Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Podobnie mógłbym powiedzieć o Tyrande - kompletnie nie wiem w jaki sposób powinno się ją składać w talenty. Próbowałem w obrażenia/dps wychodziło to słabo, w support jeszcze ciężej. Po prostu nie leży mi ona kompletnie i raczej jej sobie nie kupię do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem to przed chwilą i faktycznie dało się grać, ale... i tak jest bardzo słabo. W tej chwili Heroes of the Storm to dla mnie niegrywalny gniot. :P Zresztą nie jest jakoś specjalnie ciekawy, jak już pisałem wcześniej, więc jakoś mi nie żal. Zobaczymy, co Blizzard wymodzi w Overwatch, mam nadzieję, że będzie to ciekawsza gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zestunowany lub podbity Nazeebo traci ulta ;d

To jest o tyle mocne ulti co trzeba naprawdę dobrze się ustawić i liczyć, że nikt od flanki nie pyknie nas i nie przerwie tego dobrego lub nie ucieknie za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 19:41, Muradin_07 napisał:

To jest o tyle mocne ulti co trzeba naprawdę dobrze się ustawić i liczyć, że nikt od
flanki nie pyknie nas i nie przerwie tego dobrego lub nie ucieknie za daleko.


Dlatego trzeba mieć dobre zgranie ze swoim teamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby chociaż zdejmował "W" jak już rzuci, coby nie klinować reszty... Bo ult to tam pół biedy jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby wszystko Ci podliczyło musisz przesyłać powtórki, wtedy przelicza Ci MMR i inne rzeczy.

W ogóle hotslogs to całkiem dobra sprawa jeśli ktoś lubi statystyki, coś sobie tam ogarniać czym mu się gra najlepiej. Ale przy okazji można dostać po głowie, bo znajdują się ludkowie co w trakcie matchu szukają nicków i potem gadają, że masz streak przegranych 3 to przegramy i ten match... takie tam kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hotslogs na dobrą sprawę jest dobry tylko do sprawdzania siebie. Są ludki co wrzucają same winy bez porażek i powodują przekłamania w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 10:35, luzac napisał:

Hotslogs na dobrą sprawę jest dobry tylko do sprawdzania siebie. Są ludki co wrzucają
same winy bez porażek i powodują przekłamania w statystykach.


@Maruda

Mów takim scrubom żeby wracali do LoLa. Kiedyś LoLKing to była plaga, teraz od miesięcy nie widziałem by ktoś się na niego powoływał.

EDIT: Miała być edycja a wyszło po gramowemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce usprawiedliwić swój brak umiejętności to zawsze znajdzie sposób, aby udowodnić innym, że to nie przez niego drużyna zalicza glebę ;)

Ale nie powiem - korzystałem z hotslogs do końca grudnia głównie po to, aby ogarniać statystyki. Teraz jak już są w grze tego nie potrzebuję, choć chciałbym aby w następnych patchach trochę je udoskonalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś info, że gdy wychodzi nowa postać, to 1 lub 2 postacie które najdłużej nie były obtaniane to ich cena będzie schodzić tier niżej. Jest gdzieś jakaś lista jakie postacie są następne w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia w kolejce jest Sylvanas teraz i nie wiadomo dokładnie kiedy zostanie wprowadzona. Podobno podczas PAX mają coś o niej wspominać, a sama powinna się pojawić w marcowym patchu. Ale czy tak będzie nie wiadomo.

Później wspominano coś m.in. o Krzyżowcu z Diablo III, ale na razie cisza na temat planów wypuszczania kolejnych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 13:58, Muradin_07 napisał:

Ostatnia w kolejce jest Sylvanas teraz i nie wiadomo dokładnie kiedy zostanie wprowadzona.
Podobno podczas PAX mają coś o niej wspominać, a sama powinna się pojawić w marcowym
patchu. Ale czy tak będzie nie wiadomo.

Później wspominano coś m.in. o Krzyżowcu z Diablo III, ale na razie cisza na temat planów
wypuszczania kolejnych postaci.



Mi chodziło o listę postaci w kolejce do najbliższej przeceny^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... o to chodzi, bo trochę nie zrozumiałem postu.

Co do tego to takich kolejek jako takich nie ma także, ale zazwyczaj w niedzielę pojawiają się informacje forach Battle.net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos Nazeebo pograłem nim trochę w ramach darmowej rotacji i jest naprawdę świetny, lepszy niż się spodziewałem po suchym opisie skilli. Zadaje naprawdę niezły, stały damage, sam stojąc zwykle na tyłach teamu. Dobrze wcelowane zombie robią sporo problemów, a Ravenous Spirit jest megamocny w TFie ... póki nie dostanie się stuna :P Ale ogólnie bardzo mocna postać.

Z innej beczki uzbierałem w końcu te 10k monetek i zakupiłem Novę. Build na burst. OMFG kill na combo :D
Już ją uwielbiam, stałe hit and run, minduckowanie przeciwników z decoyem, sianie strachu atakami ze stealtha, cud, miód, malina! Postaci z mega burstem, to jest to, co lubię najbardziej w tego typu grach :3 Asasyni rlz.

(Oczywiście żeby mnie za fanbojowanie Pannie Snajperce nie posądzono - ma swoje mega minusy, jest jedną z bardziej squishy postaci w grze, nie ma mechanizmów ucieczki, pchać lane się nią nie da, robić solo campów też nie. Ale gdy chodzi o zabijanie przeciwnych bohaterów - to jest to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nova ma najbardziej przegiętą pasywkę, jaką kiedykolwiek widziałem w grze typu MOBA. Zawsze atakuje znikąd i zadaje ogromne obrażenia, a jeżeli jest w opałach, to wystarczy przeżyć trzy sekundy, cała filozofia. Właściwie to przez nią odechciało mi się grać w HotS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 20:16, Gumisiek2 napisał:

Nova ma najbardziej przegiętą pasywkę, jaką kiedykolwiek widziałem w grze typu MOBA.


W takim razie dobrze, że nie grałeś w Dote 2 :P Tam takie pasywki i skille są na porządku dziennym - ciągła niewidzialność, uniki powyżej 50% ataków permanentnie, stuny na 5 sekund itp

Na Novę są sposoby - stealth jej można przerwać, zadając jej obrażenia. Jakiekolwiek AoE czy skillshot da sobie z tym radę. Jest też parę champów co niewidzialne jednostki odrywają. A Zeratul to ma wykrywanie przeciwników w pasywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować