Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #279: Od którego roku odwiedzasz gram.pl?

15 postów w tym temacie

Gram.pl było pierwszą stroną internetową, którą wpisałem w pasek adresu po zainstalowaniu stałego łącza. Dlaczego? Nie mam pojęcia, nigdzie na biurku nie widziałem reklamy Gramu, żaden z moich znajomych nie miał tu konta, a jakby tego było mało, nigdy wcześniej tu nie wchodziłem. Z perspektywy czasu nie żałuję tej decyzji, ale... kiedyś było lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zamówienie październik 2009, pierwszy post (i przez długi czas jedyny) lipiec 2009, ale pogrzebałem w mailach i wyszło na to, że konto założyłem 21 grudnia 2008. Nie będę jednak wypaczał wyników, zaznaczę zgodnie z realiami rok 2009. Niedługo będzie 5 lat, no proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto zakładane bodajże w 2006.Z tego co pamiętam wtedy dodawałem swoje gry z tych kart rejestracji elektronicznej, co były w pudełkach z grami jak jeszcze obowiązywał ten program lojalnościowy.A pierwsze zamówienie w 2009 - podkładka pod mysz z logiem WoW WoTLK i LK w tle, która służy mi do dziś i ma się dobrze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę z wami od 2006-2007 i uważam, że jest coraz gorzej. Parę lat temu opłacało mi się kupować w waszym sklepie, a teraz nie. Nie macie programu lojalnościowego, który by zachęcił starych klientów do zakupów. Poziom stylistyczny i merytoryczny waszych publikacji jest nierówny. Czasami czytając teksty informacyjne na waszej stronie czuję się jakbym był na jakimś pudelku. Macie paru dobrych redaktorów np Myszasty, czy Lukas the Great, ale ich teksty też pojawiają sie coraz rzadziej. Mimo wszystko siedzę tutaj, ale to raczej z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2008.

Szmat czasu. Ale gram.pl tak mało się zmieniło, że nawet jakichś charakterystycznych momentów nie mogę sobie przypomnieć. Jedynie niedawno zmiana designu i odejście Akne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować