Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2015 o 15:53, Muradin_07 napisał:

To znaczy chodzi Ci o cechę czy o któryś z talentów? Bo trochę się zagubiłem o co chodzi
:/

Trait to pasywka danego herosa (no, zwykle pasywka). Ja Zagarą nie grałem, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, po prostu ja działam od dobrego pół roku w terminologii hotsa Talent/Cecha ;)

Ale co do Zagary to cecha daje możliwość utworzenia creep tumora w dowolnym miejscu. Jeśli ogarnia się mechanikę Starcrafta to działa to mniej więcej tak samo jak w przypadku królowych - stawiasz tumory, rozsiewasz creep.

Dzięki temu otrzymujesz:

a) Wizję, bo każdy zostaje przez pewien czas w miejscu i działa jak totem czy ward

b) Zagara porusza się szybciej, co można wzmocnić na którymś z poziomów. Z tego co kojarzę to jeśli grana jest Zagara na Zagarę i jest się na wrogim creepie także dostaje się plus do szybkości poruszania.

c) Szybsza regeneracja zdrowia na creepie jeśli wybierze się ją na pierwszym poziomie. Całkiem przydatna rzecz.

Po prostu - im więcej i dobrze się to rozsiewa to drużyna widzi wszystko lepiej, to przekłada się na lepsze planowanie walki, a i w teamfightach te kilka HP więcej z regeneracji zdrowia się przydaje. Sam profit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 16:37, Muradin_07 napisał:

Nie no, po prostu ja działam od dobrego pół roku w terminologii hotsa Talent/Cecha ;)

A jak się tłumaczy słowo trait z angielskiego? :P

Tak to jest jak się gra na polskiej wersji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 17:09, Outlander-pro napisał:

Tak to jest jak się gra na polskiej wersji :P


Bo polska wersja jest fun 2 play. Na pewno o wiele lepiej mi się w nią gra niż w wersję angielską, która swoją drogą jest także całkiem dobrze zrobiona. Z resztą to chyba jedyna gra, w którą gram po polsku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal brakuje jednego do grania, więc jeśli masz chęć to spokojnie miejsce się znajdzie. Z resztą miejsc jest jeszcze pięć na jedną drużynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kody do bety,kto pierwszy ten lepszy.Miłej zabawy.

1) B6MKK6-9PDJ-JTMFFE-26EX-TGG77F
2) NFF7B2-XTJM-W6EZJD-YJHV-4EBCCY
3) V262FG-FWPW-4H9N6N-PPGC-DWW4PV
4) 4CPT2N-GEP2-77DGWX-XKW6-EKVZFV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wrzucę kodziki, poprzedni rzut rozdałem znajomym, a z tymi nie mam o zrobić, kto pierwszy ten lepszy. Have fun.

1) RNK76R-7TPK-E6VJJG-R6KK-WBFJNF
2) FHNNMJ-EHHC-EPFKK8-KF8G-E2FYF6
3) V6JFMK-DXTY-PPGFZR-G4ZH-4PVZWT
4) 46TP4Y-9YBV-NR7NTY-J6V4-TJ267W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 14:56, Ecko09 napisał:

Chyba nie wolno w ten sposób kodów rozdawać, bo Blizzard je dezaktywuje? Lepiej jest
zainteresowanym prywatnie podesłać.


Fakt jest taki, że w mailu z kodami jest info, że publicznie nie można ich rozprowadzać, a kody są przeznaczone tylko dla znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to piątkę już mamy, więc warto byłoby coś pograć wreszcie ;) W sumie wieczorami jestem zazwyczaj dostępny na Battle.net, więc chyba taki byłoby najlepiej się ustawić i zagrać drużynówkę. I tak jak wspomniałem świetnie by było jakbyśmy ogarnęli coś w kwestii komunikatora głosowego. Jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was też doświadczył tego buga, że ustawia się człowiek w kolejce do Hero League, a nagle z dupy wrzuca do go jakiegoś quick game''a z randomowym herosem? Nie żeby mi to jakąś kosmiczną różnicę robiło, ale irytuje w dalszym ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 16:28, Kryhuu napisał:

Czy ktoś z Was też doświadczył tego buga, że ustawia się człowiek w kolejce do Hero League,
a nagle z dupy wrzuca do go jakiegoś quick game''a z randomowym herosem? Nie żeby mi
to jakąś kosmiczną różnicę robiło, ale irytuje w dalszym ciągu.

Pff, cała masa osób. Działą też w drugą stronę, zaznaczasz szybki mecz, a tu hero league.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 21:25, zerohunter napisał:

Lvl postaci są osobne dla kooperacji i pvp?


Nie wiem, czemu miały być, ale jeśli chodzi ci o zapisany w grze poziom, to o ile pamiętam jest on niezależnie obliczany i nie ma przełożenia na lv. konta, bo jest brany z wyliczonych umiejętności gracza :/ Jeśli coś pokręciłem, to nich ktoś lepiej ogarniający to poprawi, ale tak to pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować