Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Tak jak pisałem w innym serwisie: Blizzard od czasu kiedy krzyczał na Valve o rzekome prawa autorskie musiał się pogodzić, że sądownie tego nie załatwi, gdyż jego roszczenie to puste słowa. Widząc popularność gier MOBA, postanowił sprawić swoją odrębną aplikację. Teraz powstaje pytanie: Kto na kogo będzie krzyczał ? Bo Dota 2 oficjalnie była pierwsza gdzie Icefrog nie pruje się do nikogo że na jego podstawie powstała nie jedna moba gra.

Tak prywatnie: HoN >> Dota 2 > Dota > LoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano śmiesznie wygląda, ale nie mogę się doczekać grania Muradinem. Nie dość, że będzie to tank, czyli moja ulubiona rola obok supporta to i mój ulubiony bohater z Warcrafta :D

@qwerty5712: niby tak, mam nadzieję że nie będzie tak, że niektóre skórki będą aż tyle kosztować. Prędzej byłbym za jakąś walutą wykupywaną czy też zdobywaną po graniu rankedów. Wtedy byłoby o tyle fajnie, że możesz je kupić, ale też możesz je wygrać za zasługi na polu bitwy. Wtedy mieliby jakąś tam przewagę nad LoLem w tej kwestii.

@Budo: chyba to samo wrzuciłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2014 o 11:57, Muradin_07 napisał:

Prędzej byłbym za jakąś walutą wykupywaną czy też zdobywaną po graniu rankedów.
Wtedy byłoby o tyle fajnie, że możesz je kupić, ale też możesz je wygrać za zasługi na
polu bitwy. Wtedy mieliby jakąś tam przewagę nad LoLem w tej kwestii.

Pamiętaj że muszą jakoś zarobić na tym, a skórki to świetna opcja do tego celu. Zapewne pojawią się promocje typu 50% off, niestety blizz z tego co pamiętam wymaga karty płatniczej przy dokonywaniu transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pamiętam. Ale z tego co widać to będzie tych różnych dodatków spora ilość - kolory, rumaki, skórki, pewnie coś tam jeszcze się znajdzie. Więc jakby wprowadzili taką dodatkową walutę na kształt RP mogłoby się to im zwrócić jakoś z prostego powodu - ludzie lubią mieć coś wcześniej dla szpanu. Nawet jak mogą coś wziąć i sobie uciułać z czasem. Jak ja się cieszyłem z tego, że sobie kupiłem po długim czasie Thresha czy Varusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam aż dodadzą Anub'araka i Leorika (do tego czasu otworzą betę nie?). Jak będzie mi się nimi grało tak dobrze jak w Docie to biorę HotSa... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 21:14, Muradin_07 napisał:

a z jednostką nieumarłych z WIII

To wciąż tzw. "Świat Warcrafta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Stitches przecież pojawił się w WoWie: http://wowpedia.org/Stitches To mob z jednego z questów. No a reprezentuje typową jednostkę abomination.

Wśród herosów chętnie bym zobaczył jakiegoś draenei i trolla. Może Velen albo Nobundo i Vol'Jin. Dobrze, że będzie też Witch Doctor. Pytanie tylko ile czasu zajmie odblokowanie sobie takiego herosa na stałe za golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 00:21, Noxbi napisał:

To wciąż tzw. "Świat Warcrafta".


Prawda jest taka, że w WoWie nigdy nie wyszedłem poza triala i nawet nie miałem przyjemności się z nim spotkać. Dlatego zawsze pierwsze skojarzenie pójdzie w stronę Plugawstwa z WIII. O samym Stitches przeczytałem jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły się zamknięte alpha testy i rozdawali klucze do niej osobom, które mogą grę pokazać społeczności plus jakiejś puli wybrańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zostało gdzieś pokazane jak wygląda sprawa itemów? Przeglądałem trochę materiałów ale niewiele (aż tyle czasu nie mam), jakby ktoś mógł podrzucić filmik, whatever gdzie jest to pokazane etc. byłbym bardzo wdzięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 21:17, Runners_High napisał:

Nope, jest to Abomination z Warcraft 3, czyli jeszcze sprzed wszystkich DOTA :)


Pudge z Doty czy Devouer z HoNa to postać nie wzorowana na Plugastwie z WIII, jeśli już to sama skórka ale zastosowanie na polu walki ma zupełnie inne. Ja bym się zerżnięcia nie dopatrywał.

Jednak bez tej postaci gry moba były by bardzo ubogie. Mogło by nie być innych herosów ale nie może nie być tego "świniaka".

PS. Ohhhrrrr...świeże mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 10:22, akwyx napisał:

Czy zostało gdzieś pokazane jak wygląda sprawa itemów? Przeglądałem trochę materiałów
ale niewiele (aż tyle czasu nie mam), jakby ktoś mógł podrzucić filmik, whatever gdzie
jest to pokazane etc. byłbym bardzo wdzięczny!


Coś mi się o uszy obiło wczoraj gdzieś, że w tej grze nie ma itemów wcale. Chociaż obiło mi się też to, że w tej grze nie ma farmienia, a fale minionów jednak są, wiec nie wiem ja kto jest w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to wygląda tak - mamy zestawy umiejętności i z każdym lvlem wybieramy jedną z kilku akurat potrzebnych. I to działa może na tej samej zasadzie co itemy - wybieramy to, co aktualnie jest nam potrzebne na polu walki. Mamy core, ale mamy też dodatkowe bajery. To znaczy ja to tak zrozumiałem, ale chyba sobie obejrzę filmy ze streamów np. Khaldora i będę wiedział więcej jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować