Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szóste urodziny Wiedźmina od CDP RED. W prezencie garść statystyk

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

26 października 2007 roku do sklepów trafił Wiedźmin, gra, która zapoczątkowała odnoszącą wielkie sukcesy serię RPG-ów. Dziś CD Projekt RED może pochwalić się kilkoma imponującymi statystykami, wliczając w to wyniki sprzedaży.

Przeczytaj cały tekst "Szóste urodziny Wiedźmina od CDP RED. W prezencie garść statystyk" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 14:28, CAPTAINCOMMANDO napisał:

Wiedźmin obchodzi szóste urodziny !
[pfuj]

Gah, nie dość, że na FB tym spamujesz, to jeszcze tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graty pany. Teraz czekamy na kolejne 6 mln - tym razem samej trójki :f.
Ale z tymi godzinami, to troszkę (może nawet grubo) przesadzili w W2. Gra spokojnie do zaliczenia w poniżej 30 (i to nie na easy). Na mrocznym zeszło trochę ponad 40, ale od groma zwiedziałem. W1 faktycznie może zając 60 - zwłaszcza jak ktoś katuje godzinami kuroliszki dla xp w jaskini na bagnach. A trochę czasu może na to zejść :d. Niemniej, normalnym spokojnym rytmem ~40h i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 16:54, Valmar napisał:

Graty pany. Teraz czekamy na kolejne 6 mln - tym razem samej trójki :f.
Ale z tymi godzinami, to troszkę (może nawet grubo) przesadzili w W2


Zgadza się, chociaż mnie to zajęło chyba coś koło 40 h, ale ja generalnie gram wolno, bo lubię się delektować światem, dialogami, poznawać przeróżne zakamarki itd. Ten zwyczaj wykształcił mi się dawno temu, gdy tony sekretów były w grach czymś normalnym (zwłaszcza w zręcznościówkach). Dużo zależy od stylu gry - W1 zaliczyłem w ok. 70. Taka ciekawostka - wydawcy gier planszowych lubią przesadzać w drugą stronę, bo napis na pudełku "czas gry: 150-190 minut" może odstraszać. :))

Nawiasem mówiąc CDPR zorganizowało konkurs - trzeba opisać swoje wspomnienia z W1 i/lub W2:
http://pl.thewitcher.com/news/view/419

Do wygrania koszulki W3, medaliony, plakaty i kody GOG. Tylko do końca weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki statystykami, ale akurat owe wyglądają bardziej jak kryptoreklama W3. Poprzednie części były niezłe, zebrały nagrody, itd., ale "3" będzie lepsza i trzeba ją kupić, mówi nam obrazek ze statami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajnie, ale Dwójka na pewno nie zajela mi 55h... z tego co pamietam to wyrobilem się w ~21 no może 25h... i to wypelniajac questy poboczne... Chyba, ze liczy sie przejscie gry dwa razy, zeby poznać rózne zakończenia, to wtredy tak, zajelo mi to okolo 50h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Świetne to pr"a"wie przy skakaniu :D
2. Jakoś mało tych linij kodu... no chyba że tam powinien być dopisek że to w tysiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, te statystyki to żywa (lub może raczej martwa, bo obrazek się nie rusza) reklama trójki. Postęp jednak widać - Wiedźmin w końcu nauczy się skakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 17:16, Arcling napisał:

Dokładnie, te statystyki to żywa (lub może raczej martwa, bo obrazek się nie rusza) reklama
trójki. Postęp jednak widać - Wiedźmin w końcu nauczy się skakać.

No, nawet na nartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować