Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 17:12, Tomi_323 napisał:

Prawym przyciskiem myszy na skrót CMD w menu start i tam we właściwościach masz wszystko.

Wszystko czyli co? Czcionki są tylko 2 (Lucida Console i Czcionki rastrowe), rozmiar, układ itp. Co mam z tym zrobić? Daje screena, jak gra teraz wygląda. Przy graniu w pełnym ekranie jest jeszcze gorzej i wyraźnie widać, że tylko górna połowa ekranu jest wykorzystywana, dolna jest cała czarna.

20070211184149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiam podobnie, ale nadal ekran jest z wysoki w stosunku do szerokości (a tylko na górnej połowie są wyświetlane dane), tak to wygląda w ustawieniach.

20070211205620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:57, DragonLord napisał:

Ja ustawiam podobnie, ale nadal ekran jest z wysoki w stosunku do szerokości (a tylko na górnej
połowie są wyświetlane dane), tak to wygląda w ustawieniach.

Może tu masz coś namieszane...

20070211225314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu przy tych ustawieniach działa tak, jak przedtem! Dzięki. Chociaż dalej mam pytanie związane z tym trybem - czy można dodać do niego więcej czcionek (ta sama gra wygląda zupełnie inaczej na moim komputerze, a na komputerze w pracowni informatycznej, chyba z inną windą). I tu nie chodzi o proste przełączenie z rastrowej na Lucida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 15:36, pendejo napisał:

> /.../ ponoć gdzieś ma stronie m$ można zamówić płytę tylko z service
packiem ale nie mogę znaleźć

Ja zamówiłem w Microsoft''cie i dostałem płytę z SP 2 w kartonowej okładce. Na okładce pisze dosłownie "Udostępnij ten dysk znajomym!" Chętnie bym Ci udostępnił (mam drugą) więc jak nigdzie nie znajdziesz, to daj znać i w wolnej chwili Ci wyślę albo oryginalną, albo zrobię kopię ;)

20070212204944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 20:51, KrzysztofMarek napisał:

(...) Chętnie bym Ci udostępnił (mam drugą) więc jak nigdzie
nie znajdziesz, to daj znać i w wolnej chwili Ci wyślę albo oryginalną, albo zrobię kopię ;)

Dzięki za pomoc chętnie z niej skorzystam, prosiłbym żebyś mi wysłał płyte przegrana albo oryginał jak Ci pasuje na moim gramsajcie znajdziesz adres email napisz wiadomość, a ja odpisze na nią i podam swój adres. Myślę, że to tyle naprawde dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko.
Dlaczego z listy zainstalowanych programów w panelu sterowania Windows zniknęły zainstalowane aktualizacje? Po włączeniu "Pokaż aktualizacje" pojawia się siedem aktualizacji, gdzie podczas robienia systemu, po zaktualizowaniu było ich około 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:39, mrosi napisał:

Mam małe pytanko.
Dlaczego z listy zainstalowanych programów w panelu sterowania Windows zniknęły zainstalowane
aktualizacje? Po włączeniu "Pokaż aktualizacje" pojawia się siedem aktualizacji, gdzie podczas
robienia systemu, po zaktualizowaniu było ich około 30?

odpowiedzią może być sp2, zawiera w sobie wszystkie poprzednie aktualizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 09:51, sig. napisał:

odpowiedzią może być sp2, zawiera w sobie wszystkie poprzednie aktualizacje


Do SP2 jest dostępnych 96 aktualizacji (wliczając w to zalecane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A co powiesz na temat programu Auto Patcher, który instaluje w systemie wszystkie poprawki (oczywiście z możliwością selektywnego wyboru) dla Windowsa? Czy jest on dobrym "zestawem" czy lepiej zaufać tylko aktualizacjom, które system sam ściągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście polecam w 100%.

Sam z niego korzystam przy każdej reinstalacji Windowsa. WindowsUpdate nie odwiedzałem już od hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:52, mrosi napisał:

/.../

A co powiesz na temat programu Auto Patcher, który instaluje w systemie wszystkie poprawki
(oczywiście z możliwością selektywnego wyboru) dla Windowsa? Czy jest on dobrym "zestawem"
czy lepiej zaufać tylko aktualizacjom, które system sam ściągnie?

jeśli nie zawiera żadnych "dodatków" typu spyware czy adware to czemu nie? Chociaż z drugiej strony po ściągnięciu latek jako plików exe można je zintegrować z instalką za pomocą ntlite (dzięki temu potem będzie ich mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją Windowsa XP. Wchodzę do Biosa, klikam na Advenced Bios Feartures i zaznaczam w First Boot Deviece CD ROM. Na drugim Boot Deviece mam HDD-0, a na trzecim LS120. Restartuje komputer (mam włożoną Płyte z Win XP) i nie uruchamia się instalacja tylko win włącza sięę jak normalnie. Co zrobić, czy muszę mieć dyskietkę startową? Akurat nie mam takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że mam nietypowy problem:p wchodząc do Worda zamiast standardowo jednej, dużej strony mam dwie[po prawej jedna i po lewej...] małe...jak zrobić aby powrócić do poprzedniego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:04, cieju04 napisał:

Mam problem z instalacją Windowsa XP. Wchodzę do Biosa, klikam na Advenced Bios Feartures i
zaznaczam w First Boot Deviece CD ROM. Na drugim Boot Deviece mam HDD-0, a na trzecim LS120.
Restartuje komputer (mam włożoną Płyte z Win XP) i nie uruchamia się instalacja tylko win włącza
sięę jak normalnie. Co zrobić, czy muszę mieć dyskietkę startową? Akurat nie mam takiej.

ustaw first boot cevice cd rom a reszte wyłącz. Powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:45, In The End napisał:

Zdaje mi się, że mam nietypowy problem:p wchodząc do Worda zamiast standardowo jednej, dużej
strony mam dwie[po prawej jedna i po lewej...] małe...jak zrobić aby powrócić do poprzedniego
stanu?

Zamieść screena. Będzie łatwiej znaleźć przyczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2007 o 21:17, iro1979 napisał:

Zamieść screena. Będzie łatwiej znaleźć przyczynę

Jak zrobić screena? probowalem Print Screen i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 21:21, cieju04 napisał:


> Zamieść screena. Będzie łatwiej znaleźć przyczynę
Jak zrobić screena? probowalem Print Screen i nic

Sory pomyliłem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować