Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2014 o 19:25, Kafar napisał:

Warto kupić pakiet startowy który jest chyba -80% czyli za niecałe 4 euro 3 postacie
plus mount + mount bonusowy (przynajmniej ja dostałem) Taki koziołek w prezencie chyba
jest zawsze.


Mount bonusowy jest za przetestowanie sklepu w grze i zakupienie czegoś. Podejrzewam, że akcja - podobnie jak swego czasu w becie Hearthstone - jest czasowa i w pełnej wersji Heroes of the Storm tego bonusowego mounta zdobyć już nie będzie się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ale za 3 euro kupić sobie dwa mounty... Niby jakiś interes to jest, ale jednak po co kupować coś za pełną cenę jak się ma z tego jakieś 3/5 z całości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 09:17, Muradin_07 napisał:

Kurczę ale za 3 euro kupić sobie dwa mounty... Niby jakiś interes to jest, ale jednak
po co kupować coś za pełną cenę jak się ma z tego jakieś 3/5 z całości :/


2 mounty i 4 postacie jak dobrze pamiętam. Jak na początek deal idealny. Reszte kupować za złoto lub jak sie będzie dobrze grało to znów na jakiejś przecenie coś. Jednak to prawie 4euro a jedna psotać chyba ksoztuje 8euro. Skoro 1 raz dałem się skusić na mikropłatność to coś w tym jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja po prostu sobie przeliczam to dlatego, że praktycznie z tych postaci to nie mam tylko Malfuriona, który też jest dość tani jak się zobaczy ile kosztuje w goldzie ;)

Natomiast ja to bardziej czekam na przeceny skórek i ewentualnie innych mountów. Zależy mi na Wilkorze i Medyku Utherze szczególnie, ale może faktycznie się skuszę przed tym na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 12:06, Muradin_07 napisał:

No ja po prostu sobie przeliczam to dlatego, że praktycznie z tych postaci to nie mam
tylko Malfuriona, który też jest dość tani jak się zobaczy ile kosztuje w goldzie ;)

Natomiast ja to bardziej czekam na przeceny skórek i ewentualnie innych mountów. Zależy
mi na Wilkorze i Medyku Utherze szczególnie, ale może faktycznie się skuszę przed tym
na to ;)


A no chyba że masz jakieś postacie. Ja nie miałem żadnej swojej. Tylko z rotacji grałem. Więc dla mnie to strzał w dychę :P

To nie wiem czy dla dwóch mountów jest to opłacalne. Tzn. na pewno taniej wychodzi niż osobno jak by się chciało kupić tylko to co jest tam w pakiecie to chyba osobno w sklepie nie ma (wliczajac tego bonusowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam nadzieję, że Blizz wprowadzi coś podobnego jak jest w LoLu, że przez tydzień niektóre skiny czy mounty będą przecenione o powiedzmy 50%. W sumie to czy kupiłbym 800 RP, czy wydał 4 euro to praktycznie wychodzi podobnie jak mam zamiar kupić skiny do postaci, którymi gram najczęściej lub najlepiej.

O... jeszcze nad Magni Muradinem zastanawiałem się, ale mam nadzieję że pojawi się jeszcze jeden w pancerzyku podobnym do tego u Uthera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem. Fajne, w porównaniu do innych mob gra przystępna i łatwo jej się nauczyć. Tylko nie wiem czy tak trafiam, czy to ja źle gram, bo na jakieś 6 rozegranych meczy wszystkie przegrałem, a rzadko ginę, głównie zabijam i gram teamplayowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed samą betą w styczniu biorą jak najwięcej chyba ;)

Swoją drogą to też jest ciekawe, bo nie wiem jak to jest w przypadku tej pierwszej ikonki za zabawę w alfie, ale tą drugą za 40 poziom to raczej nie zdobędzie się grajac nawet non stop do chyba pierwszego stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakieś rady dla nowego? Myślałem o bohaterach i póki co Arthas jest w darmowej rotacji i wydaje się mocny. Mocno bije, ma aoe snare''a, leczy się i jeszcze odnawia sobie manę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 16:25, Budo napisał:

Jakieś rady dla nowego? Myślałem o bohaterach i póki co Arthas jest w darmowej rotacji
i wydaje się mocny. Mocno bije, ma aoe snare''a, leczy się i jeszcze odnawia sobie manę.


Sorki już nie mogę edytować- jest jeszcze Raynor- tani i mógłbym go kupić od razu, w tutku się nim spoko grało i podobno mocny dps ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 18:19, Budo napisał:

Dlaczego Azmodan jest niby w rotacji, a nie mogę nim zagrać i mam go na szaro?


Bo nie masz odpowiedniego poziomu. Azmodan jest rotacji i można nim zagrać jeżeli ma się przynajmniej 12 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 16:25, Budo napisał:

Jakieś rady dla nowego? Myślałem o bohaterach i póki co Arthas jest w darmowej rotacji
i wydaje się mocny. Mocno bije, ma aoe snare''a, leczy się i jeszcze odnawia sobie manę.


ciężko powiedzieć, ja mam tak, że kim bym nie zagrał pierwszy raz to wydaje mi się że jest super i mówię o tego kupuję następnym razem ;) ja kupiłem od razu tyraela bo ma fajny portret i gra się nim też fajnie, teraz raczej gram tymi z rotacji bo chcę pograć każdym zanim cokolwiek innego kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią grał Tyraelem, ale nie da się słuchać jego głosu. Pasuje on do postaci, którą był w Diablo 3, ale tutaj to jest tragedia. Mogliby mu chociaż przepuścić ten głos przez jakieś filtry, bo teraz brzmi jak wyciągnięty z getta. Mówię o wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 13:04, Kazak napisał:

Ja bym z chęcią grał Tyraelem, ale nie da się słuchać jego głosu. Pasuje on do postaci,
którą był w Diablo 3, ale tutaj to jest tragedia. Mogliby mu chociaż przepuścić ten głos
przez jakieś filtry, bo teraz brzmi jak wyciągnięty z getta. Mówię o wersji angielskiej.

ja gram w wersji angielskiej i nie zwróciłem uwagi żeby coś było nie tak. kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 13:04, Kazak napisał:

Ja bym z chęcią grał Tyraelem, ale nie da się słuchać jego głosu. Pasuje on do postaci,
którą był w Diablo 3, ale tutaj to jest tragedia. Mogliby mu chociaż przepuścić ten głos
przez jakieś filtry, bo teraz brzmi jak wyciągnięty z getta. Mówię o wersji angielskiej.


IMO głos jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz może screena? Wydaje mi się, że to po prostu podział na drużyny lub też pamiętaj, że Twój bohater jest odznaczony na złoto, więc może się wydawać, że drużyna jest pod kreską. Nie wiem jakie przełożenie na kolejność postaci w drużynie ma MMR, ale raczej małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować