaatakować czy rzucić spell. Te 75% boostu do health regen nie raz pomogło mi przy większych teamfightach czy obronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 23:06, Ecko09 napisał:

Ilu tu nas z gramu gra w Hotsa?

Mam taki problem, że czasem ,gdy pasek wczytywania do końca nic się dalej nie dzieje.
I nie wiem teraz czy to gra mi się zawiesza czy mam czekać te kilka minut dłużej?

Dopiero gdy wszyscy gracze wczytają mapę gra się uruchomi, więc czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 11:20, Ecko09 napisał:

Ile było nowych map od startu gry? Myślałem, że 1 , ale właśnie wczytała mi się jeszcze
jakaś inna.


Odkąd ja gram doszły przynajmniej 3 :P . W statystykach konta możesz zobaczyć jakie są mapy oraz jakie są twoje statystyki zwycięzctw na róznych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 11:59, Boguslav4 napisał:

> Ile było nowych map od startu gry? Myślałem, że 1 , ale właśnie wczytała mi się
jeszcze
> jakaś inna.

Odkąd ja gram doszły przynajmniej 3 :P . W statystykach konta możesz zobaczyć jakie są
mapy oraz jakie są twoje statystyki zwycięzctw na róznych mapach.


W statystykach pokazuje tylko te mapy, na których grałeś już. Ale w custom games jak tworzysz grę chyba powinny być wszsytkie pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te cyferki przy graczach w trakcie wczytywania oznaczają lvl, nie? A jak ktoś ma jakiś
> taki znaczek? To jest jakaś ranga wbita na rankingach?

Tak, jeśli nie jest to na "znaczku" to znaczy że to poziom konta. Jak na "znaczku" to poziom Hero League/ Team League :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo matchmaking blizza. Na 30 randze w ,moim teamie sami nieklasyfikowani, u przeciwnika 20 rangi.. Ponadto za loose''a wyrwałem 150 punktów na minusie. Na razie odpuszczam sobie tą patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Brawo matchmaking blizza. Na 30 randze w ,moim teamie sami nieklasyfikowani, u przeciwnika
> 20 rangi.. Ponadto za loose''a wyrwałem 150 punktów na minusie. Na razie odpuszczam sobie
> tą patologie.

Nie tylko Ty masz z tym problem - wiele osób od jakiegoś czasu skarży się na matchmatking w QM i HL. W QM jest to o tyle bardziej widoczne, że pojawiają się przedziwne team compy, gdzie np. mamy novę i abathura przeciwko dwóm tankom i Morales. Ogólnie coś po ostatnim patchu się skrzywiło mocno i pytanie czy Blizzard coś z tym zrobi.

Ale, co ciekawe, po patchu odkryłem na nowo Tassadara - niby ma mocniejsze tarcze, słabszego archonta, ale nadal uważam go bardziej za takiego supporta-bruisera niż healera. Wydaje mi się że właśnie w tym leży jego bycie pomocnikiem, a wielu nie ogarnia że suppy nie tylko leczą. Nie mniej jednak... Morales to must have, strasznie mi się podoba ten heal w kilka sekund do maksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha właśnie trafiłem do teamu złożonego z Tassadara, Butchera, Tyrael, Azmodana i Diablo. Ciekawym jak to się skończy -,-'' Przeciwniki ma perfect teamcomp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 18:23, Ecko09 napisał:

Haha właśnie trafiłem do teamu złożonego z Tassadara, Butchera, Tyrael, Azmodana i Diablo.
Ciekawym jak to się skończy -,-'' Przeciwniki ma perfect teamcomp.


Toż to "ŁATWO" teamcomp. Diablo jako ultra tank, Tyrael nieco w dmg+attack speed dla sojuszników i Tassadar+Butcher wymiatają. Azmodan też z dunkiem przez pół mapy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:06, Muradin_07 napisał:

> Haha właśnie trafiłem do teamu złożonego z Tassadara, Butchera, Tyrael, Azmodana
i Diablo.
> Ciekawym jak to się skończy -,-'' Przeciwniki ma perfect teamcomp.

Toż to "ŁATWO" teamcomp. Diablo jako ultra tank, Tyrael nieco w dmg+attack speed dla
sojuszników i Tassadar+Butcher wymiatają. Azmodan też z dunkiem przez pół mapy :>


No właśnie był easy win xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:06, Muradin_07 napisał:

> Haha właśnie trafiłem do teamu złożonego z Tassadara, Butchera, Tyrael, Azmodana
i Diablo.
> Ciekawym jak to się skończy -,-'' Przeciwniki ma perfect teamcomp.

Toż to "ŁATWO" teamcomp. Diablo jako ultra tank, Tyrael nieco w dmg+attack speed dla
sojuszników i Tassadar+Butcher wymiatają. Azmodan też z dunkiem przez pół mapy :>


No właśnie był easy win xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:48, Ecko09 napisał:

No właśnie był easy win xD


Jakbyś jeszcze podał przeciwników to byłoby łatwiej to sobie wyobrazić, ale prawda jest taka, że od jakiegoś czasu mocno Blizz przesadził z matchmakingiem i coś jest na rzeczy, bo wiele ludzi się na reddicie na to skarży. W tym ja, bo ostatnio albo jest team stomp, albo team "be stomped" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować