Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Jakby ktoś chciał pograć to dawać zaproszenie na friendlistę, w party jest te haxorskie +50% expa :P.

Co prawda wczoraj zacząłem grać (a zaproszenie od marca mam), ale doświadczenia z Doty, Lola i innych HoNów mam sporo, także dobrze idzie. Jakby co, to głównie supportami pykam. Chociaż teraz próbuję wbijać wszystko na lvl5 dla +500golda :P.

Dane w profilu (ID z Diablo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Servery EU w końcu działają jak należy (po maintenance były problemy z profilami, więc nie wyświetlało niczego).

Jakby ktoś chciał pograć w party, to dawać zaproszenie: Mordant#2321. Tym bardziej, że teraz podwójny XP, to można łatwo wbić poziomy na koncie/postaciach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zaproszenie do alphy albo jestem mega farciarzem ( w co wątpie ) albo sporo osób powinno dostać w najbliższych dniach zapro na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj dostęp do alphy, zainstalowałem, zagrałem jedną grę i już więcej mi się nie chce. Ten gameplay coś mi nie pasuje, bieganie po mapie i klikanie umięjętności które nic prawie nie robią. Jedyne co mi się podoba to ten system talentów, tylko że żeby mieć odblokowane wszystkie na postaci to nie mam pojęcia ile trzeba nią grać, bo na początku co te kilka leveli można wybierać tylko 2 z 4 talentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay to kwestia gustu, także nie będę komentować.

Nie rozumiem, co masz na myśli przez "bieganie po mapie i klikanie umięjętności które nic prawie nie robią".
Jeżeli chodzi ci o skille herosów, to faktycznie mocne nie są na początku. Z poziomami się wzmacniają (obrażenia/leczenie skaluje się z poziomami).
Jeśli masz na myśli "eventy" na mapach, to ich skuteczność zależy od ich umiejętnego wykorzystywania.

Odnośnie systemu talentów. Nie powiedziałbym, że jakoś strasznie dużo trzeba grać by je odblokować. Odblokowują się na 2 (drugi ultimate), 3 i 4 (kolejne talenty) poziomie bohatera (poziom w profilu, nie w grze).
Z podwójnym XP, który był w tym tygodniu, kwestia wbicia 4 lvlu do dwie wygrane. Bez niego, odblokowanie wszystkich talentów to będzie kwestia ~4-5 gier, które zajmuję 10-15 minut.
Godzinę grania ciężko mi nazwać farmowaniem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem po pierwszych 3 grach. Takie sobie szczerze powiem... szału jakiegoś wielkiego nie ma.
Eventów wszystkich jeszcze nie widziałem, ale to ciekawe urozmaicenie.

Jedyne czego mi osobiście najbardziej brakuję to... skóki dla Diablo z DIII xp
Niby reklamują tą grę właśnie z tą postacią (formą) Diablo, a w samej grzej jej nawet nie ma :P
Jestem rozczarowany i czuje się oszukany z tego powodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano ja też swój dostęp dostałem. Pograłem trochę i tak w sumie gra się fajnie... ale zobaczę później jak będzie wyglądało to w przypadku gier pvp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować