Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic będzie usuwać nieużywane nazwy postaci, zwalniając je dla nowych graczy

10 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Same postacie zostaną nietknięte, ale jeśli bardzo zależy Wam na tym, by zgarnięta zaraz po premierze gry ksywka "Marcin997" przetrwała, to warto zalogować się do gry i uniknąć ewentualnej tragedii.

Przeczytaj cały tekst "Star Wars: The Old Republic będzie usuwać nieużywane nazwy postaci, zwalniając je dla nowych graczy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 09:25, Didek napisał:

Zalogowałbym się jakbym wiedział, że jest co robić po wbiciu max lvl...


Przeciez jest. Zbierasz komplet Inheritance item Kits, tworzysz nowa postac i przesylasz jej sprzet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loguję się codziennie więc nie ma problemu. Popieram ten pomysł. Ja sam mam 5 postaci i często miałem problem z doborem imienia, bo było już zajęte, a bardzo często postaci poniżej 10 poziomu są tylko martwymi duszami, które ktoś zrobił sobie dla wypróbowania gry, czy klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym MMO powinno takie coś być regularnie bo czasem jak człowiek chce stworzyć nicka to szczena opada jak nawet po losowym waleniem czołem w klawiaturę okazuje się że taki pseudonim już istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że moje postacie zostaną zgładzone.

Inna sprawa, że ja akurat nigdy nie miałem problemu z wymyśleniem oryginalnego imienia dla postaci, może czas poćwiczyć słowotwórstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hahahaha...zrobić miejsce dla NOWYCH (!!!) graczy. Hahaha, dowcip miesiąca

Powiem ci że wbrew wszystkiemu ludzie robią konta w tej grze by wypróbować ją i dlatego zwalniają nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązanie, ile to razy zdarzyło się że nick był już zajęty, a po sprawdzeniu w jakimkolwiek rankingu okazywało się, że to jakiś nierozgarniety gracz ktory zalozyl konto x lat temu i przestal grać, nie dobijajac nawet 10 poziomu.
Cóż bolączką Tora jest to, że jest to MMO... Linia fabularna nawet mi się podobała, grafika też, coprawda problemy z optymalizacją wrażenie psują, ale mimo wszystko gra jest ciekawa, niestety nie jest to Kotor... Oj ile to ja bym dał, żeby zagrać w kotora3...( btw wlaśnie skończyłem drugą częśc. xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować