Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

Mam problem, nie moge aktywowac XP ;/
Wybieram opcje via internet, bez rejestracji, probuje przejsc dalej i... pojawia sie taki komunikat. Zaznaczam, zeby samo wykrylo ustawienia, ale niewiele to daje, bo pojawia sie komunikat #2... Co sie dzieje?

20100114163018

20100114163117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam totalnie przej'''''' problem:/. Podczas grania na laptoku w pewnym momencie zawiesiła mi się gra. Zrestartowałem notebooka i teraz nie działa mi hasło na profil;/ Dodam, że to jedyny. Co mam zrobić?

BTW: Jest to Windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, na laptopie mojego taty usuwa3em wczoraj program spyware - Vista Internet Security 2010 podszywający sie pod antyvira i dający fa3szywe zagro?enia. Usuwa3em go recznie, zgodnie z poradnikiem z internetu usuną3em wpisy rejestru tego programu. Program sie nie w3ącza ju?, ale powsta3 nowy problem. Przy próbie uruchomienia jakiegokolwiek programu czy nawet niektórych folderów wyskakuje komunikat jak na obrazku. Co z tym zrobić?

20100212193259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś "przeczyścić" (skasować zawartość) katalog temp wspomniany w śćieżce z tego okienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 07:48, S1G napisał:

Próbowałeś "przeczyścić" (skasować zawartość) katalog temp wspomniany w śćieżce z tego
okienka?

Ścieżka z okienka akurat nie miała nic wspólnego z moim problemem bo zdjęcie jest z internetu. Chciałem pokazać Wam komunikat. Co do mojego problemu to nie można było otworzyć żadnego programu i wielu folderów bo wyskakiwał ten komunikat. Wczoraj zorientowałem się, że da się go obejść uruchamiając jako administrator. Dlatego pobrałem Malwarebytes Anti-Malware i przeprowadziłem pełne skanowanie. Wykrył 24 infekcje w skład których wchodziły zainfekowane wpisy rejestru, pliki oraz nawet trojan się znalazł. Po wywaleniu tego wszystkiego wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 13:53, Blackgoat napisał:

Mam totalnie przej'''''' problem:/. Podczas grania na laptoku w pewnym momencie zawiesiła
mi się gra. Zrestartowałem notebooka i teraz nie działa mi hasło na profil;/ Dodam, że
to jedyny. Co mam zrobić?

BTW: Jest to Windows 7


walisz w klawisz F8 przy stracie kompa

Przywróć ostatnią dobrą konfiguracje

Jeśli nie pomorze

Wybierasz (Tryb Awaryjny , w wersji ang Safe Mode)

Wybierasz konto admina (Jeżeli jest oblokowane , ) i heja

Ewentualnie wypalasz płytkę z NTFS Dosem kopiujesz plik sam. , modyfikujesz i zapisujesz na kompie z powrotem

i ci śmiga komp ,

Ewentualnie ponowna instalacja softu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 01:04, Assurubalit napisał:

Jak można zapanować nad dwoma systemami na jednym kompie, na dwóch HDD ? Są jakieś darmowe
programy? Bo przeskakiwanie w BIOSie jest uciążliwe..

Boot managerem, przy starcie kompa będziesz wybierał który system uruchomić. Jakie to systemy? Bo zarówno Windows jak i Linux instalują takowe po wykryciu innego systemu (tzn Windows tylko po wykryciu innego Windowsa, Linux jest bardziej liberalny i akceptuje wszystkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 10:02, S1G napisał:

> Jak można zapanować nad dwoma systemami na jednym kompie, na dwóch HDD ? Są jakieś
darmowe
> programy? Bo przeskakiwanie w BIOSie jest uciążliwe..
Boot managerem, przy starcie kompa będziesz wybierał który system uruchomić. Jakie to
systemy? Bo zarówno Windows jak i Linux instalują takowe po wykryciu innego systemu (tzn
Windows tylko po wykryciu innego Windowsa, Linux jest bardziej liberalny i akceptuje
wszystkie).


Systemy Windows XP i 7.. ale jak pisałem na dwóch HDD, nie partycjach... a wykrywanie odnosi się do zawartości jednego dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten problem... Boziu, dwa tygodnie siedziałem i kombinowałem, jak tu zrobić by, by boot manager poprawnie zarządzał dwoma systemami, dawał mi wybór i bootował... A do tego czasu też przeskakiwałem w BIOSie przez Boot Menu, co doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Uratowała mnie najnowsza wersja beta programu EasyBCD, gdzie z poziomu Sevena jakoś udało mi się wszystko ogarnąć. Tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 20:26, blacklio2 napisał:

Najpierw instalujesz starszy system, następnie nowszy system który doda do boot managera
ten starszy

Na pewno? Ten nr znam z instalacji systemów na jednym dysku, a różnych partycjach... ale czy to działa w przypadku dwóch fizycznych dysków?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 00:46, Assurubalit napisał:

Na pewno? Ten nr znam z instalacji systemów na jednym dysku, a różnych partycjach...
ale czy to działa w przypadku dwóch fizycznych dysków?

U mnie ten numer nie przeszedł. Zainstalowałem tak Sevena raz i lipa, bez Boot Menu (F12) nie mogłem przejść do XP. To, co musiałem zrobić, to zainstalować Sevena na jednym HDD, ale drugi HDD z XP odłączyłem na czas instalacji, a potem programem EasyBCD doprowadziłem Boot Managera do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie zrobiłeś przypadkiem tak, że na każdym dysku znajdowała się aktywna partycja podstawowa? Bo to mogło być przyczyną Twoich problemów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem:
posiadam windowsa 7 RC jak wiadomo traci on za parę dni ważność, przynajmniej taki systemowy komunikat mi się pojawia co jakiś czas. Posiadam dostęp do MSDNAA i z stamtąd ściągnąłem Win 7 professional oraz dostałem klucz, moje pytanie jest następujące czy mogę w jakiś sposób uaktualnić win 7 RC do win 7 pro bez utraty zainstalowanych plików i programów (bez potrzeby ponownej reinstalacji tych programów ;) ) ? Próba opcji "Upgrade" z instalatora zakończyła się komunikatem oświadczającym że nie mogę "ulepszyć" systemu ponieważ posiadam wersje Ultimate a chce zainstalować Professional.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 17:48, Cafel napisał:

Mam następujący problem:
posiadam windowsa 7 RC jak wiadomo traci on za parę dni ważność, przynajmniej taki systemowy
komunikat mi się pojawia co jakiś czas. Posiadam dostęp do MSDNAA i z stamtąd ściągnąłem
Win 7 professional oraz dostałem klucz, moje pytanie jest następujące czy mogę w jakiś
sposób uaktualnić win 7 RC do win 7 pro bez utraty zainstalowanych plików i programów
(bez potrzeby ponownej reinstalacji tych programów ;) ) ? Próba opcji "Upgrade" z instalatora
zakończyła się komunikatem oświadczającym że nie mogę "ulepszyć" systemu ponieważ posiadam
wersje Ultimate a chce zainstalować Professional.

jeżeli RC od finalnej rózni się tylko małymi poprawkami, to poprostu prawy na mój komputer, tam własciwosci systemu, i na dole masz zmień kluicz produktu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2010 o 18:21, Pernia napisał:

jeżeli RC od finalnej rózni się tylko małymi poprawkami, to poprostu prawy na mój komputer,
tam własciwosci systemu, i na dole masz zmień kluicz produktu. :P


Próbowałem ale niestety wyświetla komunikat że klucz jest nie poprawny. Pewnie jest to związane z tym że klucze są przypisane do wersji windowsa (home premium, ultimate itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Windows 7 i takie pytanie, chciałem zainstalować wersję 32 bitową, ale podczas instalacji miałem tylko dwie wersje - x64 oraz x86. Wybrałem x64 i teraz mam problemy... z zainstalowaniem wielu programów(min sterownika do płyty głównej). Czy x86 to jest własnie wersja 32bitowa? Bo ta liczba obiła mi się wiele razy o... oczy, ściągając sterowniki do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować