Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

Ale właśnie nie ma takiego procesu tam gdzie napisałeś :(
Dziwne jest to że tylko na jednym koncie to wyskakuje a na adminie na którym wgrywałem ten update nic takiego nie ma. Raz się pojawił a teraz już nie.
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego jak MSMSGS na pewno nie ma? Miałem w zeszłym tyg. jak update ściągłem problem identyczny na Viście. Musi ten proces być na liście, ewentualnie poszukaj w ścieżkach dostępu (kolumna "Polecenie") proces z c:\Program files\messenger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym spytać o service pack''a 3 w przypadku WinXP. Otóż wiele nowych gier wymaga tego "czegoś", ale mam wątpliwości co do instalowania tych poprawek. Czytałem że XP robi się niestabilny, zawiesza się i chodzi ogólnie gorzej. Do tego plik z SP troszkę waży i nie chce mi się go ściągać (zresztą próbowałem i nie chce się zdownloadzić). Widziałem na necie opis jak "zmienić wpisy w rejestrze" żeby gry i sam system rozpoznawały dodatek "SP 2" jako "SP 3". Pisało również że może to posypać system. Czy to prawda? Czy stracę przez to licencję? A może są inne sposoby żeby gry zagrały pod SP2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto wgrać SP3, po instalacji nie zauważyłem żadnych zmian ale system podobno jest bezpieczniejszy. Jeśli nie chcesz go ściągać to poszukaj w czasopismach komputerowych, jest czasem zamieszczany na płytach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkładam kartę pamięci do czytnika, wchodzę do Mój komputer i próbuję wejść do Dysk Wymienny E:, który to jest ową kartą pamięci, ale wyświetla mi się komunikat, że dysk jest niesformatowany i pyta czy go sformatować. Karta już była sformatowana i są na niej dane. Ma ktoś jakiś pomysł jak można otworzyć kartę pamięci bez formatowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 07:26, S1G napisał:

Jak i w czym była formatowana? być może Windows nie obsługuje tego systemu plików

Była formatowana w komórce, format raczej obsługiwany. Zdjęcia chciałem tylko zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat,w razie czego nie bijcie :P
Pożyczyłem od kolegi grę (oryginał ofkors) i podczas instalacji komp ma zwieche,w różnych punktach (6%,22,85 ...)
Pomyślałem ,że uszkodzone.Ale skoczyłem do innego kolegi i u niego bez problemów się zainstalowało.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 12:53, Nephren-Ka napisał:

Wie ktoś jak aktywować XP przez telefon inaczej jak przy użyciu telefonu stacjonarnego?

O ile sie orientuję, to na stacjonarny telefon Microsoftu można dzwonic z komórki. Weź jednak pod uwagę, że trwa to 15 minut (lub wiecej) i trzeba zanotować wiele grup cyfr. Jedna pomyłka i aktywacja sie nie powiedzie.
A, i jeszcze jedno. Aktywowałem raz swój Windows telefonicznie, ale nastepnym razem, aktywował sie przez internet bez problemu. Może dlatego, że rejestruję swoje Windowsy w Microsofcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:34, KrzysztofMarek napisał:

O ile sie orientuję, to na stacjonarny telefon Microsoftu można dzwonic z komórki. Weź
jednak pod uwagę, że trwa to 15 minut (lub wiecej) i trzeba zanotować wiele grup cyfr.
Jedna pomyłka i aktywacja sie nie powiedzie.
A, i jeszcze jedno. Aktywowałem raz swój Windows telefonicznie, ale nastepnym razem,
aktywował sie przez internet bez problemu. Może dlatego, że rejestruję swoje Windowsy
w Microsofcie.


Cała akcja polegała na tym, że na kompie nie było netu...:) Ogólnie sprawa się rozwiązała, bo kolega(nie o mój system tu chodziło) załatwił całość przez stacjonarny telefon u sąsiada... Nie wiem czemu, al z kilku różnych komórek nijak nie mogliśmy się dodzwonić...:) Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z partycjami. Otóż jakimś cudem ustawiło mi się w partycji takie coś, jak w folderach, w których znajdują się takie same pliki (np. obrazy i wtedy pokazuje się taki obrazek w oknie oraz dodatkowe przyciski po lewej stronie) i nie wiem jak to zmienić. Formatowanie partycji nie działa, usunięcie też. Nie da się zrobić czegoś takiego jak w zwykłym folderze. Jak to zmienić? Nie wiem, czy to robi jakaś różnicę, ale mam XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu Vista przy próbie otwarcia zawartości CD/DVD poprzez kliknięcie w Komputerze na ikonce napędu optycznego częstuje mnie komunikatem jak na załączonym obrazku. Takie okienko pojawia się również przy próbie przeglądnięcia płyty z poziomu dialogu "otwórz", "przeglądaj" itp. w różnych programach (np. w OO Writer "Plik->Otwórz..."). Ponadto pojawia się to niezależnie od tego, jaka płyta znajduje się w napędzie (sprawdzałem na płytach CD, DVD, DVDDL, CD-R, DVD-R). Kliknięcie prawym przyciskiem na ikonie napędu i wybranie "Właściwości" ujawnia kolejną "ciekawostkę" - ilość zajętego miejsca na płycie jest pokazywana poprawnie, ale w pozycji "System plików" widnieje tekst "Nieznany" :huh:. Na pewno nie jest to problem ze sprzętem - spod FreeCommandera mogę przeglądać zawartość płyt, gry wymagające płyt w napędzie "widzą" je. Jak ktoś wie, co z tym zrobić, to proszę o radę - nie jest to szczególnie uciążliwe (plikami manipuluję przy użyciu FC), ale wolałbym jednak, by wszystko działało normalnie.

PS Problem zauważyłem 01.06, gdy instalowałem sterowniki do modemu (zmiana providera :)), w Windowsowym kreatorze wyszukiwania sterowników po raz pierwszy nie mogłem przejrzeć zawartości płyty z driverami (musiałem je pod FC skopiować na twardziela).

20090611143015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki śmieszny problem, wcześniej nie zwracałem uwagi na to ale czy da się otworzyć więcej niż jedno okno "Podglądu obrazów i faksów systemu Windows"? po prostu mam dwa skany i potrzebuje mieć je otwarte równolegle ale nie mogę ponieważ jak otwieram jeden to zamyka się drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować