Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Każdemu pasuje co innego. Np. po latach grania w CSa i kilku miesiącach (trzech w sumie) grania w BFa praktycznie słabo mi się gra w tego pierwszego. A niby jedno mi pasowało bardzo, drugie jeszcze bardziej i ostatecznie wygrywa BF, choć niekiedy gram w CSa od tak z sentymentu.

Co do karcianek to trochę niestety brakuje mi w HS czegoś na zasadzie counterspelli czy też instantów jak w M:tG niestety, ale pograć od tak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 19:17, Muradin_07 napisał:

Swoją drogą zastanawiam się, czy Blizzard nie wprowadzi trybu "tradycyjnego" do HotS.
Jeśli tak to w sumie źle nie będzie.


Nie wprowadzi, a przynajmniej na chwilę obecną wszystko wskazuje, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 11:52, B1SH0P napisał:

Standardowy announcer w HotSie jest kiczowaty, ale Abathur spisuje się o wiele lepiej.

Mawiają, że nikt nie jest dalej niż 100 metrów od głosu Stevena Bluma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abathur jak zwykle spoko. Chyba nawet bardziej go polubiłem po HotS niż np. Izshę, chociaż nie była aż tak tragiczna. W sumie to podobnie mam z Mass Effect i Elcorami, które są genialne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 07:20, akwyx napisał:

Co tu tak cicho? Myślałem, że po PAXie pojawią się jakieś nowe informacje, cokolwiek...


Po PAX było kilka informacji, niby dodali nowych bohaterów, ale wśród nich to chyba najbardziej interesująca była Zagara z Heart of the Swarm. No chyba, że kogoś interesuje mała support Pandarenka. Tak czy inaczej większych informacji chyba nie było z tą grą związanych, tylko nowych bohaterów przedstawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie!

@Muradin - może Cię zaskoczę, ale tak, bardziej interesuje mnie mała Lili (i nie myśl sobie, że dlatego, że lubie małe dziewczynki, po prostu... pandy są fajne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie mówię że nie ;) Ale po prostu zamiast robić postacie, które w pewnym sensie są ważne dla Blizza (Griswold - ten skurczybyk musi się znaleźć w HotS, albo nawet wcześniej wspomniany Deckard Cain) to robią postacie takie... po prostu z niczego. Już prędzej widziałbym Pandareńskiego Miodowara w tym miejscu, bo w Warcraft III zrobił na mnie duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2014 o 12:54, akwyx napisał:

@Muradin - może Cię zaskoczę, ale tak, bardziej interesuje mnie mała Lili (i nie myśl
sobie, że dlatego, że lubie małe dziewczynki, po prostu... pandy są fajne).

bałbym się powiedzieć coś takiego w miejscu publicznym XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 09:58, SurgeonOfDeath napisał:

bałbym się powiedzieć coś takiego w miejscu publicznym XD.

Widać brakuje Ci odwagi xD.

@Muradin - To prawda, good point! Sam chciałbym zobaczyć Blade Mastera, a już chyba najbardziej Thralla. Ale cóż, to ich gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z czasem będą się pojawiać wszyscy. Jaina Proudmoor, Thrall, Cairne Bloodhoof - też na niego czekam, bo Taurenami zawsze gram w WoWie jak już dochodzi do zabawy w triala. Teraz sam zrobiłem sobie taką krówkę paladynkę :)

Ze Starcrafta to pewnie też kilka się pojawi, choć nie wiem czy to nie byłoby rozdrabnianie. Większość z SC już tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony można wychodzić z założenia, że przede wszystkim chcemy aby bohaterów było po równo, ale przecież uniwersum Warcrafta jest o wiele bardziej obszerne niż jakiekolwiek inne w grach Bizzarda. Warcraft 1-3 WoW + dodatki? Tego nie da się "przebić".
Pytanie, w którą stronę pójdą twórcy, bo wiadomo, że wszystkich i tak się nie zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 11:17, XywkaToy napisał:

W grze tej mają się też pojawić najprawdopodobniej bohaterowie z najstarszych gier Blizzarda,
czyli choćby z Blackthorne czy tez Lost Vikings.

Brzmi jak świetne wyzwanie dla grafików. Jak ja bardzo chciałbym nauczyć się rysować. Ale nie... nie umiem, chociaż próbowałem (moja ciotka - malarka, jak ją poprosiłem, żeby mnie nauczyła, to od razu skrytykowała sposób w jaki trzymam ołówek...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, zawsze się da. Jednak jeśli już byśmy brali pod uwagę to raczej te najnowsze gry Blizzarda plus kilka nostalgicznych powrotów ze starszych tytułów. Akurat wracać będą i postacie z wcześniejszych odsłon Warcrafta z nowym dodatkiem do WoWa, więc też będą mieli ich nowe modele i będzie to łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować