Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Blizz dziś coś namieszał - przy każdym odpaleniu gry, gra odpala tryb treningowy, zupełnie jakbym pierwszy raz odpalał grę, nie mogę zmienić ikonki profilu i nie wyszukuje żadnych gier. No i freezy/lagi nadal są, na Sky Temple nadal najgorzej, cóż, brawo Blizz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 12:24, Outlander-pro napisał:

Blizz dziś coś namieszał - przy każdym odpaleniu gry, gra odpala tryb treningowy, zupełnie
jakbym pierwszy raz odpalał grę, nie mogę zmienić ikonki profilu i nie wyszukuje żadnych
gier. No i freezy/lagi nadal są, na Sky Temple nadal najgorzej, cóż, brawo Blizz :P


U mnie tylko przy pierwszym uruchomieniu po wgraniu patcha odpalił się samouczek. Wystraszyłem się, że cały postęp straciłem -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 19:53, DarkWolf_PL napisał:

> dobra przyznać się kto już zwrócił uwagę na krągłości naszej nowej bohaterki? ;)


a dzisiaj już naprawili jej płaszczyk i nie da się go podwinąć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 23:59, Ecko09 napisał:

Grał już ktoś na tej nowej mapie?


Mi się na razie trafiła raz i jest całkiem spoko, takie bardziej zbalansowane i przyjemniejsze Haunted Mines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 23:59, Ecko09 napisał:

Grał już ktoś na tej nowej mapie?


Grałem kilka razy, jest zoptymalizowana o wiele lepiej niż sky temple i inne mapy oraz na pewno ciekawsza od reszty, po zrobieniu objectiva i tak trzeba albo mocno pushować, albo synchronizować to z merc campami, bo same w sobie Web Weavers nie mają aż tyle HP aby pushować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam fora Blizza i jest ostry sajgon, patch z Sylvanas miał naprawić problemy z mini freezami, a okazało się, że sprawił, że ludzie, którzy problemu nie mieli, teraz go mają :D
A ja mam sam wrażenie, że freezów jest jeszcze więcej niż przed patchem. Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 15:59, Fimbulvinter napisał:

Hmmm. To może przez ten patch mam odczuwalnie mniej fpsów.


Zastanawiam się co oni tam robią, skoro ludzie narzekają na ten problem od czasów alfy i jakoś tego nie naprawiają. To chyba powinna być dla nich priorytetowa sprawa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dzisiaj mam zamiar robić gramową drużynę... więc kto się pisze? Wymagania to 40 poziom, bo on pozwala na granie drużynówek :)

Na razie z tego co kojarzę to jeden byłby potrzebny, jeśli Ci z którymi gramy już od jakiegoś czasu będą chcieli grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 17:17, Muradin_07 napisał:

No dobra, dzisiaj mam zamiar robić gramową drużynę... więc kto się pisze? Wymagania to
40 poziom, bo on pozwala na granie drużynówek :)


Ja zawsze chętnie z kimś pogram, zawsze lepiej z kimś niż z randomami. Jak coś to głównie gram supportami/assassinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 17:17, Muradin_07 napisał:

Na razie z tego co kojarzę to jeden byłby potrzebny, jeśli Ci z którymi gramy już od
jakiegoś czasu będą chcieli grać :)


W drużynie może być max 5 osób, czy więcej? Wstępnie pewnie możesz mnie wliczyć jako assassin, choć jeszcze mi trochę brakuje do 40 lvl i 10 herosów, zatem jeśli 5 graczy w teamie to max, to na razie nie ma mnie po co dodawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 19:13, Outlander-pro napisał:

> w, zatem jeśli 5 graczy
w teamie to max, to na razie nie ma mnie po co dodawać ;)


9 graczy może być w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thrall, Jaina czy Zeratul? Nie mogę się zdecydować kogo kupić =/ Najchętniej to wszystkich, chociaż Zeratul jakieś nerfy zebrał w ostatnim patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 11:14, Ecko09 napisał:

Thrall, Jaina czy Zeratul? Nie mogę się zdecydować kogo kupić =/ Najchętniej to wszystkich,
chociaż Zeratul jakieś nerfy zebrał w ostatnim patchu.


To są 3 champy z całkowicie różnym playstylem, zatem musisz sobie odpowiedzieć na to, czego chcesz: czy dobry damage z dobrym survi (Thrall), czy niezły combo damage AoE (Jaina) czy partyzantka (Zeratul).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jutro zobaczę co i jak i postaram się założyć drużynę. Chyba większość z zainteresowanych mam dodanych do znajomych, to nie będzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować