Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Wrócę w środę do domku i będę miał sporo czasu na pogranie pewnie, bo święta, więc jeśli ktoś chciałby pograć wspólnie (chociażby dla dodatkowego expa) to zapraszam: Kolia#2968
Ps. mógłby mnie ktoś do listy na górze dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 11:12, akwyx napisał:

Ps. mógłby mnie ktoś do listy na górze dopisać?


Jak mówi przedostatnie zdanie przypiętego posta, "Jeżeli chcesz się znaleźć na tej liście, wyślij zgłoszenie do Moderatorów przez formularz na stronie http://www.gram.pl/moderator i podaj swój battle.tag."

Akurat przeglądałem temat i przeczytałem Twój post w całości, więc mogę Cię dopisać, ale na przyszłość proszę pamiętać, że jedyną metodą ze stuprocentową skutecznością jest wysłanie do nas e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 13:02, Gumisiek2 napisał:

> Ps. mógłby mnie ktoś do listy na górze dopisać?

Jak mówi przedostatnie zdanie przypiętego posta, "Jeżeli chcesz się znaleźć na tej liście,
wyślij zgłoszenie do Moderatorów przez formularz na stronie http://www.gram.pl/moderator
i podaj swój battle.tag."

Akurat przeglądałem temat i przeczytałem Twój post w całości, więc mogę Cię dopisać,
ale na przyszłość proszę pamiętać, że jedyną metodą ze stuprocentową skutecznością jest
wysłanie do nas e-maila.

No właśnie kiedyś przy innej takiej liście stuprocentowej skuteczności nie uświadczyłem i tylko dlatego napisałem o tym w poście. Co prawda można było się jeszcze pokusić o bezpośredniego maila do jednego z moderatorów ale nie mogłem się zdecydować do którego napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 17:51, zerohunter napisał:

A odpisanie na przypiętego posta?


Też przejdzie, ale w tym przypadku musiałbyś czekać, aż to ja wpadnę na forum (lub inny Moderator akurat zauważy Twoją prośbę podczas przeglądania tematu) ;-) Zaglądam jednak na forum kilka razy dziennie (choć w nieregularnych porach), więc można uznać to za bezpieczną opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem powoli niektórych łapać do drużyny, więc jak kogoś zauważę zalogowanego w Heroes of the Storm to będę podrzucał zaproszenia ;)

I niech Was nie zdziwi nazwa... Nigdy nie miałem do tego talentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie? Deszcz Gniewu i potem na dwudziestym Szał Nexusa.

Głównie dlatego, że Ostrzał jest nieprecyzyjny i dodatkowo wyłącza z dalszej walki w trakcie castowania. Deszcz natomiast użyty w dobrym momencie blokuje dwóch/trzech bohaterów przeciwnika, co w połączeniu z innymi ultami robi instakill.

Później Szał Nexusa głównie dlatego, aby mieć ten szybszy firerate i nieco większy zasięg. To się przydaje o wiele bardziej niż dodatkowy ostrzał na ulcie, z którego można wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 14:42, Outlander-pro napisał:

Uh, ten patch z Sylvanas nieźle mi pogorszył grę, zatem raczej robię sobie od niej przerwę
do czasu rozwiązania problemów z freezami, bo grać się nie da. Szkoda Blizz, szkoda :F

U mnie tylko na początku było gorzej. Teraz działa świetnie.
Tylko... co za **********************(tak, to cała wiązanka) wymyślił te wielgachne głowy?
Nie, nie są denerwujące. One doprowadzają mnie do istnego szału. Mam ochotę mordować. Najlepiej pomysłodawce tego wspaniałego żarciku w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha to wydaje mi się, że już hotfix został zamontowany, bo freezów już nie mam na swoim sprzęcie.

Natomiast co do wielkich głów - wyglądają one naprawdę dobrze, choć moim zdaniem powinny mieć możliwość ich włączenia i wyłączenia. Bo całość wygląda uroczo, coś jak te Funko Popy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzisiaj wieczorem można spróbować zagrać Team League. Mamy już trójkę w drużynie, chyba będzie nam potrzebny jeszcze jeden :)

No i fajno by było jakbyśmy ogarnęli sobie jakiś komunikator głosowy. Nie jest on niezbędny jak będziemy sobie pingować i informować, ale zawsze to gra się o wiele lepiej. Poza tym jeśli ktoś chce jeszcze dołączyć to jak będę dostępny w grze to możecie spokojnie do mnie pisać - dodam. Bo zazwyczaj jak zauważę po grze, że ktoś był zalogowany to znika :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje jeszcze 1 lvl i 9 postaci ;p Kupię sobie kilka, które chcę mieć, a resztę to chyba z najtańszych tych sobie pokupuje, żeby było 10 herosów szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zbierałem dziesiątkę do Hero League to miałem tak: Muradina, ETC, Lili, Uthera, Novę (nie wiem po co ją kupiłem, nie gram nią wcale...), Rehgara, Tychusa, Tassadara, Sonyę i Raynora. Taki mix w różnych kosztach.

Wychodzi w sumie że wydałem ponad 40 000 złota. Dodajcie sobie tylko koszt Sonyi, bo nie pamiętam czy ona jest ostatnia z tieru za 4k czy pierwsza z tieru za 7k. Ale ogólnie całe złoto zdobyłem z zadań dniowych, levelowania konta od alphy i grindu do piątego. Teraz jest to o wiele łatwiejsze, bo mniej czasu potrzeba aby zdobyć to wszystko. Samo zdobycie 40 poziomu to 10 000 złota, do tego dochodzą dniówki, więc ogólnie jest łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować