Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy epizod Burial at Sea, DLC do Bioshock: Infinite, z dokładnym terminem wydania

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zgodnie z zapowiedziami, właściciele Bioshock: Infinite jeszcze w tym roku będą mieli okazję zagrać w pierwszy epizod Burial at Sea, nowego DLC do produkcji Irrational Games.

Przeczytaj cały tekst "Pierwszy epizod Burial at Sea, DLC do Bioshock: Infinite, z dokładnym terminem wydania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes!!!! W końcu konkretna data, i nie będzie to w grudniu ;-)
Ile czasu spędziłem rozmyślając czy jest szansa na listopad, a tu taka niespodzianka xD
Z około dwóch miesięcy czekania, zrobiło się 18 dni.
Can''t wait, powrót do Rapture nie może być klapą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Absolutny must have. To chyba pierwsze DLC, za które polecę zapłacić w podskokach.
Zapłacić ? Przecież Bioshock Infinite w PL był sprzedawany z Season Pass przez Cenegę jako bonus za brak chyba lokalizacji czy coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 19:08, Gregario napisał:

czyli teraz mogę podziękować cenedze za dodanie season pass bo teraz nie będę musiał
wydawać kasy na ten dodatek :)


Za to i za lipne tłumaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 19:23, DrakeBurn napisał:

> > czyli teraz mogę podziękować cenedze za dodanie season pass bo teraz nie będę
musiał
>
> > wydawać kasy na ten dodatek :)
>
> Za to i za lipne tłumaczenie...

Nie znasz się tłumaczenie było spoko. Gra wyśmienita. Dodatki też, a szczególnie, że w cenie gry u nas w kraju nad Wisłą (ciężko jest użyć słowa" POLSKA" CO?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 18:44, cHICEK napisał:

Zapłacić ? Przecież Bioshock Infinite w PL był sprzedawany z Season Pass przez Cenegę
jako bonus za brak chyba lokalizacji czy coś tam.

Nie mieszkam w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 20:26, Hartus napisał:

> Zapłacić ? Przecież Bioshock Infinite w PL był sprzedawany z Season Pass przez Cenegę

> jako bonus za brak chyba lokalizacji czy coś tam.
Nie mieszkam w Polsce. :)


Tak też podejrzewałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 19:25, DrakeBurn napisał:

Nie znasz się tłumaczenie było spoko.


Może z twoim poziomem Angielskiego nie zauważyłeś nawet różnicy... Ja bym zrobił lepsze, i nawet nie mam dyplomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 21:04, Shinigami napisał:

Mimo wszystko poczekam na oba epizody, jakoś gry w częściach nie trawie. Ważne, że ten
cały SP w końcu przyniesie coś konkretnego.


Z Epizodami do Halfa 2 też czekałeś? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie znasz się tłumaczenie było spoko.
>
> Może z twoim poziomem Angielskiego nie zauważyłeś nawet różnicy... Ja bym zrobił lepsze,
> i nawet nie mam dyplomu.
>
Mój poziom jest wystarczający, miałem jak porównać obie wersje, bo połowę gry grałem z angielskim, a jak się dowiedziałem, że jest wybór polskiego dokończyłem kampanię z polskimi napisami. Głupie jest tylko twoje stwierdzenie, że "zrobiłbyś lepsze", bo praktycznie nie ma tam nic co należałoby poprawić, gdyż w całości jest ono zrozumiałe. Jeśli tobie nie odpowiada to rozumiem, ale uszanuj to, że ktoś w tłumaczenie (które nie było zapowiadane) włożył pracę i bezpodstawne nazywanie go "lipnym" nie jest odpowiednie, a do tego przechwalanie się "ja bym zrobił lepsze" - bardzo śmiało zrób to pogadamy, a póki nie zrobisz tego co napisałeś moje zdanie podtrzymuje i z twoim się nie zgadzam, bo nie podałeś konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 21:43, DrakeBurn napisał:

Głupie jest tylko twoje stwierdzenie, że "zrobiłbyś lepsze", bo praktycznie
nie ma tam nic co należałoby poprawić, gdyż w całości jest ono zrozumiałe.


Zrozumiałe owszem, a czy poprawne? Stanowczo nie.

Dnia 25.10.2013 o 21:43, DrakeBurn napisał:

Jeśli tobie nie odpowiada to rozumiem, ale uszanuj to, że ktoś w tłumaczenie (które nie było zapowiadane)
włożył pracę i bezpodstawne nazywanie go "lipnym" nie jest odpowiednie, a do tego przechwalanie
się "ja bym zrobił lepsze" - bardzo śmiało zrób to pogadamy, a póki nie zrobisz tego
co napisałeś moje zdanie podtrzymuje i z twoim się nie zgadzam, bo nie podałeś konkretów.


Myślę że uszanowałem dosyć tą lipną pracę, bo kupiłem Polską wersję, a co do konkretów... No to podam ci przykład który mi się wypalił w pamięci.
Od kiedy to "Im all right" znaczy "Nie wiem"? Widać dla tłumaczy Cenegi to jednak dokładnie to znaczy ^^
Zrobiłbym lepsze, tylko po 1: Już po ptokach, po 2: Niech mnie Cenega zatrudni.
I w sumie to wisi mi czy ktoś cholera wie skąd się ze mną zgadza.
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 21:12, Sanders-sama napisał:

Z Epizodami do Halfa 2 też czekałeś? ;-)


;D

Z tworami podobnymi TWD, czy innymi wychodzących relatywnie szybko partach, nie ma tego problemu. W HL nie zagrałbym do teraz, są przecież tacy którzy dalej czekają na trzeci epizod ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować