Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - płatne transfery postaci wkrótce?

54 postów w tym temacie

Pomysł mi się nie podoba. Za samą grę trzeba sporo zapłacić, to jeszcze trasnfer miałby być płatny. Według mnie jeśli już to powinien być darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff....12 to juz wysoka cena a oni dali 25... A co do lvlowania to nie wiem czy wiesz ale zdobycie pozadnych itemow zajmuje duuuzo czasu... A jak ktos sobie nabil r14 to juz na pewnio nie chce porzucic posatci ktora gral 20h dzinnie.
Dobra cena byloby 10 euro - wtedy bym sobie przeniosl moja postac bo lvlowania nie nawidze, a na moim realmie jest marazm jesli chodzi o PvP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 11:30, Matteos napisał:

Zaraz, zaraz, te 25 euro przecież zdementowali... To NIE jest cena.

wcale nie zdementowali. cyfra ta pojawia się w normalnej rozmowie między gamespotem a Shane Dabiri i nigdzie nei jest dementowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze coś - wszyscy którzy twierdzą że 25 euro to dużo niestety nie mają zielonego pojęcia na temat cen obowiazujących w znanych płatnych grach mmo. np za przeniesienie 1 postaci w Everqueście trzeba było zapłacić 75 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety zauważyłem myslenie od drugiej strony:( po pierwsze kupujac gre zawarliście umowe ,"płace co miesiac ,moge grac"- przeludnienie serwera ,a co z moja umowa ?po drugie handel złotem było jest i bedzie ,inna sprawa czy skorzystasz z tego, po trzecie płatnosc za transfer postaci- ok ale tylko jak chodzi o zmiane właściciela postac ,utrzymanie postaci na serwerze opłacane co miesiac a transfery były po to aby blizz jako tako wywiązał sie z utrzymaniem grywalnosci gry - podsumowanie ,blizz szuka kasy bo sporo graczy odchodzi i nie ma juz takiego przyrostu aktywnych kont jak na poczatku,pojawia sie konkurencja ( d&d online), rozwiazanie problemu z "dzis tu, jutro tam " jest banalne proste - po to sa srodki płatnicze w grze abysz nich korzystał ,płacisz za transfer u maga złotem z gry i przenosisz sie na inny serwer ,cena wg tego co masz i co chcesz przeniesc i koniec kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 12:40, TerraDragon napisał:

Ludzie, czytajcie treść ze zrozumieniem!
Blizzard ZAPRZECZYŁ tym doniesieniom, w tym także dotyczącym ceny.


zaprzeczyli przedwczoraj nieoficjalnie prosząc jeden z serwisów o zdjęcie tej informacji. wczoraj w nocy oficjalnie to potwierdzili i zdradzili różne detale w trakcie wywiadu z gamespotem. w trakcie tego wywiadu przewinęła się cena 25 dolarów która nie została wcale zdementowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 11:13, nitz napisał:

mike analfabeta :P
25e to za duzo


Nie analfabeta tylko na haju byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 13:54, Air napisał:

Skąd się wzięło 25 € ??


Niektórzy już tak tęsknią za ocean, że i walut nie rozróżniają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:08, Matteos napisał:

Niektórzy już tak tęsknią za ocean, że i walut nie rozróżniają ;]


Przyczyny pomyłki są dyskusyjne, bezdyskusyjny zaś pozostaje fakt, że rzeczywiście - w plotkach również była mowa o 25 dolarach. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze tez tutaj bo to swiezszy news i moze wiecej ludzi go czyta!

Po wersji Trial kupiłem pełna gre-? oryginlna ze sklepu !!!
I tutaj pytanie ---> jak ja uruchomić? NA stronie worldofwarcraft.com w ACCOUNT MANAGEMENT loguje sie i wpisuje kod z mojej zakuponej wersji, który upowaznia mnie do grania. Niestey za kazdym razem wyskakuje mi komunikat, ze jest to błednie wpisany klucz!

Zaznaczam, ze konto mam juz za pomoca karty kredytowej stworzone bo musiałem je utworzyc na potrzeby gry trial. Teraz w oknie gdzie jest napisane : "If youve purchased a retail copy of World of Warcraft, enter the authentication key below" wpisuje kod ale ten nie działa!!!! :( :( :(

Czy ktos wie co w takiej sytuacji mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy narzekacie ze drogo itd., ze sa gry w ktorych nie trzeba placic ale zauwazcie jedno - placac za WoWa wiecie za co placicie! WoW jest stale rozbudowywany, niektore patche wniosly wiele nowych rzeczy, pzredmiotow itp. a w drodze jest Burning Crusade ktory juz wogole namiesza niezle. WoW jest gra dopieszczona do granic mozliwosci, 7 milionów ludzi w nią gra. Ja osobiście jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakimiś niemiłymi akcentami na moim serwie (Argent Dawn). Raz był okres okropnych lagów ale uporali sie z tym w kilka dni i pomimo, że zapewnie przybywa ludzi na AD nie doświadczyłem lagów a mam łącze 512 radiowo :P jak znajde prace bo szukam to przeniose jedna postac na BL zeby z kumplami ktorych znam w realu pograc i bez zalu puszcze te 25 zielonych. A wracajac do samych gier to zobaczcie takie MU Online bylo za friko i co? Zero questów tylko bezsensowna siekanina, to już Diablo lepsze bo chociaż ma jakas fabule ciekawa i kilkanascie questow w trakcie calej gry. Połowa ludzi to byli hakerzy, gdy serwy mialy okropne lagi Webzen se nic z tego nie robil, wydali wojne cheaterom to zrobilo sie ich jeszcze wiecej (ja zostalem okradziony na 151 levelu...). Momentalnie przestalem garc w MU. Jest jeszcze mnostwo innych gier za friko ktore ladnie wygladaja, maja mnostwo pzredmiotow, mało opcji pzry tworzeniu postaci i jej dalszym rozwoju i... to wszystko. Gra nudzi sie zapewne po dluzszym czasie bo ile mozna w kolko robic to samo czyli tylko zabijac... a w WoWie macie wszystko - questy, swiat zyjacy swoim rytmem, od zatrzesienia pzredmiotow, mozecie sie bic z innymi graczami i miec za to nagrody. Mozecie podążac swoimi wlasnymi sciezakmi, robci co sie wam chce, nawet rybki mozecie lowic na przyslowiowej emeryturze po 60-tce :P Wiec nie narzekajcie ze trzeba placic bo Blizzard odwalil kawal dobrej roboty i pienieadze ktore bierze naleza mu sie :) Poza tym sa pogloski o MMORPG w swiecie Starcrafta... dla mnie super sprawa, moze byc jeszcze lepsze niz WoW :) A skad Blizz ma wziasc na to pieniadze jak z oplat za gre w WoWa? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:48, AdrianS napisał:

Pisze tez tutaj bo to swiezszy news i moze wiecej ludzi go czyta!

Po wersji Trial kupiłem pełna gre-? oryginlna ze sklepu !!!
I tutaj pytanie ---> jak ja uruchomić? NA stronie worldofwarcraft.com w ACCOUNT MANAGEMENT
loguje sie i wpisuje kod z mojej zakuponej wersji, który upowaznia mnie do grania. Niestey
za kazdym razem wyskakuje mi komunikat, ze jest to błednie wpisany klucz!

Zaznaczam, ze konto mam juz za pomoca karty kredytowej stworzone bo musiałem je utworzyc na
potrzeby gry trial. Teraz w oknie gdzie jest napisane : "If youve purchased a retail copy of
World of Warcraft, enter the authentication key below" wpisuje kod ale ten nie działa!!!! :(
:( :(

Czy ktos wie co w takiej sytuacji mam zrobic ??

wydaje mi sie ze na podanym przez ciebie adresie kreowane sa konta dla WoW US a skoro masz wersje wow-Europe powinienies kreowac konto na europejskiej strone gry a nie amerykanskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dosc ze placi sie im za gre i miesieczny abonamet i stoi sie w kolejkach do serwera za ktory sie zaplacilo to teraz laskawie pozlwola przeniesc postac za 25 dolarow..... LLLOOOLLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że musi być drogo, bo za inaczej byłaby beznadzieja ala MU Online. Jednakże wspominasz także, że w grę gra 7 milionów osób. To jednak doprowadza do konkluzji: skoro jest tak dużo soób to wcale nie musi być drogo, bo na rozwój gry wystarczyłoby, żeby każdy płacił miesięcznie 4$ (28 mln miesięcznie, 336 mln rocznie). Dodatkowa kasa NIE zostanie przeznaczona na rozwój gry, ale - podobnie jak znaczna iększość aktualnych dochodów - pójdzie na konto firmy (a także na konta prezesa). Po co im więcej kasy? Kolejna konkluzja, tym razem optymnistyczna: może Blizzard potajemnie pracuje nad jakąś nową grą? World of Starcraft? WoS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować