Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins - przegląd ocen

18 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tej jesieni dziś zalicza swój debiut. Sprawdźmy, jak Batman: Arkham Origins wypada w opiniach krytyków i czy ekipa WB Games Montreal podźwignęła spoczywający na jej barkach ciężar.

Przeczytaj cały tekst "Batman: Arkham Origins - przegląd ocen" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zestaw misji do AC...
Pewnie i tak kupię jak stanieje, zeby było do kolekcji, ale mam nadzieję że kolejna odsłona zaoferuje jakieś nowości i rozwinie serię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to sam nie wiem co mogłoby bardziej rozwinąć serię Arkham. Dokończenie motywu ze Scarecrow''em i Hush''em byłoby naprawdę dobry ruchem, ale to tylko fabuła a nie zmiana mechanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałbym żeby przyszłe gry z Batmanem miały bardziej rozbudowaną mechanikę związaną z pracą detektywistyczną. Nie proszę o CSI w Batmanie, ale mogli by bardziej nad tym popracować. Bo póki co "najlepszy detektyw na świecie" rozwiązuje wszystkie problemy przy pomocy kopniaka w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 13:08, Jbl napisał:

Bo póki co "najlepszy detektyw na świecie" rozwiązuje wszystkie problemy
przy pomocy kopniaka w twarz.


To można inaczej rozwiązywać wszelkie zagadki ? Widać Malanowski to za mało na wzór detektywa dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie sugerowałem się recenzjami, były dla mnie tylko ciekawostką. Osobiście grę kupię ale tak samo jak to zrobiłem z poprzednimi częściami, dopiero w wersji GOTY. Nigdy nie kupiłem osobno DLC do żadnej gry i zamierzam ten trend podtrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 12:29, Inferno0009 napisał:

Szczerze to sam nie wiem co mogłoby bardziej rozwinąć serię Arkham. Dokończenie motywu
ze Scarecrow''em i Hush''em byłoby naprawdę dobry ruchem, ale to tylko fabuła a nie zmiana
mechanik.

Chodziło chyba o Azazela :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 17:50, MisticGohan_MODED napisał:

Chodziło chyba o Azazela :]

Raczej Azraela, ale w AC

Spoiler

pojawia się kilka nawiązań do Scarecrowa, z czego jedno dosyć oczywiste, co sugeruje powrót tej postaci w kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo i tak naprawdę to jest to sprawiedliwa ocena. Widziałem jakieś 30 minut z pierwszej misji i różnicy większej między AC i AO nie zauważyłem. Nawet powiem szczerze... spodziewałem się, że tych morderców Batmana będzie więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o to, co było np. w Arkham City - tych głównych niemilców było o wiele więcej i jakoś bardziej czułem się zaszczuty. Tutaj jest ośmiu plus Black Mask... Nie wiem, jakoś mi się wydaje, że jest ich mniej niż właśnie we wcześniejszej części. Tak jak Mr. Freeze, Poison Ivy, chyba Deadshot był też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie największymi wrogami Batmana w AO są robale zwane bugami. Np. żrą sejwy albo dezaktywują panele niezbędne do kontynuacji fabuły. Szukając rozwiązania dla krytycznego błędu, który pojawił się w mojej grze po uzyskaniu ok. 15% postępu rozgrywki przekonałem się o skali zjawiska. Gra w tej postaci powinna wyjść jako Bugman a głównymi narzędziami naszego herosa powinny być prusakolep i prusakozol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować