Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już ostatni dzwonek, by kupić PlayStation 3 w sklepie gram.pl za jedyne 649 zł!

10 postów w tym temacie

raczej zatowarowali się, gdy cena była jeszcze wyższa i chcą to teraz upchnąć, a nie mogą sobie pozwolić na niższą marżę, która i tak już pewnie po zrównaniu cenowym z Allegro jest marna (mali hurtownicy mogą sobie pozwolić na marże rzędu 10-15%), a zrobienie wszystkiego pod otoczką promocji urodzinowej działa na kupujących, bo uwierz - wiele osób nie porównuje za bardzo cen, albo woli kupić u renomowanej firmy 5-10% drożej, ale być spokojnym o dostawę i gwarancję. Inną sprawą może być polityka cenowa Sony - nie, że sugeruję zmowę cenową, ale może Sony oczekuje od swoich większych kontrahentów (sprzedawcy na Allegro nie rzadko kupują nie bezpośrednio od Sony, a od marketów, które chętnie dają/dawały rabaty, byleby zwiększyć obrót) trzymania cen do pewnego stopnia lub momentu. No i na koniec - możliwe, że Sony planuje obniżkę cen na modele Slim (nie Super Slim), a są one atrakcyjniejsze, więc trzeba jak najszybciej upłynnić środki zamrożone w Super Slim. Tak by to mogło wszystko wyglądać, ale każda firma ma swoje wewnętrzne zasady - nie nam to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie no, za 400 raczej nie ma szans, ale za 499zł trafi sie w jakimś media czy saturnie
> :).

Bedzie bedzie. Jak PS4 wyjdzie i PS3 bedzie zalegac na polkach + ceny PS4 beda spadac i nowe modele wychodzic to beda sprzedawac byle cos odzyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze wejdziecie na ebay.de . Tam macie takiego za 749zl jako normalna cene. A jak dodacie do tej promocji +35% to macie u nas za 876zl ..... nie wiem do dzisiaj za co w polsce placimy wiecej i zarabiamy mniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 10:49, Almarcino napisał:

nie no, za 400 raczej nie ma szans, ale za 499zł trafi sie w jakimś media czy saturnie
:).

Szanse są jak wyjdzie PS4. Owszem, może i nie zejdą poniżej 400 zł, ale możliwe że zaczną dorzucać dodatkowe pady albo jakąś gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować