Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 00:34, szypek26 napisał:

> Witam. Chcę kupić windows XP nie ma jakiegoś za 100 - 120 zł?
google naprawdę nie boli
http://www.acris.pl/produkt.jsp?pid=851 - oem
http://www.acris.pl/produkt.jsp?pid=10428 - box

A co myślisz o tym? na allegro jak wpisuje windows XP to niby jest i sporo osób kupuje. Warto zaufać komuś kto sprzedaje z fakturą vat i w oryginalnym opakowaniu? (nówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:46, szypek26 napisał:

popatrz w link. wersji OEM nie warto kupować. dlatego w linku pokazuje tylko BOX. ja
bym nie kupował na allegro windowsa. ale to twoja sprawa

edit: lepszy link
http://tiny.pl/2fxm

Myślisz że mnie pogrzało żeby płaćić minimum 409 zł za windowsa? xD nie za bardzo. Trudno. Kupię jakiegoś za 220 w zwykłym sklepie z takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:49, Nevrac napisał:

Myślisz że mnie pogrzało żeby płaćić minimum 409 zł za windowsa? xD nie za bardzo. Trudno.
Kupię jakiegoś za 220 w zwykłym sklepie z takimi rzeczami.

zawsze możesz używać Linuxa.
dla wiadomości - OEM a BOX, żebyś się potem nie wpakował w coś
http://tiny.pl/2fxt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:56, szypek26 napisał:

> Myślisz że mnie pogrzało żeby płaćić minimum 409 zł za windowsa? xD nie za bardzo.
Trudno.
> Kupię jakiegoś za 220 w zwykłym sklepie z takimi rzeczami.
zawsze możesz używać Linuxa.
dla wiadomości - OEM a BOX, żebyś się potem nie wpakował w coś
http://tiny.pl/2fxt

Jakoś sobie dam radę ale pytanko 1. Czy myślisz że na allegro mogą sprzedawać piraty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:59, Nevrac napisał:

Jakoś sobie dam radę ale pytanko 1. Czy myślisz że na allegro mogą sprzedawać piraty?

skoro Prison Breaki sprzedawali pirackie, dlaczego dzieła Wielkiego Billa nie miałyby być tam piracone?
tak, myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:00, szypek26 napisał:

> Jakoś sobie dam radę ale pytanko 1. Czy myślisz że na allegro mogą sprzedawać piraty?

skoro Prison Breaki sprzedawali pirackie, dlaczego dzieła Wielkiego Billa nie miałyby
być tam piracone?
tak, myślę.

ahh :/ to nie pozostaje mi nic jak na te wszystkie części wydac 2000zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 09:25, Chester001 napisał:

a możesz mi odpowiedziec na te pytania :

co do 1 to zdawało mi się że odpwiadałem ci w innym temacie, sprawdź czy masz zainstalowane sterowniki do chipsetu (płyty głównej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej z tym wczorajszym anty virusem w avg na dole wyświetliło mi się że można pobrać avg internet seciurity pobrać to ???

p.s. co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:03, filip1-1 napisał:

ej z tym wczorajszym anty virusem w avg na dole wyświetliło mi się że można pobrać avg
internet seciurity pobrać to ???

Jak chcesz, ale pakiet Internet Security jest chyba płatny.

Dnia 27.07.2008 o 14:03, filip1-1 napisał:

p.s. co to jest???

Pakiet antywirus + firewall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu kolegi. Otóż ma on Windowsa XP Home Edition i chce go sprzedać. Nie aktywował go jeszcze(co trzeba zrobić po 30 dniach) więc jeżeli ktoś go odkupi to może sobie w pełni legalnie zainstalować na swoim komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:40, 663marcin napisał:

Piszę w imieniu kolegi. Otóż ma on Windowsa XP Home Edition i chce go sprzedać. Nie aktywował
go jeszcze(co trzeba zrobić po 30 dniach) więc jeżeli ktoś go odkupi to może sobie w
pełni legalnie zainstalować na swoim komputerze?


Skoro systemu jeszcze nie aktywował, to ma prawo go legalnie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2008 o 21:28, Nevrac napisał:

Nie rozumiem


Czy mogę trzymać nagrania z radia i TV na dysku, oraz komu mogę je pokazać?

Tak, jest to całkowicie dozwolone, jednak nie można z tego czerpać korzyści majątkowych.


nie musisz płacić za tego prison breaka co leciał w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na ogół pomaga reinstall systemu :) Bo nie powinien się zawieszać...Być może trzeba zrobić reinstallke sterowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Szukam fachowej pomocy. [Z góry uprzedzam że jestem zielony w temacie.]
Zepsuł mi się komputer i po czym miałem usuniętą partycje C i na nowo wgranego windowsa.
Teraz praktycznie nic poza internetem i kilkoma programami nie działa. Na dodatek niema dźwięku i jak np przesuwam jakieś okno typu Mój Komputer lub Kosz to dziwnie zamula, przesuwa się tak poklatkowo :P
Nie wiem co powinienem zrobić, przypominam że jestem zielony w temacie, może mi ktoś pomóc?
PS: Najbardziej zależy mi na tym żeby był dźwięk i działał WoW. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:55, Rangarog napisał:

Witam wszystkich. Szukam fachowej pomocy. [Z góry uprzedzam że jestem zielony w temacie.]
Zepsuł mi się komputer i po czym miałem usuniętą partycje C i na nowo wgranego windowsa.
Teraz praktycznie nic poza internetem i kilkoma programami nie działa. Na dodatek niema
dźwięku i jak np przesuwam jakieś okno typu Mój Komputer lub Kosz to dziwnie zamula,
przesuwa się tak poklatkowo :P
Nie wiem co powinienem zrobić, przypominam że jestem zielony w temacie, może mi ktoś
pomóc?
PS: Najbardziej zależy mi na tym żeby był dźwięk i działał WoW. :P


No więc tak - w kompie pewnie brakuje sterowników do płyty głównej, karty graficznej i dźwiękowej. Pierwsze co zrób, to znajdź płytę ze sterownikami do płyty głównej. I zainstaluj z niej sterowniki do chipsetu i karty dźwiękowej. Następnie przydadzą się te do karty graficznej. Jeżeli nie wiesz jaką masz, to użyj programu GPU-Z (znajdziesz go bez niczego na google) i ściągnij je ze strony www.nvidia.com (jeżeli masz GeForce''a) lub z www.ati.com (jeżeli masz Radeona).
PS Jeżeli nie wiesz, gdzie płyta ze sterownikami do płyty głównej, to niezbędny będzie program CPU-Z (a w nim zakładka motherboard). Wtedy ze strony producenta płyty głównej możesz ściągnąć wszystkie niezbędne sterowniki.
PS2 Masz PC-ta, czy laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować