Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

Internet mi nie działa :( i nie mogę doszukać się jaką mam kartę sieciowa... mam tylko network adapter 1394 i nic mi to nie pomaga.
Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 13:12, In_The_End napisał:

Internet mi nie działa :( i nie mogę doszukać się jaką mam kartę sieciowa... mam tylko
network adapter 1394 i nic mi to nie pomaga.
Help.


Jaką masz płytę główną? Czy do płyty dodany był CD ze sterownikami?
Jak nie masz płyty ze sterownikami to udaj się na stronę producenta MB i pobierz sterownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ASUS P5E, płytek już nie mam.
Udało mi się znaleśc i zainstalować sterowniki do karty sieciowej dzięki czemu działa mi połączenie bezprzewodowe. Nie działa mi jednak bezpośrednie pod kabelxd (bedę musiał coś z tym póżniej zrobić tylko chwilowo nie wiem jak)
Nie działa mi też dzwięk.
Wszystko poza tym jest ok, szybko się uruchamia i szybko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:53, In_The_End napisał:

Mam ASUS P5E, płytek już nie mam.
Udało mi się znaleśc i zainstalować sterowniki do karty sieciowej dzięki czemu działa
mi połączenie bezprzewodowe. Nie działa mi jednak bezpośrednie pod kabelxd (bedę musiał
coś z tym póżniej zrobić tylko chwilowo nie wiem jak)
Nie działa mi też dzwięk.
Wszystko poza tym jest ok, szybko się uruchamia i szybko działa :)


Pobierz sterowniki odpowiednie stąd i do chipsetu też. http://pl.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5E/#download

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może jak pozbyć się tego szarego tła? Przekopiowałem kawałek tekstu z jakiejś strony i to tło doczepiło się jak rzep, nijak nie idzie się go pozbyć. Pracuję na office 2003

20120519130315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolor tła pewnie już próbowałeś zmieniać :). Zatem proponuję metodę "naokoło" - skopiuj tekst do Notatnika a potem - z powrotem do Worda, wszelkie formatowania (w tym i to nieszczęsne tło) powinny się "zgubić" po drodze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:35, Blackhand napisał:

Kolor tła pewnie już próbowałeś zmieniać :). Zatem proponuję metodę "naokoło" - skopiuj
tekst do Notatnika a potem - z powrotem do Worda, wszelkie formatowania (w tym i to nieszczęsne
tło) powinny się "zgubić" po drodze :).


Dzięki. Dobry pomysł. Udało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 11:12, Budo napisał:


Ktoś wie jak się dobrać do temporary internet files w windows 7?


A co chcesz osiągnąć? Jak wyczyścić, to spróbuj użyć programiku TFC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 16:14, Blackhand napisał:

A co chcesz osiągnąć? Jak wyczyścić, to spróbuj użyć programiku TFC.


Chcę wyczyścić, ale nie chcę instalować milionowego programu do czyszczenia i skanowania. Wiem, że można się do nich jakoś fizycznie dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 17:27, Budo napisał:

> A co chcesz osiągnąć? Jak wyczyścić, to spróbuj użyć programiku TFC.

Chcę wyczyścić, ale nie chcę instalować milionowego programu do czyszczenia i skanowania.
Wiem, że można się do nich jakoś fizycznie dobrać.


A moze panel sterowania -> Opcje internetowe -> zakładka Ogólne -> Historia przeglądania -> Usuń/Ustawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 17:27, Budo napisał:

...
Chcę wyczyścić, ale nie chcę instalować milionowego programu do czyszczenia i skanowania.
Wiem, że można się do nich jakoś fizycznie dobrać.


TFC działa bez instalacji - ściągasz, uruchamiasz, postępujesz wg instrukcji, które się wyświetlają. Do tego program jest bezpieczny, bo kasuje tylko to, co można bezpiecznie skasować (nie grzebie w rejestrze itp.). I jest efektywniejszy, niż windowsowe Oczyszczanie Dysku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na... zmianę windowsa xp na nowszy model :( Mam wersję 32 bitową i dokładnie dziś poraz pierwszy nie mogłem zainstalować programu przez brak wersji 64 bitowej.
Jaki numerek polecacie? Widziłem ósemkę w reklamach i na żywo i jest okropny. Na nie moim laptopie kożystam z 7 i jestem bardzo zadowolony. Tak windows 7 to będzie dobry wybór - a co z windows xp wersja 64? Co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 17:34, In_The_End napisał:

moim laptopie kożystam z 7 i jestem bardzo zadowolony. Tak windows 7 to będzie dobry
wybór - a co z windows xp wersja 64? Co wybrać?

Wybierz Sevena, XP w wersji 64 bit jest tylko po angielsku, i sam Microsoft niezbyt się nim zajmował przez co sterowników za dużo niema. To był taki "balon próbny" przed vistą.

ps Co do 8-ki to system na tablety a nie komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakw XP wlaczyc panel przedni? Nie działa mi i jak to zrobic?
Stery sa i podlaczone, pamietam ze keidys toz robiłem ale nie pamietam jak wiem ze wtedy meczyłem sie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 22:03, karolekx23x napisał:

Jakw XP wlaczyc panel przedni? Nie działa mi i jak to zrobic?
Stery sa i podlaczone, pamietam ze keidys toz robiłem ale nie pamietam jak wiem ze wtedy
meczyłem sie długo.

System generalnie nie odróżnia gniazdek, jak coś takiego będzie to w ustawieniach karty dźwiękowej (sterownika?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od sierpnia mam dziwny problem z aktualizacjami do Visty.
Otóż, po ich instalacji komputer się nie uruchamia. Tzn. dochodzi do ładowania systemu,
pojawia się przez sekundę kursor myszki i w tym momencie następuje samoczynny restart
komputera (tuż przed oknem powitalnym). Jedynym rozwiązaniem na jakie wpadłem to przywrócenie
systemu sprzed instalacji tych łatek i nie instalowanie ich. Opcja "Napraw System" z
płyty Visty wskazuje właśnie na problem z aktualizacjami.
Jakieś pomysły?
Komp:
Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz (S775) BOX
Asus P5Q Pro
Radeon 4870 Asus TOP 512MB 2xDVI (PCI-E) Dark Knight cooler
Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II)
Tagan BZ PipeRock Series 600W (tu jest chyba 650W bo był reklamowany i dali mi "lepszy" - ale to bylo 3 lata temu)
Kingston HyperX DDR2 2x 2GB 1066MHz CL5
Vista 32bit Home Premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś coś się popsuło z Biosem i też był ekranik, mrugnięcie, reset. Wgrałem sobie starszego Biosa na pendrive''a i zainstalowałem, problem znikł. Korzystałem z AsusUpdate przy aktualizacji Biosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 17:34, In_The_End napisał:

Nadszedł czas na... zmianę windowsa xp na nowszy model :( Mam wersję 32 bitową i dokładnie
dziś poraz pierwszy nie mogłem zainstalować programu przez brak wersji 64 bitowej.
Jaki numerek polecacie? Widziłem ósemkę w reklamach i na żywo i jest okropny. Na nie
moim laptopie kożystam z 7 i jestem bardzo zadowolony. Tak windows 7 to będzie dobry
wybór - a co z windows xp wersja 64? Co wybrać?

bierz 7, jest stabilny i nie ma problemów wieku dziecięcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 01:59, Hummer napisał:

U mnie kiedyś coś się popsuło z Biosem i też był ekranik, mrugnięcie, reset. Wgrałem
sobie starszego Biosa na pendrive''a i zainstalowałem, problem znikł. Korzystałem z AsusUpdate
przy aktualizacji Biosa.

Hmm...
BIOS z tego co widzę mam aktualny (najnowszy dla P5Q PRO). Chyba od początku taki mam, bo nie przypominam sobie, żebym aktualizował.
Myślałem ażeby formata zrobić, ale czy on coś da?
Z czym może się gryźć aktualizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować