Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2015 o 14:59, akwyx napisał:

> Pojawiły się patch notesy :).
Dla leniwych: http://us.battle.net/heroes/en/blog/18401781


Wow, masa, masa dobrych, oczekiwanych zmian i poprawek, jestem zadowolony z tego co wymościł Blizz, zwłaszcza z poprawek dotyczących lag spikeów/freezów, nowej mapy oraz więcej szczegółów na koniec meczu (damage!). Naprawdę super! Trzeba będzie też przetestować Sylvanas, po opisie samych skilli ciężko mi ocenić czy to coś dobrego będzie :) No i tegotygodniowa rotacja mi pasuje, chciałem przetestować Kerrigan i Thralla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 15:32, Outlander-pro napisał:

Wow, masa, masa dobrych, oczekiwanych zmian i poprawek, jestem zadowolony z tego co wymościł Blizz

Abathur:
Przed patchem brakowało w obu tego kopa. Potworek wydawał się zbyt słaby/krótki, zanim nastakowało się buffa właściwie kończył się jego żywot, więc poza split pushem za dużo nie robił. Klony, bez Heroików wydawały się strasznie słabe.

Jaina:
No, wkońcu Frostbite będzie działał na Golemach i budynkach. Krew zalewała, gdy się próbowało ubić Golemy, szczególnie jak się bierze Ice Lance...
Ten nowy talent Arcane Power wydaje się całkiem niezły, ale wątpię, aby ktoś go brał. Wintermute i Bolt of the Storm są po prostu za dobre. Chociaż Icy Veins + Arcane Power brzmi ciekawie :>.

Uther:
Ciekawie wyglądają zmiany. Trzeba poczekać aż zupdejtują kalkulatory, żeby zobaczyć jak to faktycznie wygląda (z samego opisu ciężko sobie wyobrazić co gdzie jest).
Nerf do Eternal Devotion się należał od dawna. Ale chyba ciut przesadzili. Mogli zostawić możliwość Auto Ataku, lub dodać jakiś ofensywny czar. Jeden spamowalny heal wygląda dość biednie.
Nowy talent - Redemption, zapowiada się naprawdę ciekawie. Wskrzeszenie na polu walki, większe ryzyko, ale za to większe zwroty, niż przy starym Resurgence.

"Anub’arak’s Real-money and Gold prices have been reduced to $6.49 USD and 4,000 Gold."
Miło, że pamiętali o powiększeniu ilości herosów w niższych tierach.
Teraz jest w rotacji, więc trzeba go będzie obadać. Za te 4K może i się skuszę (szczególnie, że 10K wpadnie).

Trochę się zdziwiłem, że Anub''arak, Chen oraz Tyrael (trait!) nie dostali żadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli ściągnięcie Battle Momentum dla Valli, bo teraz cooldowny będą dla niej zabójcze. Według mnie wraz z tą zmianą powinien pójść takżę cd reduction.

Co do Uthera to bardzo podoba mi się ten motyw z respawnem w miejscu, w którym pojawia się duch. To może być całkiem dobre. No i jednak muszę oddać Mordantowi honor, bo będzie kasa po tym patchu. No i będę mógł grać sobie dalej Rehgarem, dobić go do dwudziestego.

Reszta - jestem ciekawy jak to będzie wyglądało. Najbardziej jestem zainteresowany Team League, bo już Roctussem trochę gramy i jakoś to wygląda, więc nadal podbijam pomysł stworzenia gramowej drużyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2015 o 16:25, Muradin_07 napisał:

Reszta - jestem ciekawy jak to będzie wyglądało. Najbardziej jestem zainteresowany Team
League, bo już Roctussem trochę gramy i jakoś to wygląda, więc nadal podbijam pomysł
stworzenia gramowej drużyny :)


Chętny byłbym ale troszkę za późno zacząłem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można też pograć szybkie gierki :)

Chodzi mi po prostu o to, że od dłuższego czasu staram się ogarnąć kilka osób do drużyny, które tak mniej więcej ogarniają temat i można by było spróbować powojować wspólnie. Dodałoby się komunikację na TS/Skype/Raidcall i byłoby świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 18:08, Muradin_07 napisał:

Zawsze można też pograć szybkie gierki :)

Chodzi mi po prostu o to, że od dłuższego czasu staram się ogarnąć kilka osób do drużyny,
które tak mniej więcej ogarniają temat i można by było spróbować powojować wspólnie.
Dodałoby się komunikację na TS/Skype/Raidcall i byłoby świetnie :)

W weekendowe wieczory jestem do dyspozycji. Fajnie by było pograć, żeby w ogóle się poduczyć samych mechanik gry/postaci i posłuchać bardziej doświadczonych. Akurat wiedzę przyswajam całkiem szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszedł nowy patch. Jak na moje oko, to problemy z freezami/lagami nadal występują niestety xD
Sylvanas potestowałem w sklepie i wydaje się naprawdę cool - szkoda tylko, że 15 kawałków kosztuje, to nie wiem czy się opłaca, czy poczekać aż stanieje.

Gold za "zalegle" levele cieszy :) I stimpack też się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ogarnięta Sylvanas gromi wszystko... Dzisiaj może Uthera sobie zaryzykuję, bo chcę zobaczyć jak go przerobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 18:08, Muradin_07 napisał:

/.../

Ja z chęcią bym coś pograł w większym gronie, w hotsie wbiłem ten 40 lvl i mam parę lat doświadczenia w mobach :) Battletag Kryhu#2845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby coś mieli poprawić lagi/ściny a zagrałem dzisiaj pierwszy raz od 2 miesięcy i dalej to samo. Zdaję sobie sprawę, że mam starego kompa ale hots też wcale taki wymagający nie jest. Na dodatek nie tylko ja mam z tym problem. Z jednej strony pewnie jak wyjdzie full wersja to już kupię sobie nowego, ale z drugiej szkoda że dalej tak średnio można pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 19:15, Ecko09 napisał:

O widzę poprawili statystyki herosów w profilu. Teraz już chyba poprawnie wyświetla takedowny
i zgony?


Na razie mi się wyświetlają poprawnie, ale to trzeba poobserwować w trakcie kilku dni, bo wcześniej to ja miałem jednego dnia poprawnie, innego już źle i tak na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 16:49, Maurycy_69 napisał:

dobra przyznać się kto już zwrócił uwagę na krągłości naszej nowej bohaterki? ;)

A kto zwrócił uwagę na nową paskudną twarz Tychusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować