Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 20:21, Bodzio11q napisał:

Mam problem . Sciagnąłem pasek z internetu i nie wiem jak go zainstalować .

a do jakiej przeglądarki? bo jak firefox to plik/otwórz i tam pokarz ten plik z paskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:23, sig. napisał:

> Mam problem . Sciagnąłem pasek z internetu i nie wiem jak go zainstalować .
a do jakiej przeglądarki? bo jak firefox to plik/otwórz i tam pokarz ten plik z paskiem

To jest skóka do paska zadń !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:30, Bodzio11q napisał:

> > Mam problem . Sciagnąłem pasek z internetu i nie wiem jak go zainstalować .
> a do jakiej przeglądarki? bo jak firefox to plik/otwórz i tam pokarz ten plik z paskiem

To jest skóka do paska zadń !!

a to co innego, sprawdź czy do paska nie był jakiś readme.txt, install albo inny plik tekstowy dołączony (powinna być tam instrukcja instalacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:36, sig. napisał:

> > > Mam problem . Sciagnąłem pasek z internetu i nie wiem jak go zainstalować .

> > a do jakiej przeglądarki? bo jak firefox to plik/otwórz i tam pokarz ten plik z paskiem

>
> To jest skóka do paska zadń !!
a to co innego, sprawdź czy do paska nie był jakiś readme.txt, install albo inny plik tekstowy
dołączony (powinna być tam instrukcja instalacji)

Nie był !! Jest tylko sama instalka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:38, Bodzio11q napisał:

Nie był !! Jest tylko sama instalka !!

a jakie pliki są? sprawdź czy nie ma identycznych w Windowsie, może podmienić starczy (bo na to żeby z tejże instalki skorzystać pewnie wpadłeś). pozatym poszukaj we właściwościach paska zadań może tam będzie (ja spod KDE (Linux) to ci nie sprawdzę jak to w Windowsie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:43, sig. napisał:

> Nie był !! Jest tylko sama instalka !!
a jakie pliki są? sprawdź czy nie ma identycznych w Windowsie, może podmienić starczy (bo na
to żeby z tejże instalki skorzystać pewnie wpadłeś). pozatym poszukaj we właściwościach paska
zadań może tam będzie (ja spod KDE (Linux) to ci nie sprawdzę jak to w Windowsie jest).

To jest instalka !! Taka jakbyś instalował program !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:45, Bodzio11q napisał:

To jest instalka !! Taka jakbyś instalował program !!

a jaki jest efekt tej instalacji? tzn jakie pliki się pojawiają, i czy pyta gdzie się zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:51, sig. napisał:

> To jest instalka !! Taka jakbyś instalował program !!
a jaki jest efekt tej instalacji? tzn jakie pliki się pojawiają, i czy pyta gdzie się zainstalować.

Nie instalowałem !! Mógłbym sobie coś rozwalić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:55, Bodzio11q napisał:

> > To jest instalka !! Taka jakbyś instalował program !!
> a jaki jest efekt tej instalacji? tzn jakie pliki się pojawiają, i czy pyta gdzie się
zainstalować.
Nie instalowałem !! Mógłbym sobie coś rozwalić !

No to mnie "rozwaliłeś". Skoro nie instalowałeś to skąd wiesz że trzeba coś ręcznie robić? Pewnie podmieni pliki odpowiedzialne za wygląd paska na własne i będzie po problemie. Pozatym na wypadek "rozwalenia się'' masz punkty przywracania systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:57, sig. napisał:

> > > To jest instalka !! Taka jakbyś instalował program !!
> > a jaki jest efekt tej instalacji? tzn jakie pliki się pojawiają, i czy pyta gdzie
się
> zainstalować.
> Nie instalowałem !! Mógłbym sobie coś rozwalić !
No to mnie "rozwaliłeś". Skoro nie instalowałeś to skąd wiesz że trzeba coś ręcznie robić?
Pewnie podmieni pliki odpowiedzialne za wygląd paska na własne i będzie po problemie. Pozatym
na wypadek "rozwalenia się'' masz punkty przywracania systemu.

Dzieki !! Spróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 17:21, kamciu609 napisał:

Witam. Mam problem. Windows mi sie zwalił i musiałem go od nowa instalowac. A teraz nie moge
zainstal sterownikow od karty dzwiekowej ;( wiecie w czym jest problem?

a jesteś pewien że to właściwe sterowniki do tej karty? i czym się owa niemożliwość instalacji objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 17:30, sig. napisał:

a jesteś pewien że to właściwe sterowniki do tej karty? i czym się owa niemożliwość instalacji
objawia?


przy zakupie komputera dostałem CD ze sterownikami, i jak instaluje sterowniki do karty dzwiękowej to komputer uruchamia sie ponownie, a jak instaluje przez setup to pisze że mam złego windowsa a wcześniej miałem tego samego (SP2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 17:49, sig. napisał:

a wcześniej też instalowałeś z sp2? spróbuj może z strony producenta czipu na karcie nowsze
ściągnąć


tez z sp instalowalem, a niewiem jak moja karta dzwiekowa sie nazywa, wiem tyle ze jest zintegrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 17:58, kamciu609 napisał:

> a wcześniej też instalowałeś z sp2? spróbuj może z strony producenta czipu na karcie nowsze

> ściągnąć

tez z sp instalowalem, a niewiem jak moja karta dzwiekowa sie nazywa, wiem tyle ze jest zintegrowana

czyli musisz udać się na stronę producenta płyty głównej, tam po wskazaniu modelu dostaniesz albo sterownik do dzwiękówki albo pakiet do wszystkiego co na tej płycie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was pytanie. Ojciec zrobił mi kompa na hasło i włącza 2 razy w tygodniu :/ Może ktoś wie jak np. zobaczyć jakie jest hasło, ale nie jak usunąć, albo zmienić, bo to nie ma sensu. Bardzo proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:50, PJ MW napisał:

Ja mam do Was pytanie. Ojciec zrobił mi kompa na hasło i włącza 2 razy w tygodniu :/ Może ktoś
wie jak np. zobaczyć jakie jest hasło, ale nie jak usunąć, albo zmienić, bo to nie ma sensu.
Bardzo proszę o pomoc!!

Jeśli koniecznie, potrzebujesz pomocy - to może tutaj znajdziesz odpowiedź:
http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/lamanie.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować